​Seks ​Po ​Imprezie​

Zaktualizowano ​3​3 dni temu
Seks po imprezie może wydawać się ekscytujący
Napisane przez: Łukasz Nowak

Uprawianie seksu po imprezie może wydawać Ci się szalone i ekscytujące, ale często niesie za sobą konsekwencje, o których nie masz pojęcia. Alkohol przede wszystkim działa na Ciebie relaksująco, dodaje Ci odwagi, niweluje nieśmiałość i ułatwia nawiązywanie kontaktu z ludźmi. Zaledwie parę łyków tego wysokoprocentowego trunku, sprawia, że nawet najbardziej nieśmiałe osoby stają się gadatliwe i towarzyskie.

Brzmi super, prawda? Założę się, że lubisz się relaksować i z chęcią poznawać nowych ludzi na wieczornych wyjściach. Pamiętaj tylko, że w tym przypadku niewielka dawka alkoholu może Ci w tym pomóc, natomiast większa dawka może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Dlaczego Seks Po Alkoholu Wydaje się Taki Ekscytujący ?

Przede wszystkim alkohol, czy wszelkiego rodzaju inne używki wpływają na zaburzenie postrzegania rzeczywistości. Często po jego spożyciu uczucia do drugiej osoby wydają Ci się silniejsze. Po wypiciu lampki wina Twoje zmysły stają się wyostrzone, a Twoja wyobraźnia erotyczna zaczyna szaleć.

Alkohol pomaga przełamać się

Pragniesz rzeczy, których w stanie trzeźwości byś zignorował. Przez to, że nabierasz pewności siebie stajesz się również bardziej skłonny do podbojów miłosnych.

Mogę więc powiedzieć, że wszelkiego typy używki wyzwalają ludzi z hamulców. Czym jednak grozi Ci przekroczenie tej granicy?

Jakie ​Konsekwencje ma ​Seks po ​Dyskotece ?

Przede wszystkim na imprezie totalnie zatracasz się w ilości toksycznych substancji, które spożywasz i tracisz kontrolę nad rzeczywistością. Często prowadzi to do wyboru partnerki, która kompletnie nie mieści się w zasięgu Twojego zainteresowania, stajesz się nieświadomy jej wyboru pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

Jakie są konsekwencje seksu po dyskotece ?

Ale to nie jest najgorsze. Przede wszystkim alkohol prowadzi do wzrostu ciśnienia krwi i rozszerzenia naczyń krwionośnych w Twoim organizmie co powoduje, że Twoja erekcja po alkoholu może mieć miejsce znacznie szybciej niż w warunkach trzeźwości. Więc jeżeli zdecydujesz się na spożycie dużej ilości alkoholu nie licz, że zaimponujesz swojej partnerce, o ile nie masz jakiś specjalnych umiejętności.

Dodatkowo gdy jesteśmy odurzeni alkoholem czy innymi substancjami tak jak wspomniałem wcześniej nie myślimy o konsekwencjach, a tym bardziej o zabezpieczeniach, co może owocować wpadką. Wątpię, żebyś chciał zakończyć przypadkowy seks po imprezie ciążą z nowo poznaną kobiet, bądź złapaniem jakiejś choroby wenerycznej.

To zaledwie nieliczne konsekwencje jakie mogą wystąpić w przypadku seksu po imprezie, kiedy jesteśmy odurzeni różnymi substancjami. Bardziej szczegółowo na temat seksu po alkoholu i różnych używkach pisałem w poprzednim artykule.

Pamiętaj, że najważniejsza jest równowaga. W momencie kiedy przesadzisz z ilością wypitego alkoholu, gwarantuje Ci, że ani Ty ani Twoja partnerka nie będziecie czerpali satysfakcji z tego zbliżenia.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z brakiem erekcji w wieku 20, 30, 40, 50, 60, 70 lat to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany wpisem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem różnych sportów, mieszkam w ​stolicy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować ​super formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.