​​Sex w ​Toalecie - ​Wulkan ​Rozkoszy!​

Zaktualizowano 3​8 dni temu
Szybki sex w toalecie publicznej może dać Ci niesamowite doznania..
Napisane przez: Łukasz Nowak

Sex w toalecie niewątpliwie może okazać się wspaniałą receptą na wzniecenie dawnego płomienia w Waszym związku, bądź ekscytującym szybkim numerkiem na jeden raz. Nie od dzisiaj wiadomo, że zarówno panowie jak i panie od czasu do czasu mają ochotę dać się ponieść szaleństwu podczas stosunku.

W zależności od tego z jaką partnerką będziesz miał do czynienia, część z nich będzie wykazywała większą ochotę na ruchanie w kiblu, część mniejszą.

W dzisiejszych czasach sex w dyskotece nie jest dla Ciebie szokujący. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że po znacznej dawce alkoholu zazwyczaj panie wykazują większą skłonność do aktywności seksualnej, więc przelotny sex w publicznej toalecie nie stanowi dla Ciebie zbyt wielkiego wyzwania.

Z drugiej strony, wiele kobiet utożsamia współżycie jako wielogodzinną rozkosz zawierającą rozbudowaną grę wstępną.

Ruchanie w kiblu na dyskotece może być ekscytujące, ale niekoniecznie bezpieczne

Sex w ubikacji może dla nich wydawać się pomysłem absurdalnym. Nie oznacza to jednak, że na niego nie przystanął.

Skąd ta pewność?

Ponieważ tzw szybkie numerki mogą przynieść im niezapomnianą rozkosz o ile odpowiednio się do nich zabierzecie.

Sex w ​Kiblu i ​Jego ​Główne ​Zalety​

Sex w kiblu przede wszystkim nie zabiera dużo czasu. W momencie kiedy razem ze swoją partnerką jesteście zwolennikami uprawiania stosunku przed śniadaniem bądź po obiedzie, taki seks będzie dla Was stanowił idealnie urozmaicenie.

Ile razy miałeś taką sytuację, że byłeś na tyle podniecony, że nie marzyłeś o niczym innym jak tylko o zerwaniu ze swojej kobiety ubrania i uprawiania z nią seksu natychmiast?

Sex w kiblu - szybki numerek którego nie zapomnisz

Zapewne wiele. Gwarantuje Ci, że Twoja partnerka również miewa takie momenty. Szybki sex w toalecie może stanowić idealny sposób na Wasze spontaniczne rozładowanie napięcia seksualnego.

Największym zabójcą dla życia seksualnego w związku jest rutyna. Wyniszcza wszystko i to bez litości. Rutyna w łóżku to poważne zagrożenie dla Twojej relacji. Zastanawiałeś się kiedyś jak  odświeżająco może działać na Was szybki numerek w toalecie? Masz rację, nie zastanawiaj się po prostu zacznij działać!

Seks w kiblu to jeden z wielu szybkich numerków, który możesz wykorzystać w swoim życiu seksualnym. Istnieje mnóstwo innych sposobów, które pozwolą Ci na niezapomniany spontaniczny stosunek. Część z nich może przyjąć nawet bardziej ostry charakter niż ruchanie w toalecie. Jeżeli kręci Cię ostre współżycie zajrzyj koniecznie do artykułu poświęconemu tej tematyce „Sex na ostro”.

​Jakie ​Sex ​Pozycje w ​Toalecie ​Są ​Najlepsze ?​

Szybki sex w toalecie może być wykonywany na mnóstwo różnych sposobów. Pamiętaj, że do wykorzystania masz całe pomieszczenie – prysznic, wannę, toaletę, zlew, a nawet pralkę. Wszystko to możesz wykorzystać w bardzo pożyteczny sposób! W tym artykule przedstawię również najlepsze rozwiązanie dla zwolenników szybkiego sexu w toalecie na dyskotece. Czytaj dalej!

Pierwsza pozycja tzw Toaletowe tango. Idealnie sprawdzi się podczas sexu w dyskotece, kiedy to Twoim głównym pragnieniem będzie zaspokojenie Twoich potrzeb. Kobieta staje tyłem do Ciebie, opierając nogę na toalecie, a Ty jedyne co robisz to wchodzisz w nią od tyłu. Penetracja jest tu niezwykle płytka, więc w tym przypadku kobieta nie odczuwa zbyt dużej satysfakcji. Tak jak wspomniałem, pozycja ta świetnie się sprawdza w egoistycznym podejściu związanym z sexem w kiblu na dyskotece.

Sex na kiblu wymaga odpowiedniej pozycji..

W moim zestawieniu nie możemy zapomnieć o najbardziej klasycznej pozycji. Sprawdzi się ona zarówno w domowym zaciszu jak i podczas seksu w publicznej toalecie. Jedyne czego potrzebujecie to umywalka! Posadź na niej swoją partnerkę, a następnie podnieść jej nogi tak, abyś mógł w nią wejść. W przypadku jeśli liczysz na bardziej ostry sex w toalecie złap się np kranu, wtedy zapewnisz głębszą i intensywniejszą penetrację swojej partnerce.

Weź ją pod prysznicem! Panie to uwielbiają! Gdy Twoja kobieta będzie w nastroju, zaproponuj jej wspólny prysznic i weź ją od tyłu! Szybki numerek w toalecie rozgrzeje Was bardziej niż gorąca woda z prysznica!

Ostatnia propozycja na seks w publicznej toalecie to również klasyczna pozycja tzw sex na kiblu. Upewnij się, że klapa od toalety jest zamknięta, usiądź na niej, a następnie pozwól na to, aby Twoja partnerka Cię dosiadła. Ta pozycja sprawdzi się znakomicie podczas sexu w dyskotece czy sexu w toalecie publicznej.

Jak widzisz spontaniczny stosunek w tak codziennym miejscu jakim jest łazienka, może znacząco wpłynąć na Twoje życie seksualne i dać Ci wiele rozkoszy!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 03.04.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.