Seks Po Sześćdziesiątce Lub po Zawale

Zaktualizowano 5 dni temu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Dla wielu osób, stwierdzenie, że seks po sześćdziesiątce lub zawale jest możliwy i może być bardzo udany, wydaje się trudne do przyjęcia. Pewnie jednak zgodzisz się ze mną, jeśli powiem, że zarówno wiek jak i tak trudne przejście jak zawał, nie powinny ograniczać Twojego życia seksualnego.

I wiesz, co Ci powiem? Masz zupełną rację!

Pozwól, że będę z Tobą szczery.

Seks po sześćdziesiątce lub zawale jest możliwy!

Te przekonania są błędne i wynikają wprost z nieprawidłowych założeń. Na szczęście właśnie trafiłeś na ten artykuł, w którym zamierzam pokazać Ci, że niemożliwe, może stać się możliwe.

Zapraszam Cię serdecznie do tej wspólnej, krótkiej podróży. A jeśli byś chciał przeskoczyć do danego fragmentu to użyj tabelki z tematami.

Zawał Lub Podeszły Wiek - Czy To Już Wyrok?

Przypomnij sobie swoje czasy młodości, kiedy nic nie miało znaczenia, a seks mogłeś uprawiać zawsze, wszędzie oraz na zawołanie. Był taki okres czasu, kiedy nic nie stało na przeszkodzie, by przeleżeć w pościeli cały dzień, a kiedy tylko zmęczenie opadało, można było znów cieszyć się własną bliskością.

Teraz jednakże siedzisz przed urządzeniem i spoglądasz na te słowa, myśląc, że jedyne co Ci naprawdę pozostało to te rewelacyjne wspomnienia.

I wiesz co Ci powiem?

Mylisz się!

Zaraz dowiesz się, jak zmienić swoją sytuację!

Chcesz tego? Pewnie, że tak! Czytaj zatem dalej

Cudowne Remedium na Problemy

Na początku pozwól mi odrzucić jedno z najpopularniejszych przekonań.

Sex po zawale i po sześćdziesiątce niczym nie różni się od normalnego zbliżenia.

Oznacza to, że wiąże się z tym kilka podstawowych faktów:

Po pierwsze – zaangażowany w stosunek jest nasz układ krążenia oraz ośrodek erekcji w kręgosłupie. Prawidłowe zadbanie o te organy może zatem przenieść się na doznania erotyczne, ale przede wszystkim – umożliwić nam korzystanie z życia w pełni.

Po drugie – zawał lub wiek nie ograniczają funkcjonalności naszych organów wewnętrznych. Wraz z wiekiem spada produkcja testosteronu – to fakt. Ale dalej możemy jego poziom stymulować w sposób naturalny i bezpieczny. Zawał zmniejsza wydolność serca, jednakże dbając one w sposób, który ujawnimy za moment sprawia, że ulega ona znacznej poprawie.

Daj Mi Zatem Te Skuteczne Rozwiązanie!

Dobrze! Przejdźmy zatem do rzeczy!

Pierwszym działaniem, które musisz podjąć jest… zmiana diety.

Zaczynamy od jej wzbogacenia o odpowiednie witaminy, suplementy czy zioła oraz wyeliminowanie z diety wielu śmieciowych elementów.

Dokładna dieta, wspierająca potencję oraz eliminująca większość przyczyn jej braku, jest do znalezienia na erektoportal.pl.

Jeśli chcesz natomiast poznać więcej informacji na temat tabletek które mogą Ci pomóc to znajdziesz je tutaj.

Drugim działaniem, które musisz wdrożyć jest zwiększenia aktywności fizycznej.

Jeśli nigdy o siebie w ten sposób nie dbałeś, to właśnie nadszedł czas, by się zająć sobą. Już tylko dobry start sprawi, że Twoje życie odmieni się nie do poznania. Docelowym poziomem jest aktywność uprawiana minimum 3 razy w tygodniu, od 30 minut do godziny. Zacznij jednak od małych kroków – spacer 15 minutowy, kilka przysiadów. Stale zwiększaj swój poziom aktywności, aż osiągniesz ten, który jest zalecany.

​Czy To Nie Wydaje Się Zbyt Proste?!

Trochę tak. Ale dlaczego najskuteczniejsze działania muszą być akurat najbardziej skomplikowane?

Jak się okazuje, prawidłowa dieta ma wpływ na ogromną ilość czynników, a aktywność fizyczna, połączona z tą dietą, dosłownie działa cuda.

Artykuł inspirowany wpisami z health.com [1] .

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 01.04.2020
Jestem farmaceutą i pasjonatem sportów, żyję w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzałem znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im wrócić do zdrowia, zachować dobrą formę na przyszłość i wyrobić właściwe nawyki żywieniowe.