​Pro Long System ( Opinie​ z Forum, Cena, Jak Używać i Gdzie Kupić - Allegro czy Sklep )

Zaktualizowano ​8 dni temu
Recenzja Pro Long System poznaj opinie z forum, cenę, dowiedz się gdzie kupić
Napisane przez: Łukasz Nowak

Poznaj Pro Long System i opinie z forum, cenę produktu i dowiedz się jak używać tego ekstendera. Ale zanim do tego przejdziemy.. Chciałbyś wiedzieć zapewne jaki ekstender penisa jest najlepszy dla Ciebie ? Z pewnością zgodzisz się ze mną, jeśli stwierdzę, że możliwość powiększenia penisa w czasach, gdy kobiety są świadome tego że duży penis zwiększa ich doznania, jest bardzo ciekawą opcją, prawda?

W wielu przypadkach powiększenie członka kojarzy się ze skomplikowaną operacją chirurgiczną, która ma na stałe powiększyć penisa. Tego rodzaju zabiegi są bardzo niebezpieczne! Dlatego najlepiej w ogóle zapomnij o tym pomyśle. Będę z Tobą brutalnie szczerzy – to najgorsze co możesz zrobić.

Na szczęście istnieje rozwiązanie Twojego problemu. Ekspandery do rozciągania członka. Większość urządzeń tego typu dostępnych na rynku bardzo przypomina orygniał (Pro Long System™), ale jednak różnią się w kilku kwestiach..

Zaraz o tym opowiem, ale wpierw kilka słów o tym czym są extendery (ekspandery)..

PRO LONG SYSTEM
Prolongsystem opinie i cena po kliknięcu na stronę producenta
Ekspander ProLongSystem to perfekcyjny wybór jeśli chcesz powiększyć rozmiar swojego członka, oraz zadowolić partnerkę.
Sprawdź najlepsze oferty na Twój Ekspander ProLongSystem klikając guzik poniżej.

Są to urządzenia, których systematyczne “noszenie” pomaga wydłużyć i wyprostować penisa w bezpieczny sposób. Urządzenie zakładasz na swoje przyrodzenie i w lepszych ekspanderach (takich jak ProLongSystem®) używasz regulacji, w celu dobrania odpowiedniej siły rozciągania penisa. Takie urządzenia nosi się poprzez odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia, mniej więcej przez okres 20 paru tygodni..

Jak podaje producent prace nad ProLongSystem trwały przez kilka lat. Prowadzone zostały przez najlepszych ekspertów w różnych dziedzinach, tj. ergonomii, psychologii, płodności, urologii, ćwiczeń izometrycznych i ćwiczeń statycznych. W wyniku ich współpracy został stworzony prototyp. Obecnie prototyp stał się pełnym produktem, który pomógł już 250 000 mężczyzn na całym świecie wydłużyć penisa.

Działanie Extendera – Jak działa ProLong System

Działanie extendera Pro Long System trochę się różni w odróżnieniu od konkurencji. Często w ekstenderach jakość jest na niskim poziomie i części które powinny być metalowe są wykonane z plastiku. W przpyadku Pro Long System możemy regulować siłę rozciągania za pomocą metalowych części i stopniowo zwiększać długość prącia w bezbolesny sposób.

Jak działa ProLongSystem ? Podobnie jak pierścienie u plemion

Co nam to daje ?

Widziałeś kiedyś zdjęcia plemion gdzie członkowie mieli bardzo długą szyję ? Jest to niesamowite, w jaki sposób to osiągneli. Do tak długich rozmiarów dochodzili dokładając systematycznie na szyję “pierścienie”. W podobny sposób działa ekstender Pro Long System. Członek jest wydłużany za pomocą sztucznie generowanego nacisku. Przez odpowiednią ilość czasu takiego nacisku ciało dostosowywuje się. 

Wydłużanie kończyn stosuje się w medycynie już od 50 lat [1]

Podobnie jak szyja członków plemion. Co odpowiednią ilość czasu wystarczy po prostu zwiększyć długość urządzenia (dodatkowe metalowe części dostarczone w opakowaniu służa do tego).

ProLongSystem a Prostowanie Twojego Członka

Czy ProLongSystem a prostowanie członka idą ze sobą w parze? Oczywiście, że tak.. Wiedz jednak, że męski członek nigdy nie jest idealnie prosty. Są jednak skrzywienia, które nie muszą być aż takim problemem, który powoduje dyskomfort w trakcie seksu. Bardzo znanym skrzywieniem, które przeszkadza w odbywaniu stosunku jest choroba Peyroniego[2]. Więcej o tej chorobie opowiem za chwilę.

Dzięki Prolongsystem prostowanie Twoje członka jest możliwe

Pro Long System jest polecanym przez lekarzy urządzeniem zwiększającym rozmiary penisa, oraz prostującym go. Badania ekstendera zostały przeprowadzone na 180 mężczyznach ze średnią wieku 26 lat. Może być używany przez dorosłych mężczyzn cieszących się dobrym zdrowiem. Nie powinny go jednak stosować osoby poniżej 18 roku życia, oraz mężczyźni z problemami zdrowotnymi.

 

PLUSY
  • Decydujesz o długości i objętości dzięki regulacji
  • Wzrost penisa o 2,5 do 7,5 cm w zaledwie 6 miesięcy
  • Prostuje krzywego penisa
  • Wysoka jakość
MINUSY
  • Nie każdego stać

Leczenie Choroby Peyroniego z Pro Long System

Leczenie choroby Peyroniego z Pro Long System jest możliwe. Przeprowadzono badanie gdzie w przypadku wszystkich pacjentów używających ProLongSystem® zastosowana została siła trakcji wynosząca od 1200g do 1500g.

Czas kuracji u mężczyzn (łączna liczba godzin w ciągu jednego dnia) był różny:
5 pacjentów używało ekstendera od 6 do 9 godzin na dobę.
3 pacjentów używało ekstendera od 9 do 12 godzin na dobę.

Przebieg kuracji wyglądał w ten sposób:
Średnia = 16,8 tygodnia (od 8 do 24 tygodni)
Siła trakcji = 1200 – 1500 g

Wnioski były następujące:
Dzięki sile trakcji ProLongSystem® okazał się bardzo skutecznym narzędziem służącym do leczenia choroby Peyroniego ponieważ, zmniejszył skrzywienie penisa, zredukuował zbliznowacenie powodujące wykrzywienie członka, zwiększył długość penisa.

Oznacza to że siła trakcji, którą wykorzystuje ProLongSystem®, skutecznie koryguję krzywiznę penisa. Skrzywiony penis może odzyskać swój naturalny kształt dzięki ProLongSystem®.

Dodatkowe Atuty Urządzenia Rozciągającego Penisa

Istnieją oczywiśćie dodatkowe atuty używania urządzenia. Zgromadzone dane podczas ostatnich badań pokazują, że jakość życia seksualnego mężczyzn używających Pro Long System jest znacznie lepsza niż przed rozpoczęciem kuracji. Dzięki prostrzemu penisowi oraz lepszej elastyczności skóry zwiększa się intensywność orgazmów, dając Ci jeszcze więcej przyjemności podczas szczytowania. To oczywiście przekłada się na pewność siebie w łóżku, co wpływa pozytywnie na całe Twoje życie.

Co jeszcze możesz osiągnąć dzięki ekstenderowi i trakcji ?

Jak Używać ProLongSystem ?

O tym jak używać Pro Long System pisałem już wyżej. Ekstender został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Części urządzenia są gładkie i dopasowane do kształtu penisa. Na początku nie przesadzaj z intensywnością ćwiczeń rozciągających. Przez okres 6 miesięcy nosisz urządzenie codziennie powoli zwiększając intensywność ćwiczeń. Możesz go nosić od 6 do 12 godzin na dobę.

System trakcji w Prolongsystem możesz używać 6 do 12 godzin na dobę

Dzięki temu zyskasz od 2,5 cm do 7,5 cm więcej w długości. Co do używania, to mogę dodać natomiast jeszcze, że urządzenie należy zachować w czystości. Po każdym użyciu ze względu na higienę należy przemyć urządzenie odrobiną mydła, następnie wytrzeć suchym ręcznikiem.

Pro Long System ​Opinie Forum

Pro Long System opinie na forum zbiera bardzo pozytywne. Produkt pomógł już ponad 250 000 mężczyznom na całym świecie. Wielu mężczyzn z pozytywnym skutkiem zachwala działanie produktu.

Dzięki takiemu systemowi trakcji ilość mężczyzn, którzy skutecznie powiększyli penisa wzrasta. Poniżej przedstawiam przykładowe opinie użytkowników tego ekstendera.

“Ten ekstender uratował moje małżeństwo i pomógł mi wyjść z dołka. Niesamowite"

Steave 31 lat
Chicago

“Nikt nie dowiedział się, że zamówiłem ProLongSystem tak samo, jak nikt nie zauważył, jak nosiłem go podczas zajęć. Ale jazda!"

Criss 23 lata
Oxford

“(…) teraz te dodatkowe centymetry dają mi jeszcze więcej przyjemności, a efekty stosowania są trwałe!"

Roger K. 23 lata
Arizona

Pro Long System Efekty

Pro Long System efekty ma niesamowite! Jeśli będziesz używał tego ekstendera to Twój penis może się wydłużyć aż o 2,5 do 7,5 cm w okresie pierwszych 6 miesięcy używania.

Pamiętaj, że każdy mężczyzna ma różny stopień elastyczności skóry i jej napięcia, dlatego te efekty są tak różne. Rezultaty jakie możesz otrzymać są zależne od wielu czynników, np. od obecnej wielkości Twojego członka.

Badanie to przeprowadzono u 180 mężczyzn, u których po okresie 6 miesięcy wzrost penisa wyniósł średnio 4.39 cm. Mężczyzna, który uzyskał najlepszy wynik, zyskał aż 7.5 cm podczas trwania badań! Najmniejszy wzrost wyniósł 2.8 cm, co pokazuje, że wszyscy mężczyźni używający ProLongSystem osiągnęli znakomite rezultaty.

Jak widzisz efekty są różne, pojawia się zatem pytanie ile takie urządzenie jest warte..

Pro Long System Cena

Dla Pro Long System cena jest dość wysoka. Ekstender ten nie należy do najtańszych, ale jak wspomniałem na początku ważna tutaj jest jakość produktu. Cena jest zależna od komponentów z których produkt ten został wykonany. W tym przypadku elementy mają ergonomiczny kształt, co sprawia żę noszenie nie sprawia kłopotów, oraz nie uszkadza członka. Są wykonane z dobrej jakości metalu i elementów plastikowych.

Dla Pro Long System cena może wydawać się dość wysoka, ale efekty są tego warte..

Opakowanie trzeba przyznać też robi swoje.. Do pudełka została dołączona instrukcja w języku polskim w jaki sposó obchodzić się z ProLongSystem.

Cena u producenta to 959 zł plus dostajesz darmową wysyłkę.

Pro Long System Allegro czy sklep Producenta ?

Jeśli masz dylemat czy kupić Pro Long System na Allegro, czy na stronie producenta, to musisz wiedzieć, że może znajdziesz taniej na allegro, ale produkt może być podrabiany.

Zastanów się dlaczego ktoś mógłby sprzedawać taniej niż producent ?

Gdzie ma w tym interes?

Być może sprzedaje używany produkt jako nowy, albo sprzedaje podróbki na których jest w stanie zarobić..

Tak więc..

Gdzie Kupić Ekstender Penisa Pro Long System ?

Myślę, że już wiesz gdzie kupić Pro Long System.. Chciałybm Ci polecić najlepszy dostępny na rynku system do powiększania penisa. Dlaczego najlepszy, bo jest to ekstender, który jest bezpieczny, przebadany przez lekarzy i daje efekty powiększenia od 2,5 cm do 7,5 cm. Jest wykonany z bardzo dobrych komponentów, oraz jest ergonomiczna.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt to..

..poniżej zamieszczam kluczowe informacje na temat extendera, oraz miejsce gdzie możesz kupić najtaniej i najdyskretniej.. czyli u producenta po kliknięciu w “Sprawdź Cenę”

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić ekstender penisa Pro Long System to kliknij poniżej
​97 Opinii
​PROLONGSYSTEM
Nasza #1 Najlepsz​y ​Ekstender
  • Decydujesz o długości i objętości dzięki regulacji
  • Wzrost penisa o 2,5 do 7,5 cm w zaledwie 6 miesięcy
  • Prostuje krzywego penisa
  • Wysoka jakość

Jak rozwiązać Problem Inaczej ?

Ekstendery to jedna z wielu opcji powiększania penisa, jeśli chcesz wiedzieć jeszcze w jaki inny sposób powiększyć członka to przeczytaj ten artykuł https://erektoportal.com.pl/jak-powiekszyc-penisa/.

Możesz rónież skorzystać z tabletek Member XXL, opinię, cenę, efekty możesz przeczytać w recenzji. Dowiesz się tam równierz gdzie możesz kupić te tabletki.

Natomiast jeśli masz jakiś problem z erekcją, to na erektoportal.pl znajduje się znaczna ilość porad na temat leczenia.

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem pasjonatem zdrowego trybu życia i różnych sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować dobrą formę na przyszłość i wyrobić dobre nawyki żywieniowe. 

1 KOMENTARZ

  1. To cholerstwo było koszmarnie drogie. Gdyby nie premia w pracy to bym nie kupił. Ale powiem wam jedno, nie szkoda mi ani złotówki! Noszę od 3 miesięcy w domu po pracy i widzę już efekty 😀 !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here