Jaka Pompka Do Penisa Jest Najlepsza ?

Zaktualizowano 5 dni temu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Chciałbyś wiedzieć jaka pompka do penisa jest najlepsza dla Ciebie ? Z pewnością zgodzisz się ze mną, jeśli stwierdzę, że możliwość powiększenia penisa w czasie, gdy najbardziej liczy się jego wielkość, czyli w trakcie stosunku, jest bardzo ciekawą opcją, prawda?

W końcu czasowy wzrost wielkości dokładnie spełnia swoją funkcję – nie zatruwa organizmu żadnymi związkami, a przy okazji przynosi rezultaty dokładnie wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne.

W wielu przypadkach powiększenie penisa kojarzy się ze skomplikowaną operacją chirurgiczną, która ma na stałe powiększyć penisa. Będę z Tobą brutalnie szczerzy – to najgorsze co możesz zrobić. Tego rodzaju zabiegi są bardzo niebezpieczne, a mogą wywołać problem z erekcją na stałe! Dlatego najlepiej w ogóle zapomnij o tym pomyśle.

Jest jednakże sposób, który może naprawdę zdziałać niesamowite efekty. Cóż to takiego? To pompa do penisa.

Pompka do penisa lub inaczej pompka erekcyjna, to w ostatnich czasach bardzo popularne rozwiązanie, poprawiające w dużej mierze jakość samego stosunku seksualnego.

Jaka pompka do penisa jest najlepsza i dlaczego ?

Jak jednak działają pompki do penisa? Warto się temu przyjrzeć, zwłaszcza, że zainteresowanie nimi naprawdę sięga szczytów.

Dlatego też zweryfikujemy dokładnie na czym polega ich skuteczność.

A dokonamy tego w poniżej w tym artykule.

Jeśli natomiast chciałbyś odrazu wiedzieć, które pompki są najskuteczniejsze, to zamieszczam zestawienie 3 najlepszych modeli.

Produkt
Stosowanie
Kluczowe Korzyści
Pompka Bathmate - jaka jest najlpesza cena ?
#1 Pompka BATHMATE
(Wybór Redakcji)
117 Opinii
15-20 min dziennie
 • Będziesz miał dłuższy, grubszy, mocniejszy penis po kilku tygodniach
 • Zlikwidujesz problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem
 • Zlikwidujesz problem raz na zawsze
 • Certyfikowany produkt
 • Wysoka jakość
Pompka z pistoletem - jaka jest najlepsza cena ?
#2 Pompka z pistoletem
97 Opinii
15-20 min dziennie
 • Trwała i skuteczna
 • Ergonomiczny pistolet
 • Precyzyjna kontrola ciśnienia
 • Zawór spustowy
Pompka Big Dream najtaniej kupisz na tej stronie
#3 Pompka BigDream
49 Opinii
15-20 min dziennie
 • Dobry stosunek ceny do jakości
 • Twój penis będzie większy, grubszy i twardszy
 • Wzmocnisz pewność siebie w łóżku
 • Poprawisz jakość doświadczeń erotycznych

1. Pompka Wodna BATHMATE (Wybór Redakcji)

Już gołym okiem można zauważyć efekty pompki wodnej Bathmate. Przez stosowanie 15 do 20 minut dziennie w ciągu kilku tygodni jesteś w stanie uzyskać dłuższego mocniejszego i grubszego penisa.

Są jeszcze dodatkowe korzyści, będziesz miał twardsze erekcje, a zmiany będą na stałe. To wszystko osiągniesz pobudzając ciała jamiste do rozrostu, dzięki optymalnej próżni uzyskanej poprzez hydrosystem.

Pompka pomoże pozbyć się również problemów z wytryskiem. Pompka da Ci całościowy trening penisa, możesz jej używać w wannie, pod prysznicem i na sucho.

Najlepsze efekty daje używanie jej z wodą. Ponieważ dzięki wodzie, Twoja skóra będzie nawilżona, oraz ciała jamiste będą lepiej się powiększały.

Jest to skuteczne rozwiązanie, ale produkt nie należy do najtańszych. Jeśli to Ci nie przeszkadza to klinij w “Sprawdź Cenę”, aby kupić produkt w sprawdzonym dyskretnym sklepie.

PLUSY
 • Będziesz miał dłuższy, grubszy, mocniejszy penis po kilku tygodniach
 • Zlikwidujesz problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem
 • Likwiduje problem raz na zawsze
 • Certyfikowany produkt
 • Wysoka jakość
MINUSY
 • Jeśli chcesz w pełni skorzystać z możliwości produktu, to potrzebujesz urządzenie napełnić wodą
 • Nie każdego stać

2. Pompka z Pistoletem

Pompka z pistoletem do powiększania penisa, to bardzo precyzyjne urządzenie, dzięki zamieszczonemu miernikowi ciśnienia dokladnie będziesz kontrolował warunki ciśnieniowe wewnątrz urządzenia, tak aby nie zrobić sobie krzywdy.

Pomka jest trwała i skuteczna, idealna dla osób wymagających najwyższej jakości. Dzięki wysokiej jakości wykonania cylindra 20 cm na 8 cm, wraz z bardzo dobrym uszczelnieniem i pompka należy do najlepszych produktów oferowantch na rynku erotycznym.

Mechanizm pompujący (pistolet) jest bardzo trwały i wygodny w użyciu, posiada ergonomiczny kształt. Pompka posiada zawór spustowy.

Kliknij w “Sprawdź Cenę” pod obrazkiem, aby przejść do sprawdzonego sklepu z dobrym sprzętem.

PLUSY
 • Trwała i skuteczna
 • Ergonomiczny pistolet
 • Precyzyjna kontrola ciśnienia
 • Zawór spustowy
MINUSY
 • Nie możesz napełnić wodą

3. Pompka BigDream

Pompka BigDream pomoże Ci powiększyć szybko i skutecznie rozmiar penisa, oraz wzmocni erekcję. To pozwoli Ci zadowalać partnerkę znacznie lepiej niż do tej pory.

Urządzenie jest najprostrzym modelem dostępnym na rynku, co za tym idzie jednym z najtańszych. Stanowi to dobry stosunek jakości do ceny. Ten bardzo skuteczny model z długością 21 cm i średnicą do 4 cm, stosowany regularnie pomoże Ci powiększyć penisa. Jest to model bez miernika dlatego jest tańszy, więc musisz uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. 

Model ten wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.

Kliknij w “Sprawdź Cenę”, aby przejść do sprawdzonego sklepu.

PLUSY
 • Dobry stosunek ceny do jakości
 • Twój penis będzie większy, grubszy i twardszy
 • Wzmocnisz pewność siebie w łóżku
 • Poprawisz jakość doświadczeń erotycznych
MINUSY
 • Nie możesz napełnić wodą

Pompka Na Penisa Szybki Przegląd Tematu

Czy potrafisz zliczyć momenty frustracji, wywołanej brakiem erekcji i współpracy ze strony Twojego “przyjaciela” ? Ile razy z długich przygotowań nic nie wyszło, ponieważ Twój penis odmówił posłuszeństwa ? Przyznasz również, że mógłby być też nieco większy, prawda?

Pewnie czytając ten artykuł, snujesz marzenia i wyobrażenia na temat tego, jakby to było nie mieć problemów i zawsze stawać na wysokości zadania, mając przy okazji większe przyrodzenie. Piękne marzenie, prawda? Właśnie! Pozostaje to tylko marzeniem..

Chyba, że wreszcie weźmiesz życie w swoje ręce i zaczniesz zmieniać to, co Ci nie pasuje. A na problemy z erekcją mamy obecnie rozwiązanie idealne!

Pozwala bowiem ono nie tylko bez tabletek wywołać erekcję, ale również poprawić jej jakość, a nade wszystko – powiększyć rozmiary przyrodzenia.

Brzmi nieprawdopodobnie, prawda?

W sumie to dlaczego? Potrafimy wysłać ludzi w kosmos, więc ta kwestia powinna być prosta, prawda?

I zasadniczo jest. Trzeba tylko znać drogę do celu.

Tą drogą jest pompka próżniowa do penisa. Jak dokładnie ona działa? Jakich efektów jej stosowania można się spodziewać? Warto zajrzeć do dalszej części artykułu, by znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Zamieszczam też krótki film z jednym z najtańszych modeli.

Co Daje Pompka Do Penisa - Studium

Pompki erekcyjne, jak sama nazwa wskazuje, służą do poprawienia jakości erekcji. Jakie efekty przynosi pompka do penisa i z czego one wynikają?

Przyjrzyjmy się dokładnie zasadzie działania i temu, jak używać pompki do penisa.

Na początek – zasada działania.

Pompki próżniowe, bo takie rozważamy, mają specjalną konstrukcję, która wprost określa jak działa pompka do penisa. Otóż pomka do penisa to specjalna tuba, w której umieszcza się swojego członka. Do tuby prowadzi najczęściej niewielki wężyk, którym będzie płynąć powietrze.

Całość tak naprawdę zasadza się na prostej zasadzie działania. Pompka próżniowa do penisa za pomocą modułu ssącego, odsysa powietrze, wytwarzając swoistego rodzaju podciśnienie.

W jego wyniku, z uwagi na delikatne ścianki komór penisa, zostaje zassana krew. Przy dobrym produkcie ciśnienie nie jest mocne na tyle, by uszkodzić penisa. Dlatego właściwa pompka do kutasa sprawia, że pojawia się erekcja. I to całkowicie bez interwencji chirurgicznej czy farmakologicznej.

Jednakże jest to swego rodzaju efekt wywołany sztucznie, dlatego też po odpompowaniu powietrza umieszcza się specjalny pierścień na prąciu, który ma tą erekcję utrzymać. Dzięki temu krew nie odpływa z powrotem, a erekcja zostaje zachowana.

Co jeszcze daje pompka do penisa ? Przede wszystkim może ona stale powiększyć jego rozmiary, gdyż podciśnienie rozszerza ciała jamiste, co może również zaowocować stałym powiększeniem penisa. Dlatego też pompka prozniowa jest tak popularna w ostatnich czasach.

Dokładnie kwestia jak uzywac pompki do członka jest uzależnione od jej charakteru. Są rozwiązania zasilane bateriami, za pomocą pompki ręcznej, wodne pompki, oraz wiele innych produktów na tym rynku. Ich obfitość jest naprawdę ogromna. Najlepiej zdecydować się na wybór pompki wodnej, jest najskuteczniejsza, jeśli chcesz zaopatrzyć się w rozwiązanie dla siebie.

“Pompki erekcyjne to jedne z najskuteczniejszych i najmniej inwazyjnych metod powiększania penisa, polepszania erekcji i skracania przedwczesnych wytrysków”

David Davies
Urolog

Jak Zrobić Pompkę Próżniową - Czy To Gra Warta Świeczki?

Pompka prozniowa nie posiada zbyt skomplikowanej budowy. Tak zasadniczo cały mechanizm opiera się tylko o pompę wytwarzającą podciśnienie, oraz cylinder do umieszczenia penisa, oraz nałożenia pierścienia. Dlatego też wielu interesuje się tym, jak zrobić pompkę próżniową we własnym zakresie.

Pierwsze pytanie, jakie powinno się pojawić to pytanie o motywację, dla której ktoś jest zainteresowany tym, jak zrobić pompkę do penisa. Należy chyba uznać, że jest to sztuczne wprowadzanie oszczędności, ponieważ cena, jaką ma pompka, taka najzwyklejsza, wcale nie jest duża.

Jeśli wybierzemy taki tani protdukt, jak ten:

Sprawdź tanią POMPKĘ >>

..to kwestia tego jak zrobić pompke do penisa w ogóle nas nie zainteresuje, bo komponenty potrafią być droższe od gotowego produktu.

Z innej strony wykonanie samodzielne pompki może doprowadzić do szeregu niepożądanych zdarzeń w wyniku jej stosowania. Na dobrą sprawę brak umiaru może nam również zaszkodzić przy profesjonalnym sprzęcie. A o jakich negatywnych konsekwencjach mowa?

Skutki Uboczne Pompki Erekcyjnej

Jak wskazuje niejedno forum, pompka erekcyjna jest naprawdę dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą stymulować się farmakologicznie. Jeśli wiemy dokładnie jak uzywac pompki do penisa, to nie powinno być żadnych problemów. Jednakże są pewne konsekwencje nieprawidłowego wykorzystywania tego produktu. Jakie zatem skutki uboczne ma pompka erekcyjna ?

Przede wszystkim znów pojawia się kwestia tego, jakie działanie ma pompka do penisa. Krótkie przypomnienie – poddciśnienie wciąga krew do penisa, zaś specjalny pierścień ją tam zatrzymuje. I tutaj pojawiają się zagrożenia. Jeśli zbyt mocno wyssamy powietrze, może to doprowadzić do krwotoku, a nawet martwicy przyrodzenia. To samo spotka nas, jeśli nie zdejmiemy pierścienia po stosunku.

Choć pompki erekcyjne mają dość silne skutki uboczne, warto zwrócić uwagę w tym przypadku na fakt, iż są one zawsze spowodowane nadmiarem lub zwykłym, ludzkim zaniedbaniem.

Sam sprzęt w swojej naturze stanowi rozwiązanie na tle dzisiejszego świata ze wszechmiar wybitne, o niezwykle szerokim działaniu. Warto tutaj podkreślać praktycznie za każdym razem, że mamy do czynienia z rozwiązaniem w pełni naturalnym, nie wykorzystującym żadnych sterydów, farmaceutyków lub innych, substancji szkodliwych.

Oznacza to, że jeśli tylko zachowamy podstawowe i rozsądne środki ostrożności, nie powinno być żadnych problemów z użytkowaniem produktu.

Chciałybm Ci polecić najlepsza dostępną na rynku pompkę. Dlaczego najlepszą, bo jest to pompka wodna, która jest bezpieczniejsza i daje lepsze efekty. Jest wykonana z bardzo dobrych komponentów, oraz jest ergonomiczna.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt to..

..poniżej zamieszczam kluczowe informacje na temat tej pompki, oraz miejsce gdzie możesz kupić najtaniej i najdyskretniej.. po kliknięciu w “Sprawdź Cenę”

Pompka Bathmate nie ma skutków ubocznych
117 Opinii
BATHMATE
Nasza #1 Najlepsza Pompka
 • Będziesz miał dłuższygrubszymocniejszy penis po kilku tygodniach
 • Zlikwidujesz problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem
 • Zlikwidujesz problem raz na zawsze
 • Certyfikowany produkt
 • Wysoka jakość

Wpis został zainspirowany materiałami z health.com[1].

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem wyznawcą zdrowego stylu życia i pasjonatem różnych sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować dobrą formę na przyszłość i wyrobić dobre nawyki żywieniowe. 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here