Szybki ​Sex, a ​Maksimum ​Przyjemności 

Zaktualizowano 32 dni temu
Szybki seks to idealne rozwiązanie na brak czasu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Szybki sex to nie lada spełnienie! W momencie kiedy razem ze swoją partnerką nie masz czasu na długi seks z grą wstępną to rozwiązanie będzie dla Was idealne!

Co natomiast zrobić jeśli partnerka jest tradycjonalistką i szybki numerek jej nie interesuje?

Bzdura! Bzdura i jeszcze raz bzdura!

Każda kobieta od czasu do czasu lubi trochę zaszaleć.

Oczywiście panie cenią sobie bardziej bliskość, uczucia, grę wstępna czy klimat w postaci świec niż panowie. Ale uwierz mi, że nie tylko Ty masz czasami ochotę na coś ostrzejszego..

Badania pokazują, że kobiety mają znacznie częściej ochotę na tzw. dziki seks niż nam się wydaje!

90% z nich marzy o seksie, który będzie odbiegał od codziennej rutyny. Żeby Ci to jeszcze lepiej zobrazować- co piąta kobieta zgodziłaby się na taki eksperyment! Panie również fantazjują o zakazanym owocu pragnąc uwolnić swoją niegrzeczną naturę.

Problem w tym, że niektóre potrzebują większego zachęcenia, aby ta skłonność ujrzała światło dzienne! Dodatkowo wieczny brak czasu oraz zmęczenie dnia codziennego powoduje, że nasze partnerki nie wykazują, aż takiej ochoty na standardowy, łóżkowy sex. W tym przypadku szybki numerek może okazać się dla Was seksualnym zbawieniem!

Od czego więc zacząć?

Przede wszystkim nie bądź taki poważny! Zaskocz ją! Powiedz jej nagle gdy ta szykuje się do pracy: „Chce Cię wziąć tu i teraz!” i zacznij działać! Masturbującej kobiecie średnio dojście do orgazmu zajmuje 2-3 minuty. Na tej podstawie jak widzisz szybki sex może skutkować przyjemnością dla obojgu z Was.

Oczywiście, nie bez powodu, szybki numerek kojarzy nam się czasem z nerwową szarpaniną w jakimś małym pomieszczeniu, gdzie Ty szybko osiągasz swój orgazm, a Twoja partnerka w dalszym ciągu czuje się niezaspokojona. Pomimo przeżytego orgazmu Ty też nie czujesz się zadowolony, widząc, że nie uzyskała ona takiej przyjemności jakiej by chciała. A więc co w przypadku gdy te 2-3 minuty okazują się dla Ciebie za długie?

​Jak ​Poradzić ​Sobie z ​Przedwczesnym ​Wytryskiem ​Podczas ​Szybkiego ​Sexu​

Nie martw się, jeżeli jesteś krótkodystansowcem, a dodatkowo spontaniczny sex tak Cię podnieca, że nie jesteś w stanie zapanować nad swoim wytryskiem i „happy end” pojawia się szybciej niż Twoja partnerka zdąży cokolwiek poczuć, mam dla Ciebie rozwiązanie.

Przedwczesny wytrysk nie jest tylko Twoim problemem. Obecnie zmaga się z nim ogromna liczba mężczyzn. Przedwczesny wytrysk i spontaniczny, udany, szybki sex to nie lada wyzwanie. Wydaje się, że te dwie rzeczy się wykluczają. W przypadku tradycyjnego stosunku o ile jesteś w stanie jakkolwiek zapanować nad swoim wytryskiem, tak w szybkim numerku totalnie tracisz kontrolę. Nie dziwne spontaniczność, emocje i podniecenie jakie mogą towarzyszyć szybkiemu numerkowi są bardzo intensywne.

Nie ma takiego problemu, gdzie nie istniałoby rozwiązanie. I tak też jest w tym przypadku. O przedwczesnym wytrysku i o tym jak go leczyć pisałem bardzo szczegółowo w artykule „Przedwczesny wytrysk”. Znajdziesz w nim dokładne wyjaśnienie z czego wynika Twój problem, a także jak w banalny sposób możesz go rozwiązać przy pomocy tabletek, które nie tylko w sposób magiczny odmienią Twoje życie, ale też życie Twojej partnerki.

Przepis ​Na ​Szybki ​Numerek

A więc dobrze, skoro przełamałem już Twoje bariery rozpoczęcia spontanicznego seksu oraz rozwiązałem Twoje problemy dotyczące szybkiego wytrysku, czas wziąć się za opisanie technik niesamowitego kochanka.

Po pierwsze musisz zrozumieć, że szybki numerek wiąże się z inną jakością doznań niż tradycyjny sex łóżkowy z grą wstępną. Tutaj orgazm możliwy jest do uzyskania znacznie szybciej przy odpowiedniej kreatywności.

Szybki numerek bez rozbierania

Nietypowe miejsce, pośpiech i nieodłączna świadomość, że ktoś może Was nakryć może działać na Twoją partnerkę niezwykle podniecająco, tym samym zapewniając jej nieziemski finał!

Zacznij fantazjować o seksie! Intensywne myślenie o współżyciu uruchamia produkcję testosteronu, który jest hormonem odpowiedzialnym za odczuwanie popędu seksualnego. Będąc na miłosnym rauszu, zbliżenie seksualne będzie wiązało się z jeszcze większym podnieceniem i możliwością czerpania z niego przyjemności.

Dalej zadbaj o to abyś był również dobrze przygotowany do szybkiego numerka. Nie mam tutaj na myśli tylko Twojego przyjaciela, ale także cała higienę Twojego ciała. W momencie kiedy będzie Ci brzydko pachnieć z buzi, szansa na szybki sex z Twoją partnerką lub nowo poznaną dziewczyną od razu spada..

Poznaj jej cykl miesiączkowy. Badania pokazują, że kobiety największą ochotę na stosunek mają między 12-14 dniem od pierwszego dnia okresu.

Tak jak wcześniej wspomniałem, dobrym pomysłem jest zaskoczenie partnerki! Ale żeby to się udało i uzyskało satysfakcjonujący Was efekt, przede wszystkim między Wami musi być dobrze, nie możecie być pokłóceni bądź mieć niezakończone spory. Nie zalecam też próby zaskoczenia Twojej partnerki w momencie kiedy jest w ogromny stresie czy jest smutna lub jej mama jest chora. Dlatego najlepiej ją uprzedzić na pewien sposób aranżując grę wstępną. Zadzwoń do niej, wyślij SMS, cokolwiek co podnieci Waszą ochotę na odbycie stosunku.

Zadbaj też o dobre miejsce na sex!

​Sex ​Na ​Stole ​Początkiem ​Spontaniczności​

Nie da się ukryć, że w przypadku nagłego seksu pierwsze miejsce o jakim myślisz to sex na stole. Nie ma w tym nic złego, na początek dobre i to!

Najlepszym sposobem do sprawdzenia, gdzie Twoja partnerka jest najbardziej chętna na współżycie, jest jej uwodzenie. Połóż jedną rękę na jej biodrze, a drugą połóż na pośladku, zacznij ją całować i pieścić by zobaczyć jak zareaguje.

Tak naprawdę każde miejsce, w którym Twoja partnerka wykaże inicjatywę, bądź podda się pieszczotom będzie odpowiednie do spontanicznego stosunku. Ważne tylko aby było bezpieczne i stabilne, tak aby podczas miłosnego ferworu nic Wam się nie stało.

Spontaniczność, spontanicznością, ale pamiętaj, że jeżeli planujesz zaskoczyć swoją partnerkę warto też zadbać o taki asortymenty jak koc, który będziesz mógł rozłożyć w odpowiednim miejscu czy też zabezpieczenie w postaci prezerwatywy. W momencie kiedy Ty jesteś rozpalony, ale nie zadbałeś aby Twoja kobieta również taka była, warto zaopatrzyć się w żel nawilżający, bo możecie napotkać problem w postaci suchej pochwy.

Pamiętaj, że facet, którego stać na małe szaleństwa jest w oczach kobiet postrzegany jako znacznie bardziej pociągający. Każda kobieta ma swoje fantazje, pozwól im je uwolnić. Zadziwiające mogą się okazać dla Ciebie zachowania Twojej partnerki, w momencie kiedy wykażesz inicjatywę. Część z kobiet ma fantazje, ale blokadę ich inicjacji, zapewnij ją, że jesteś tym facetem przy którym może pokazać swoją dzikość!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami erekcji to na https://erektoportal.com.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany wpisami z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im wrócić do zdrowia, zachować ​dobrą formę na przyszłość i wyrobić ​właściwe nawyki żywieniowe.