​​Sex ​Porady i ​Sztuczki ​Dla ​Każdego!​

Zaktualizowano 34 dni temu
Sex porady i sztuczki dla mężczyzn
Napisane przez: Łukasz Nowak

Sex porady i sztuczki spotykają się z coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Temat seksu w dzisiejszych czasach przestał być tabu. Kobiety dzielą się między sobą swoimi doświadczeniami, opisując je niezwykle szczegółowo. Zasięgają też wzajemnych porad i wyjaśnień.

Dzięki temu stają się bardziej wyedukowane w tej kwestii i znajdują odpowiedzi na trapiące je pytania.

Z mężczyznami jest inaczej w tej kwestii. Oczywiście rozmawiasz ze swoimi kolegami o sexie, ale niezbyt często szukasz porad. Jeżeli poruszasz w grupie temat współżycia to bardziej w celu przechwalania się, niż szukania rozwiązania na trapiący Cię problem.

Szukasz zatem odpowiedzi gdzie indziej – w internecie. Jest to dla Ciebie najłatwiejsze rozwiązanie, bo wiąże się z anonimowością. Nikt się nie dowie jaki masz problem i Twoja tajemnica jest bezpieczna.

Dobry ostry sex - porady które możesz wprowadzić od zaraz

W tym artykule przejdę z Tobą przez najlepsze sex porady dla mężczyzn oraz omówię sex sztuczki i porady z nimi związane.

Sex ​Analny - ​Porady​

Sex analny stanowi jedną z form współżycia, który budzi liczne kontrowersje. Część pań z chęcią przystaje na nią, a część ma opory. Jak zatem przełamać barierę u swojej partnerki i zachęcić ją do tej formy współżycia?

Przede wszystkim nie nalegaj na penetrację, zwłaszcza jeśli Twoja partnerka jest temu przeciwna.

Jakie na sex analny są porady ? Jeśli chcesz ją brać od tyłu możesz zacząć małymi kroczkami ..

Małymi kroczkami spróbuj ją do tego zachęcić – zacznij od badania okolic: ocieraj penisem bądź dotykaj palcem. Stopniowe sprawianie przyjemności Twojej partnerce może doprowadzić do tego, że sama zaproponuje sex od tyłu. Porady dotyczą również bazują na delikatności, jest to niezwykle wrażliwe miejsce u pań.

Badania wykazują, że pierwsze trzy stosunki analne u kobiet wiązały się z silnym bólem, dlatego nie wpychaj go na siłę! Nie zapomnij też o lubrykancie!

Dodatkowo nie skupiaj się tylko na odbycie, ale też staraj się poświęcić swoją uwagę jej innym partiom ciała. Nie zapomnij też o odpowiednim zabezpieczeniu. Seks analny może się wiązać z licznymi chorobami.

Porady Na Jakość Twojego Nasienia

W momencie kiedy cierpisz na zaburzenia związane z erekcją i Twój przedwczesny wytrysk spędza Ci sen z powiek, jest parę prostych trików, które możesz zastosować w swoim codziennym życiu. Przede wszystkim istnieje rozwiązanie przy pomocy tabletek. 

Jedna dziennie sprawi, że znacząco poprawisz jakość swojej spermy. Jeżeli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem odwiedź mój artykuł „Jak poprawić jakość nasienia tak, aby zwiększyć ruchliwość plemników”. Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat ich działania oraz składu.

Możesz poprawić jakość nasienia

Dodatkowo zmiana trybu życia i poprawa codziennej diety zapewni poprawę Twojej spermy.

​Dobry ​Sex - ​Skuteczne ​Porady

Dobry sex nie zawiera jednej porady, która zapewni Ci maksimum czerpania przyjemności ze stosunku. Przede wszystkim wynika to z różnych męskich upodobań. Jednego z facetów będzie kręcił szybki sex w aucie podczas gdy innego ostry sex. Porad jest wiele i nie zawsze są one uniwersalne.

Dobry sex w aucie jest tylko wtedy kiedy obydwoje macie satysfakcję..

Przede wszystkim musisz pamiętać, że dobry sex ma miejsce wówczas kiedy razem ze swoją partnerką odczuwacie satysfakcję, kiedy nie jest przymuszony i odbywa się naturalnie.

Oczywiście w tym artykule nie wyczerpałem wszystkich porad dotyczących sexu, ale zawarłem najważniejsze, z którymi możesz się obecnie borykać. Ważne jest, abyś w momencie szukania np porady dotyczących seksu oralnego korzystał ze sprawdzonych stron, które specjalizują się w interesującym Cię zagadnieniu.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, ​żyję w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. ​Doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.