​​Sex ​Zdrada ​Partnera - ​Jak ​sobie z ​Nią ​Poradzić ?​

Zaktualizowano 3​7 dni temu
Sex zdrada jak rozpoznać i sobie z nią poradzić ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Sex zdrada partnera, partnerki jest niewątpliwie jednym z najcięższych ciosów dla funkcjonującego związku. Jak rozpoznać zdradę żony jest coraz częściej występującym pytaniem w wyszukiwarkach internetowych. W dzisiejszych czasach wierność nie jest najmocniejszą cechą ludzi, niewierność staje się normą, przez co cierpimy.

Zdradzone osoby często nie mogą sobie z tym poradzić. Ich myśli im w tym nie pomagają. Często zastanawiają się gdzie zdrada miała miejsce, czy dana osoba była bardziej atrakcyjna czy seks z nią był bardziej satysfakcjonujący..

Pomimo ich starań, takie myślenie często nie pozwala im zapomnieć. Dobija i wyniszcza je jeszcze bardziej, a seks po zdradzie żony czy męża wydaje się niemożliwy. Nawet gdy od zdrady upłynęło wiele czasu i oboje postanowiliście dać sobie szansę, nie oznacza to, że wszystko będzie pięknie funkcjonować. Dzieje się tak dlatego, że przede wszystkim musicie odbudować wzajemne zaufanie, co jest nie lada wyzwaniem.

Seks po zdradzie żony lub męża może być trudny

Na jego odbudowanie znaczny wpływ ma sposób w jaki dowiedziałeś się o zdradzie partnerki. Kobiety pod tym względem mają łatwiej, ich rozbudowana intuicja potrafi dostrzec rzeczy, które dla nas są nie do pojęcia. Dopóki nie zobaczysz jej wiadomości do koleżanki „zdradziłam męża na wakacjach” bądź nie nakryjesz ich w sypialni, ciężko Ci w to uwierzyć.

Nie oznacza to jednak, że Wasza relacja jest skazana na porażkę. Nawet życie po zdradzie w małżeństwie może być szczęśliwe. Czytaj dalej ten artykuł, aby uzyskać porady na zdrady, które mogą pomóc Waszej relacji.

​Jak ​Wygląda ​Życie po ​Zdradzie ?​

Nie da się ukryć, życie po zdradzie nie wygląda kolorowo. W grę wchodzą tylko dwie opcje: odejść i szukać szczęścia gdzie indziej bądź zostać i zapomnieć. Jak widzisz tylko dwa, ale jak poważne rozwiązania..

Pierwszy czas po zdradzie jest najtrudniejszy. Twoja partnerka zrozumiała swój błąd i chce go szczerze naprawić. Na tym etapie najważniejsze jest Twoje nastawienie.

Jak rozpozać zdradę żony ?

Zdrada i sex z nią związany musi odejść w zapomnienie, a Ty musisz wykazać szczerą chęć pracy nad Waszą relacja. Nieważne czy dana kobieta zdradziła męża w pracy czy zdradziła chłopaka po pijaku. Musisz zapomnieć o przeszłości.

Postaw na Wasze oczekiwania i rozmawiaj o nich szczerze ze swoją partnerką. Pamiętaj, że skoro Twoja partnerka z Tobą została oznacza, że jej zależy, dlatego postaraj się to powoli odbudować.

Pierwszy Sex po Zdradzie

Wpływ zdrady na sex z naszą partnerką jest ogromny. Zanim w ogóle współżycie będzie wchodziło w grę, przede wszystkim potrzeba dużo cierpliwości, otwartości i odwagi. Seks z mężem po zdradzie czy odwrotnie wymaga zrozumienia, dlaczego dana sytuacja w ogóle miała miejsce.

W przypadku kobiet często czują się one niedoceniane czy zaniedbywane, co popycha je w ręce innych mężczyzn.

Zdradziłam męża w pracy z nowym pracownikiem

Na samym początku nie ma miejsca na współżycie, ponieważ osoba zdradzona czuje się oszukana, upokorzona i odrzucona.

Kiedy powinien nastąpić seks po zdradzie?

Wtedy kiedy będzie Wam zależało na odbudowaniu związku, co pozwoli Wam na wspólne i indywidualne przeprocesowanie tego co miało miejsce w przeszłości. Wówczas przyjdzie czas, kiedy będziesz gotowy otworzyć się na nowo na intymności i bliskość ze swoją partnerką. Zaczniesz inaczej postrzegać seks – nie jako narzędzie manipulacji lecz przyjemności.

​Jak ​Poprawić ​Życie ​Seksualne w ​Małżeństwie po ​Zdradzie ?

Podstawowym źródłem zdrady, jest chęć zwrócenia uwagi na swoje potrzeby. Każda sytuacja ma w czymś swoje źródło. Niewierność często postrzegana jest jako kara dla zdradzonego partnera. Seks z mężatka może sprawiać Ci przyjemność, ale jej potrzeba wynika z braku zainteresowania okazywanego przez jej męża.

Życie po zdradzie w małżeństwie jest trudne..

Więcej na temat potrzeb związanych z sexem i jego zmian z biegiem lat, znajdzie artykule “Seks po 30,40,50,60..” Zapraszam do lektury!

Reasumując, wspólnie rozwiązany kryzys może stać się sposobem na zaznaczenie swoich potrzeb.  Staje się podstawą do odbycia wspólnych rozmów i wyjaśnienia czego tak naprawdę oczekujemy od swojego partnerki, a czego nam brakowało. W ten sposób Twój seks może okazać się znacznie lepszy.

Więcej na temat potrzeb związanych z sexem i jego zmian z biegiem lat, znajdzie artykule “Seks po 30,40,50,60..” Zapraszam do lektury!

Reasumując, wspólnie rozwiązany kryzys może stać się sposobem na zaznaczenie swoich potrzeb.  Staje się podstawą do odbycia wspólnych rozmów i wyjaśnienia czego tak naprawdę oczekujemy od swojego partnerki, a czego nam brakowało. W ten sposób Twój seks może okazać się znacznie lepszy.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku potencji w wieku 30, 40, 50, 60 lat to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ich ilość.

Wpis został zainspirowany artykułami z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.