Jak Powiększyć ​Członka ​Domowymi ​Sposobami ?​

Zaktualizowano ​2​9 dni temu
Jak powiększyć członka domokwymi sposobami za darmo wykonując różne ćwiczenia
Napisane przez: Łukasz Nowak

O tym jak powiększyć członka domowymi sposobami słyszy się coraz więcej. Jest to temat dla nas bardzo wrażliwy – dlatego zapewne nie jesteś chętny do dzielenia się swoimi rozmiarami penisa z innymi, nawet z lekarzem.

Pomimo, że ponad połowa Polaków zastanawia się jak powiększyć sobie penisa, dalej jest to temat tabu, przez co niewielu z nas zgłasza się z tym do seksuologa.

Zanim przełamiesz swój opór i skonsultujesz się z kimś odnośnie swojego problemu, w pierwszej kolejności sam możesz spróbować poprawić rozmiar swojego penisa.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że na wielkość Twojego prącia wpływa wiele czynników: genetyka, przynależność rasowa, choroby układu krążenia, czy styl życia. Otyłość, złe ukrwienie ciał jamistych powodują zmniejszenie członka. Ciała te są ukryte w tkance tłuszczowej, dlatego więc fałdy tłuszczu na brzuchu powodują, że Twój penis wydaje się mniejszy.

Preparaty na powiększenie penisa dają dobre efekty, Twoja kobieta pragnie dużego kutasa

Czas zacząć działać!

Popraw swoją kondycję i wielkość swojego penisa przechodząc na zdrową dietę i zmuszając swój organizm do aktywności fizycznej, co poprawi Twój układ krążenia!
Jeżeli masz ograniczony budżet i pragniesz zwiększyć swojego członka w sposób naturalny, w tym artykule znajdziesz najważniejsze wskazówki.

Jak Powiększyć Członka Domowymi Sposobami za Darmo ?

Aktywność fizyczna – ćwiczenia na powiększenie członka stanowi idealne rozwiązanie. Prosty, wygodny, bezinwazyjny i darmowy sposób – czego chcieć więcej?

Pozwól, że pokażę Ci dlaczego są one tak atrakcyjne w porównaniu do innych metod.

Czy wiesz jak powiększyć członka domowym sposobem za darmo ?

Tabletki Jako Domowy Sposób Powiększenia Członka

Marzysz o zwiększeniu swojego członka domowymi sposobami? Nie dziwie Ci się. Wszelkie operacje oraz zabiegi inwazyjne napawają trwogą. Najpierw zmuszony jesteś dać pokroić swojego penisa, a następnie jesteś obarczony ryzykiem utracenia zdolności do erekcji..

Ja osobiście nie podjąłbym takiego ryzyka, w momencie kiedy na rynku mamy dostępne inne rozwiązania, które są bezinwazyjne, niegrożące żadnymi powikłaniami.

Tabletki na powiększenie członka domowym sposobem

Jednym z takich rozwiązań są tabletki na powiększanie penisa. Ich skład oparty jest na mieszankach ziół i zdrowych suplementach diety. Stanowią one idealną odpowiedź na pytanie jak naturalnie powiększyć penisa. Więcej o tym rozwiązaniu pisałem już w poprzednim artykule Tabletki na powiększenie członka. Myślę, że w pierwszej kolejności powinieneś wypróbować właśnie te rozwiązanie.

Jak Powiększyć Penisa Przy Użyciu Innych Metod ?

Kolejnym rozwiązaniem mogą być wszelkiego rodzaju gadżety seksualne, bądź te odpowiedzialne za wydłużenie członka. O nich również pisałem bardziej szczegółowo, w artykule Jak powiększyć penisa. Znajdziesz w nim krok po kroku opisane sposoby, które zadbają o wzrost Twojej pewności siebie i Twoją erekcję.

Rozciąganie penisa jest możliwe dzięki Pro Long System

Jednak przed sięgnięciem po którekolwiek z wyżej omówionych rozwiązań najpierw zmień swoją dietę i dodaj do swojego życia ruchu. Nie wierzysz, że to może pomóc? W takim razie czytaj dalej.

Ćwiczenia na Powiększenie Członka

Szczegółowe omówienie wszelkich ćwiczeń na powiększenie członka znajdziesz w moim artykule. Natomiast teraz przedstawię Ci w pigułce najlepsze domowe sposoby na powiększenie penisa.

Mięśnie Kegla- nie tylko dla pań

Ćwiczenia na powiększenie penisa które możesz stosować w domu

Naprzemienne napinanie mięśni umiejscowionych między odbytem i moszną są znakomitym ćwiczeniem na Twojego penisa. Ich napinanie i rozluźnianie w pozycji leżącej na plecach, z kolanami zgiętymi zapewni Ci ukrwienie członka i spowodują, że osiągnie większy rozmiar podczas erekcji.

Kolejnym popularnym rozwiązaniem pozwalającym odpowiedzieć Ci na pytanie jak powiększyć penisa domowymi sposobami jest arabska metoda – jelqing i jej efekty. W tym przypadku ćwiczenie penisa będzie niezwykle przyjemne, ponieważ przypomina masturbację.

Rozciąganie penisa rozpoczyna się od objęcia ręką podstawy członka (musi być półtwardy) i przesuwać ją w stronę żołędzi. Ruch ten powoduje większy napływa krwi i rozciągnięcie tkanek. Efekty jelq mogą być zadowalające o ile wykonasz te ćwiczenie 5-7 razy w tygodniu w zalecanym czasie 30 minut. Pamiętaj, że tutaj nie jest celem doprowadzenie się do wytrysku, ale powiększenie kutasa!

Więc jak widzisz odpowiedź na pytanie “Jak powiększyć członka domowymi sposobami” jest niezwykle prosta. Wystarczy trochę samozaparacia i poprzez rozciąganie swoich ciał jamistych, naciągniesz penisa i sprawisz, że osiągnie satysfakcjonujący Cię rozmiar!
Po tych ćwiczeniach nie będziesz się już zastanawiał jak powiększyć swoje prącie. A wszelkie preparaty na powiększenie penisa mogą okazać się zbędne.

Jeśli Cierpisz Na Zaburzenia Erekcji ? 

Jeśli interesują Cię też wszelkie informacje związane z wszelakimi zaburzeniami erekcji to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana pokaźna ilość tematów. Bez znaczenia czy jesteś mężczyzną po 30, 40, 50 , czy po 60 znajdziesz tam przyczyny problemów.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam rodzinie i znajomym w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować ​odpowiednią formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.