​​Seks ​Po ​Alkoholu - Jakie Są Skutki Uboczne ?​

Zaktualizowano 1​4 dni temu
Seks po alkoholu czy się opłaca ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Seks po alkoholu często postrzegany jest przez ludzi jako doskonały pomysł. Nie od dzisiaj wiadomo, że lampka wina czy jeden czy dwa drinki świetnie odprężają, jednocześnie dodając Ci pewności siebie. Wydaje Ci się, że wysokoprocentowe trunki stanowią idealny afrodyzjak.

Wielu z mężczyzn uważa, że nie ma lepszego połączenia niż seks i alkohol. Alkohol przede wszystkim dodaje nam odwagi. Ile razy widziałeś na filmach jak kobieta przed pójściem do łóżka z facetem decyduje się na opróżnienie całego kieliszka wina jednym łykiem? Nie bierze się to znikąd. Wysokoprocentowe trunki znacznie Cię odprężają i czynią skłonnym do podejmowania decyzji, których w stanie trzeźwości możliwe żebyś nie podjął, ale w momencie jego spożywania nie myślisz o konsekwencjach jakie to za sobą niesie.

Przede wszystkim seks po pijanemu może w ogóle nie mieć miejsca – możesz okazać się zbyt pijany do jego odbycia. Dodatkowo może być nie satysfakcjonujący szczególnie dla Twojej partnerki. Ale to jeszcze nie koniec negatywnych skutków jakie alkohol za sobą niesie, czytaj dalej aby dowiedzieć się wszystkiego!

Seks Po Pijaku - Dlaczego Tak Go Lubimy i Jakie Są Jego Konsekwencje?

Seks po pijaku dla wielu mężczyzn wydaje się być najlepszym sposobem do zachęcenia kobiety do odbycia stosunku. Oczywiście, nie mogę zaprzeczyć, że seks po pijaku może okazać się fantastyczny. Wszystko tak naprawdę zależy od ilości jaką wypijesz.

W przypadku małej ilości, tak jak już wspomniałem, może dodawać Ci odwagi w łóżku przyczyniającej się do zwiększenia Twojej aktywności seksualnej.

Seks po pijaku czy zdajesz sobie sprawe z konsekwencji ?

Dodatkowo może powodować chwilową większą ochotę na współżycie i na koniec może być naprawdę dobrym afrodyzjakiem. Spowodowane jest to zaburzonym postrzeganiem rzeczywistości.

Co jednak jeśli wypijesz go za dużo?

Napoje wysokoprocentowe wpływają na ośrodkowy układ nerwowy hamując go. W momencie kiedy wypijesz go za dużo seks po pijanemu nie będzie miał miejsca, ponieważ stracisz zainteresowanie, staniesz się obojętny na dotyk czy inne zmysły.

Konsekwencje zauważysz w trudności podniecania się, osiągnięcia wzwodu, i oczywiście utrzymania erekcji. Dzieje się tak dlatego, że testosteron, który jest głównym hormonem odpowiedzialnym za popęd seksualny, metabolizowany jest w wątrobie. W związku z tym maleje ilość testosteronu w Twojej krwi, przez co Twoje libido się zmniejsza. Pogorsza się praca serca a to kolei przyczynia się do problemów związanych z erekcją i wytryskiem.

Największe zagrożenie w przypadku nadużywania alkoholu związane jest z impotencją. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wysokoprocentowe napoje trwale uszkadzają nerwy w układzie przywspółczulnym, oraz niszczą czynności hormonalne jąder.

Jak widzisz spożywanie alkoholu i seks w dłuższej perspektywie czasu nie idą ze sobą w parze, co natomiast w przypadku innych substancji ?

Co w Przypadku Kiedy wszelkie Używki Wpływają Na Twój Seks i Jego Jakość

W przypadku kiedy masz poważny kłopot z przedwczesnym wytryskiem bądź impotencją, do najlepszej, bezinwazyjnej metody mogę zaliczyć tabletki „Eron Plus Before”, których recenzję znajdziesz tutaj. Opinie o ich działaniu, informację na temat gdzie je możesz kupić (czy są dostępne w aptece), ich ceny, skład oraz dawkowania znajdziesz w recenzji.

Eron Plus Before pomaga na problemy spowodowane przez alkohol

Seks Po Narkotykach - Zupełnie Nowe Doznania Czy Totalna Klapa?

Seks po narkotykach jest rzadziej spotykany niż po alkoholu, nie da się ukryć. Jednak już od dawna wielu ludzi stosuje różne (czasami niebezpieczne) metody w celu zwiększenia potrzeby seksualnej czy wzmocnienia doznań podczas seksu. Jednak nie zdajesz sobie sprawy nawet jak bardzo niebezpieczny seks po mefedronie czy seks po LSD może się okazać.

Czy Seks Po Marihuanie Zapewni Nam Dobre Doznania ?

Seks po marihuanie, nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ narkotyk ten zawiera w sobie substancję psychoaktywną – THC, która wykazuje dużą zdolność odkładania się w Twoim organizmie. Nadmiernie spożywana wpływa na ciśnienie w Twoim organizmie, która wpływa na Twoją potencję. Ponadto zaburza percepcję postrzegania świata i powoduje nerwowość.

Seks po mariuhuanie nie jest dobrym rozwiązaniem..

Czy Seks Po Kokainie Będzie Dobry ?

Czy seks po kokainie będzie dobry, nie wiem. Wiem za to, że na pewno będzie krótki, ponieważ jej spożywanie bezpośrednio wpływa na Twój szybki finał. Więc pomimo, że po jej zażyciu będzie Ci się wydawać, że jesteś królem w rzeczywistości okażesz się krótkodystansowcem, którego prędzej kobiety będą wyśmiewać niż podziwiać.

Seks Po Mdma i Jego Skutki

Podczas seksu po MDMA[1] możesz mieć liczne problemy. Przede wszystkim dlatego, że tzw ekstazy działa na nas niezwykle pobudzająco, więc zdecydowanie może się okazać, że dzień po zażyciu obudzisz się obok kobiety, której wyboru nie byłeś świadomy. Dodatkowo zażywanie tego narkotyku powoduje liczne komplikacje w naszym organizmie takie jak wzrost ciśnienia, drgawki, zmniejszona erekcja czy problemy ze wzwodem.

Seks po kokainie, MDMA, czy LSD ma skutki uboczne..

Uprawianie seksu pod wpływem różnych substancji może być ekscytujące. Tak jak wspomniałem, wszystko zależy od ilości, oraz częstotliwość z jaką po nie sięgasz. Jednak w przypadku kiedy nie dajesz sobie rady z efektami, które one wywołały w Twoim życiu seksualnym, zalecam Ci zmierzenie się z tym problemem.

Pomimo, że może Ci się wydawać, że wszelkiego typu używki mogą mieć pozytywny wpływ na Twój seks, jest to jedynie chwilowe bądź jednorazowe. W dłuższej perspektywie czasu ich zażywanie zamieni Twoje życie seksualne w koszmar.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z brakiem erekcji, czy zaburzeń to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomaga​m im wrócić do zdrowia, zachować ​właściwą formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.