​​Zdrowy ​Penis ​Receptą na ​Udane ​Życie ​​Seksualne​

Zaktualizowano 33 dni temu
Zdrowy penis to podstawa udanych związków
Napisane przez: Łukasz Nowak

Zdrowy penis to zdrowy duch! Jestem pewny, że się ze mną zgodzisz, w końcu nic w Twoim mniemaniu nie świadczy bardziej o męskości niż członek. Jego rozmiar i jego magiczne zdolności mają zarówno dla Ciebie jak i Twojej partnerki ogromne znaczenie.

W mniemaniu kobiet, mężczyzna w każdej chwili powinien być zdolny do odbycia stosunku (nie wiem czy to sprawiedliwe w momencie kiedy one cały czas potrafią dostarczać nam wymówek w postaci bólu głowy).

Co więcej, nie byle jakiego stosunku – taki, który zapewni jej orgazm i o którym będzie mogła opowiedzieć koleżankom.

Prawda jest taka, że niestety nie zawsze Twój członek staje na wysokości zadania i przyjmuje stan gotowości. Nieważne w jakim jesteś wieku, bowiem każdego z nas może spotkać problem na tle zaburzeń seksualnych. Jedyna różnica wiekowa polega na tym co jest źródłem Twoich tarapatów.

Jak penis zdrowy to zdrowa relacja

Wielu z nas wstydzi się o tym mówić, przez co problem ten się nasila.

Może on wynikać bądź prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych na tle fizycznym i psychicznym.

Dlatego koniecznie przeczytaj ten artykuł, dowiesz się z niego jak powinien wyglądać zdrowy penis oraz co stanowi pierwszy sygnał dla Ciebie, aby zacząć bardziej o niego dbać.

Budowa ​​Penisa w ​​Pigułce​

Do najważniejszych części Twojego prącia zaliczamy przede wszystkim ciała jamiste, odpowiedzialne są one bowiem za ukrwienie Twojego członka, co wywołuje wzwód. Przez ciało gąbczaste, znajdujące się po dolnej stronie penisa, przebiega cewka moczowa, która wyprowadza mocz na zewnątrz. Zakończenie penisa stanowi żołądź, który jest okryty napletkiem – fałdą skóry.

Tak w skrócie wygląda budowa penisa oraz funkcja jego najważniejszych części, opis ten jest konieczny, w celu wyjaśnienia dalszych zagadnień występujących w artykule.

Jak Wygląda Zdrowy Penis?

W celu zrozumienia jak wygląda zdrowy penis pozwolę sobie zaprezentować dane statystyczne mu towarzyszące. Mianowicie przeprowadzone badania ukazują, że przeciętna długość penisa podczas wzwodu wynosi od 13-16 cm. W stanie spoczynku jest to oczywiście mniej od 8 do 11 cm. W przypadku kiedy Twój penis znajduje się poniżej średniej nie oznacza to, że musisz się martwić.

Pamiętaj, że rozmiar penisa zależny jest od wielu czynników takich jak genetyka czy pochodzenie. Dlatego w momencie kiedy Twój penis znajduje się znacznie poniżej bądź powyżej może to świadczyć tylko o Twojej naturze.

Mówiąc o rozmiarach członka nie możemy zapomnieć o jego obwodzie. Ważne jest, abyś przy mierzeniu uwzględnił trzy miejsca: pod żołędzią, na środku i u podstawy, oczywiście podczas erekcji.

Jak wygląda zdrowy penis możesz się dowiedzieć przeglądając zdjęcia

Średnią wyliczasz na podstawie tych trzech wyników, pamiętaj, że penis musi znajdować się w stanie erekcji. Statystyczny obwód wynosi 11-14 cm. Te miary określają zatem zdrowego penisa w zwodzie.

Erekcja Jako Największe Zaburzenie Seksualne

Przede wszystkim największym problemem związanym z Twoim członkiem jest zaburzenie erekcji. Powoduje ono, że nie jesteś w stanie odbyć pełnego stosunku płciowego. Wynika to z przedwczesnego wytrysku bądź niemożliwości wprawienia go w ruch.

Więc jeżeli Twój penis wydaje Ci się zdrowy w spoczynku postaraj się go wprowadzić w ruch i zobacz jak zareaguje. Wszystko zaczyna się w Twojej głowie, bowiem tam dostarczony jest bodziec, który jest odpowiedzialny za usztywnienie członka. Na skutek podniecenia komórki nerwowe wytwarzają tlenek azotu co powoduje rozszerzenie się tętnic i większy napływ krwi do członka.

Zdrowy penis w zwodzie czy w spoczynku wygląda podobnie

Jeżeli nie jesteś w stanie osiągnąć wzwodu, świadczy to o problemach, które mogą mieć swoje podłoże w chorobach takich jak: miażdżyca, nadciśnienie czy choroby serca. Bardzo szczegółowo opisałem ten problem w artykule problemy ze wzwodem. W celu dowiedzenia się w jaki sposób Twój penis może być zdrowy zapraszam do jego przeczytania.

Schorzenia ​Dotyczące ​Męskiego ​Prącia

Innymi równie ważnymi schorzeniami jest przede wszystkim stulejka, grzybica penisa, zapalenie cewki moczowej czy choroby przenoszone drogą płciową.

Pomimo, że pomysł ten może wydawać Ci się absurdalny, w przypadku kiedy nie masz pewności, że wszystko jest dobrze z Twoim penisem, wpisz w wyszukiwarkę zdrowy penis i zobacz zdjęcia. Może one rozwiążą Twoje wątpliwości.

Zdrowy penis zdjęcia dostępne w wyszukiwarkach

Nie muszę Ci tłumaczyć jak ważnym narządem jest Twój członek. Powinieneś dbać o niego ze szczególną troską. Wszelkie zaburzenia na niego działające mają swoje źródła złej diecie, przebytych chorobach czy psychice. Niezależnie od przyczyny, nie lekceważ jej, tylko postaraj się jak najszybciej ją wyeliminować.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.