​​Jak ​Wydłużyć ​Sex? (​ Wytrysk ​Pod ​Kontrolą )​

Zaktualizowano ​41 dni temu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Sex połączony z przedwczesnym wytryskiem to przekleństwo niejednego mężczyzny. Najgorszą rzeczą jaka może Ci się przydarzyć z kobietą w łóżku to zbyt szybki finał. Oczywiście istnieją jeszcze inne scenariusze, jak wyśmianie rozmiarów Twojego członka czy niezdolność do erekcji, ale to zawsze da się nadrobić jakością stosunku bądź zwalić na stres.

Przedwczesny wytrysk wiąże się natomiast ze zbyt wielkim podnieceniem lub Twoim nie doświadczeniem, co najczęściej oznacza zbyt dużą przerwę w aktywności seksualnej.

Kobiety lubią być spełnione w łóżku, jeśli im tego nie zapewnisz mogą zacząć szukać satysfakcji gdzie indziej. Jak widzisz szybki wytrysk może mieć poważne konsekwencje rzutujące na Twoje relacje z partnerką.

Żeby przyczynić się do zwiększenia jakości Twojego stosunku najpierw pozwól, że wyjaśnię co stoi za Twoim szybkim finałem.

Sex - wytrysk który jest przedwczesny może wpływać na Twoje relacje z partnerką

Czym ​Jest ​Przedwczesny ​Wytrysk i ​Skąd ​Się ​Bierze?​

Przedwczesny wytrysk określany jest mianem dysfunkcji seksualnej. Ma miejsce wówczas, gdy ejakulacja występuje wcześniej niż byś tego chciał, co uniemożliwia zarówno Tobie jak i Twojej partnerce czerpanie satysfakcji ze stosunku.

W medycynie istnieje podział na różne przedwczesne wytryski.

Skad się bierze przedwczesny wytrysk ?

Pierwsze z nich występują przed pieszczotami lub na samym ich starcie,  drugie przy włożeniu członka do pochwy, a trzecie tuż po rozpoczęciu stosunku. Jednak wszystkie trzy mają jedną cechę wspólną – nie są w stanie zapewnić Twojej partnerce orgazmu.

Zbyt częsta ejakulacja może mieć swoje podłoże w psychice. W momencie kiedy jesteś obarczony dużym stresem, masz złe relacje z partnerką, depresję lub jesteś uzależniony od substancji toksycznych. Dodatkowo bardzo często zbyt szybki finał znajduje odzwierciedlenie w problemach mających podłoże somatyczne spowodowane cukrzycą, chorobami układu krwionośnego czy niedoczynności tarczycy.

Jak widzisz występuje wiele czynników odpowiedzialnych za jakość Twojego seksu. Dostępnych jest również wiele rozwiązań, które pomogą Ci poradzić z tym problemem. Jednak bezdyskusyjnie najlepszym z nich okazują się tabletki.

Naturalne suplementy diety oparte na mieszankach ziół są całkowicie bezinwazyjną metodą. Do najlepszych z nich, obecnie występujących na rynku, możemy zaliczyć tabletki Climax Control . Sprawdź opinie, dowiedz się czy apteka ma dobrą cenę w mojej recenzji produktu . Dowiesz się tam jak tabletki te wydłużąją czas Twojego stosunku, lub też przyczyniają się do zwiększenia Twoich doznań.

Climax Control Forum owicze wybierają ten produkt jako jeden z lepszych

W jaki inny sposób możesz zapewnić zarówno sobie jak i Twojej partnerce większą satysfakcję ze współżycia? Jeśli chcesz się dowiedzieć, wystarczy, że będziesz czytał dalej.

Sex Po Wytrysku - Czy Wielokrotny Orgazm Jest Możliwy?

W dzisiejszych czasach wielokrotne przeżywanie orgazmu podczas jednego współżycia u kobiet nikogo już nie dziwi. Natomiast wśród mężczyzn wydaje się to wręcz nierealne.

Dzieje się tak dlatego, że po jednym wytrysku czujesz się już spełniony, zrelaksowany oraz „wymęczony”. Utożsamiasz swój orgazm z wytryskiem.

Czy możesz mieć sex po wytrysku ?

Jednak jest to błąd.

Po ejakulacji nie jesteś w stanie przeżyć większej ilości orgazmu. Co jednak zrobisz, jak powiem, że jesteś w stanie przeżyć wielokrotne spełnienie nie osiągając wytrysku?

Wielokrotny ​Orgazm ​Bez ​Wytrysku

Mam tu na myśli tzw orgazm suchy. Kontrolując swoje ciało i umysł, jesteś w stanie w nieskończoność odwlekać ejakulację, co będzie skutkować jeszcze silniejszym spełnieniem. Otóż orgazm wcale nie musi wiązać się z wytryskiem!

Możliwe jest to ponieważ, orgazm pochodzi z mózgu w momencie gdy wytrysk pochodzi z genitaliów.

Skurcze mięśni wypychające spermę przez Twojego członka i impulsy nerwowe, które sprawiają, że odczuwasz rozkosz, zazwyczaj mają miejsce w tym samym czasie. Stąd złudzenie, że idą ze sobą w parze.

Gdzie zatem tkwi klucz do odczuwania wielokrotnych orgazmów?

Odpowiedź jest prosta! W mięśniach dna miednicy i obszarach genitalnych. Napinanie tych mięśni pozwoli Ci na uzyskanie wielokrotnej satysfakcji czerpanej z aktywności seksualnych. Jest to metoda kontroli wytrysku – nie tylko kontrolujesz długość stosunku, ale jednocześnie kontrolujesz ilość przeżywanych przez Ciebie orgazmów.

Do najpopularniejszych ćwiczeń pozwalających nam na uzyskanie wyżej wspomnianych efektów zaliczamy trening mięśni Kegla.

Pamiętaj jednak, że jeżeli cierpisz na zaburzenia seksualne, trening ten nie zapewni Ci oczekiwanych rezultatów. W pierwszej kolejności rozwiąż swój problem (np przy użyciu wyżej wspomnianych tabletek), a następnie zacznij ćwiczyć w celu osiągnięcia wielokrotnego orgazmu!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji po 30, 40, 50 czy sześćdziesiątce to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.