Nutrigo Lab Regeneration ( Opinie, Cena, Efekty, Gdzie Kupić - Apteka Czy Allegro, Ceneo, Sklep, Dawkowanie )

Zaktualizowano 11 dni temu
Omówię odżywkę Nutrigo Lab Regeneration opinie z forum, cenę, efekty i czy apteka to miejsce warte zakupu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Czas poznać Nutrigo Lab Regeneration oraz opinie z forum na jego temat, miejsce gdzie możesz go kupić – apteka czy Allegro, Ceneo, jego cenę, skład, a także dawkowanie i efekty jakie możesz z nim uzyskać. Ten innowacyjny suplement diety jest nowy na rynku, a już zachwyca niejednego faceta! Wyżej wspomniany suplement po treningowy ma na celu mobilizację organizmu do sprawnej i szybkiej regeneracji po zakończonym treningu fizycznym. Przy jednoczesnej stymulacji wzrostu mięśni podczas wypoczynku.

Jeśli chcesz, aby Twoje treningi były skuteczniejsze, Twój organizm odnawiał się szybciej, a na dodatek kolejnego dnia był w stu procentach gotowy do wykonania nowej sesji ćwiczeń, ten suplement diety powinien Cię bezdyskusyjnie zainteresować.

Praca nad własną rzeźbą nie jest łatwa. W celu wypracowania sobie imponujących mięśni, koniecznym jest konsekwentna realizacja dobrze dobranego planu treningowego . Po czym można rozpoznać dobry plan treningowy? Przede wszystkim po tym , że obok ćwiczeń o odpowiedniej częstotliwości i natężeniu, jest również sporo miejsca na to, aby organizm miał czas odpocząć.

Musisz zdawać sobie sprawę, że wykonując kolejne serie i powtórzenia różnych ćwiczeń, pobudzasz swoje mięśnie do ciężkiej pracy, jednak ich przyrost odbędzie się dopiero podczas po treningowej regeneracji, w momencie kiedy to Twoje włókna mięśniowe będą się odbudowywać i nadbudowywać razem.

Nutrigo Lab Regeneration Opinie
erekfs-table__image
Nutrigo Lab Regeneration potęguje skuteczność treningu i usprawnia regenerację
Sprawdź najlepsze oferty na swój suplement Nutrigo Lab Regeneration klikając guzik poniżej

A więc jedno z najważniejszych pytań jakie musisz sobie zadać podczas treningu dotyczy zapewnienia Twojemu organizmowi szybkiej odnowy po treningu, w celu usprawnienia procesu budowy tkanki mięśniowej. W tym celu powinieneś obserwować siebie i swoje ciało w trakcie realizacji planu treningowego. 

W przypadku kiedy zaczynasz odczuwać bóle mięśni czy stawów, chodzisz rozdrażniony, senny i przemęczony co w oczywisty sposób przekłada się na Twój trening, podczas którego z każdym kolejnym stajesz się słabszy i ciężej przychodzi Ci wykonanie tej samej, co poprzednio serii ćwiczeń. To wszystko świadczy tylko o jednym – o tym, że powinieneś zmniejszyć częstotliwość treningów. Twój organizm jest ewidentnie przetrenowany i potrzebuje odpoczynku.

Układając trening, specjaliści zawsze na uwadze mają jego dostosowanie do możliwości organizmu, ale również do odpowiedniej higieny snu, diety, porcji wypoczynku psychicznego i fizycznego, a także suplementacji wspomagającej regenerację mięśni całego organizmu. Dopiero dzięki temu będziesz w stanie wchodzić w każdy kolejny trening w pełni sił i zapewnić mięśniom optymalne tempo wzrostu!

Jakie Nutrigo Lab Regeneration Ma Efekty i Działanie ?

O efektach Nutrigo Lab Regeneration można mówić wiele, bowiem są one naprawdę spektakularne. Suplement ten przeznaczony jest w głównej mierze dla osób chcących osiągnąć dodatkowe wsparcie dla mięśni przed i po solidnym treningu fizycznym. Skład preparatu jest niezwykle skuteczny, a wszystkie elementy charakteryzują się niezwykle wysoką jakością.

Działają one na kilku płaszczyznach, przyspieszając regenerację, a także ich budowę. Warto także podkreślić, że zmniejszają ból mięśni. Suplement ten daje niemal stuprocentową gwarancję skuteczności.

Każdy proces niezbędny do osiągnięcia pożądanego efektu, przebiega niezwykle skutecznie i sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Natychmiastowe wchłanianie wszystkich składników powoduje maksymalizacje okna anabolicznego, które ma miejsce około pół godziny po każdym wysiłku fizycznym.

Z zalet tego produktu powinien skorzystać każdy mężczyzna, któremu zależy na szybkiej regeneracji mięśni, co jest możliwe nawet po najbardziej wyczerpującym treningu. Przy pomocy tak dobranego składu suplement ten dostarcza dokładnie odmierzone dawki substancji odżywczych traconych w trakcie ćwiczeń, natychmiast uzupełniając wszystkie powstałe braki.

Tak jak już wspominałem warto również zainteresować się jego innymi zaletami jak pełne wykorzystanie zjawiska okna anabolicznego. Jest to czas bezpośrednio po treningu, zazwyczaj trwający maksymalnie 2 – 3 godziny, kiedy to nasz organizm najefektywniej potrafi wykorzystać wszystkie dostarczone mu substancje odżywcze, co doskonale wpływa na jego pełną regenerację, szczególnie tkanki mięśniowej.

Nutrigo Lab Regeneration natychmiast likwiduje jakiekolwiek efekty zmęczenia, jednocześnie dając energetycznego kopa do dalszych ćwiczeń czy innych form aktywności fizycznej. Regularne stosowanie suplementu zapewnia też pełne odbudowanie zapasów glikogenu i pozwala uniknąć bolesności mięśni, często spotykanej w sportach siłowych. Wszystkie składniki aktywne w pełni wchłaniają się już około pół godziny po zażyciu preparatu, maksymalizując osiągane dzięki nim rezultaty.

PLUSY
 • Zmniejsza zmęczenie
 • Wspomaga regenerację mięśni
 • Zwiększa syntezę białek mięśniowych
 • Zapewnia natychmiastowe uzupełnienie aminokwasów
MINUSY
 • Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych podczas jego stosowania 

Jakie Nutrigo Lab Regeneration ma Opinie Na Forum?

Pomimo, że Nutrigo Lab Regeneration na rynku dostępny jest stosunkowo krótko, zdążył zyskać już wiele pozytywnych opinii. Tym samym zyskał na dużej popularności. To powoduje, że bez problemu będziesz mógł znaleźć opinie na temat tego produktu: na forach, portalach dla sportowców czy w serwisach społecznościowych.

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę, że większość opinii z forum na temat tego suplementu jest bardzo, ale to bardzo pochlebna.

Poniżej przedstawiam Ci niektóre z nich, które udało mi się odnaleźć na różnych forach internetowych:

"Do tej pory stosowałem kilka odżywek po treningu – suplementowałem aminokwasy BCAA, l-glutaminę oraz piłem odżywki białkowe. Generalnie jak Nutrigo Lab przedstawiło Regeneration, od razu się skusiłem. Skład odżywki wydawał mi się kompletny i… nie zawiodłem się.

Generalnie, trudno powiedzieć co sprawia, że odżywka jest aż tak dobra, ale… odnoszę wrażenie, że działa znacznie silniej od innych rozwiązań. Być może uwarunkowane to jest solidną dawką.

Dla mnie NL Regeneration to wygoda, skuteczność i całkiem dobra cena. Korzystam i będę korzystać dalej, bo póki co nie widzę skuteczniejszego rozwiązania na rynku.”

Kamil, 32 Lata

"Miałem ogromne problemy z nadmiernym zmęczeniem po treningu. Niestety, tak mam ułożony plan, że ćwiczę w godzinach porannych, co naturalnie utrudniało mi funkcjonowanie w dalszej części dnia.

Czy Regeneration rozwiązał moje problemy? Jak najbardziej.

Różnica po zastosowaniu tej potreningówki jest ogromna. Wcześniej, piłem głównie białko, ale to nie dawało takiego „boosta” energetycznego jak po Regeneration. Co istotne, efekt utrzymuje się przez cały dzień. Dlatego też z czystym sumieniem polecam ten suplement diety!"

Piotr, 27 Lat

"Jestem więcej, niż zadowolony z Regeneration. Fajna odżywka, w naprawdę fajnej cenie. Czuć, że działa… w szczególności wtedy, gdy mamy np. dwie sesje treningowe w ciągu dnia (siłownia + aeroby). Osobiście kupiłem tę odżywkę, właśnie po to, aby szybciej się regenerować i sprawdza się w tej roli doskonale.

Oczywiście, jak ktoś trenuje amatorsko, to również się sprawdzi. Tyle, że nie wiem czy wówczas trzeba to stosować w takiej dawce, bo działa naprawdę bardzo silnie. Polecam!"

Krzysiek, 41 Lat

Opinie te pokazują, że nic innego, a tylko ćwiczenie z Nutrigo Lab Regeneration pozwoli Ci w jak najkrótszym czasie osiągnąć upragnione efekty. Szczególnie zachwalają sobie solidną dawkę energii, którą są w stanie pozyskać stosując ten preparat.

Jak Należy Dawkować Nutrigo Lab Regeneration i Czy Ma Skutki Uboczne ?

Dawkowanie jest bardzo proste. Suplement ten jest dostępny w ciekawej formie, mianowicie proszku. Jest to niezwykle wygodny sposób spożywania tego preparatu, bowiem bardzo często stanowi on bardzo smaczny napój, który możesz wypić po zakończonym treningu, a więc traktować go jako nagrodę. Produkt ten dostępny jest w truskawkowej wersji smakowej.

Jeżeli chodzi o jego przygotowanie należy dwie miarki preparatu rozpuścić w 200 ml wody, a następnie zamieszać i wypić. Należy stosować go od razu po zakończonym treningu.

W dobie dzisiejszych czasów rozwiązań ekologicznych i ludzkich zamiłowań oraz poszanowań natury powinno się kierować wszystkim, czym zajmujemy się w życiu, również sposobem doboru używanych codziennie suplementów diety.

Z tego powodu w swojej codziennej diecie powinieneś zrezygnować ze wszystkiego co wiąże się z występowaniem jakichkolwiek sztucznych składników, bądź może Ci zaszkodzić, a nie pomóc. Stąd bardzo ważne jest to po co sięgasz i jaki to ma skład.

Coraz więcej suplementów diety opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki czemu nie są one w jakikolwiek sposób szkodliwe dla Twojego organizmu.

A więc na odpowiedź czy stosowanie suplementu Nutrigo Lab Mass powoduje jakiekolwiek skutki uboczne, istnieje tylko jedna odpowiedź – nie powoduje. Oczywiście jeśli jest on spożywany zgodnie z zaleceniami producenta na temat jego dawkowania oraz formy przygotowywania.

Czy w Nutrigo Lab Regeneration Skład Jest Dobry?

Wspomniany wcześniej skład Nutrigo Lab Regeneration budzi podziw, jego receptura została opracowana przez wielu sportowych specjalistów, którzy tkwią w tej branży od długiego czasu. Stąd każdy element składu suplementu został szczegółowo przemyślany i dobrany w odpowiedniej dawce, co bez wątpienia przekłada się na skuteczność suplementu.

Trenując musisz pamiętać o wszystkich etapach porządnych ćwiczeń. Utrzymanie wysokiego poziomu energii, przeciwdziałanie katabolizmowi, sprawna regeneracja, szybki powrót do gotowości treningowej, stymulowanie wzrostu mięśni – takie efekty powinien dawać dobry suplement po treningowy.

Skoro więc suplement Nutrigo Lab Regeneration spełnia te założenia, sprawdź co możesz znaleźć w jego składzie:

 • Hydrolizat białka serwatkowego Optipep® i hydrolizat kazeiny PeptoPro® – błyskawicznie wchłanialne formy białka. Odżywią nasze mięśnie po zakończeniu treningu i zapewnią nam silny efekt anaboliczny, przyczyniając się tym samym do intensywnej rozbudowy tkanki mięśniowej. Ponadto hydrolizat białka serwatkowego i hydrolizat kazeiny przyspieszą proces regeneracji po wysiłku, co pozwoli nam lepiej przygotować się na kolejne treningowe wyzwania.
 • Aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina) oraz L-glutamina – wykazują właściwości anty-kataboliczne, zwiększają tempo przyrostu suchej masy mięśniowej, wspomagają pracę mięśni, jednocześnie przyspieszają regenerację po intensywnym wysiłku. Dzięki BCAA i L-glutaminie nasze treningi będą efektywniejsze.

To jednak nie koniec, w preparacie tym możesz jeszcze znaleźć jeszcze: alfaketoglutaran L-argininy (AAKG), który stymuluje wydzielanie tlenku azotu i potęguje skuteczność treningu; jabłczan cytruliny, który zwiększa ukrwienie mięśni, intensyfikując zjawisko pompy mięśniowej, a także redukuje zmęczenie i bóle mięśniowe; piperyna, która zwiększa wchłanialność składników suplementu oraz ważnych składników odżywczych z pokarmów; witamina B6, która stoi na straży prawidłowej pracy mięśni.

Gdzie Najlepiej Kupić Nutrigo Lab Regeneration Allegro, Apteka, Sklep ?

Nie kupuj Nutrigo Lab Regeneration na Allegro! W swojej strategii producent podjął decyzję o wyselekcjonowaniu kanału sprzedaży, przez który będzie umożliwiał zakup swoich produktów. Z tego względu suplement diety dostępny jest do kupienia tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Nie będziesz miał możliwości kupienia go ani w stacjonarnych ani internetowych sklepach czy aptekach.

Zapewne sądzisz, że w ten sposób producent chce zmaksymalizować swój zysk. Jednak jesteś w błędzie. Głównym powodem, dla którego producent podjął tą decyzję, a nie inną jest chęć zagwarantowania przez niego przede wszystkim bezpieczeństwa jego produktów.

Założę się, że nie raz w internecie trafiłeś na różnego rodzaju oszustwa. Obecnie i podróbki i zamienniki występują na każdym kroku, szczególnie na rynku farmaceutycznym.

Dlaczego?

Wiąże się to z ogromnym popytem na wszystkiego rodzaju leki czy suplementy, gdzie on dodatkowo z roku na rok jeszcze bardziej wzrasta. Dzieje się to na wskutek coraz większej ilości chorób. Oszuści się na nich bogacą, a ludzie, którzy na nie natrafiają przypłacają to zdrowiem.

Pamiętaj, że w przypadku suplementów diety, może być to dla Ciebie niezwykle niebezpieczne, ponieważ nie wiedząc co wchodzi w skład zażywanego suplementu, może się okazać , że będzie on dla Ciebie znacznie bardziej szkodliwy niż pomocny. Możesz oczywiście być wabiony atrakcyjnymi cenami, na różnych portalach, ale jest to bardzo niebezpieczne!

Z tego właśnie powodu, pod żadnym pozorem nie decyduj się na zakup leków czy suplementów na portalach aukcyjnych takich jak Allegro czy Ceneo. Te miejsca są wylęgarnią oszustów. W przypadku suplementów czy różnych leków, tylko producenta jest w stanie zagwarantować jakość, bezpieczeństwo i przede wszystkim skuteczność produktu. Decydując się na zakup preparatów u innych źródeł możesz natrafić na podróbki suplementów, które będą dla Ciebie niezwykle szkodliwe.

Czy Dla Nutrigo Lab Regeneration Cena Jest Atrakcyjna?

Czy dla Nutrigo Lab Regeneration cena jest wyznacznikiem jakości? Powyżej zostało wyjaśnione dlaczego producent nie zdecydował się na sprzedaż swoich produktów przez inne kanały dystrybucji. Jednak tutaj pojawia się kolejna kwestia, już nie tylko związana z Twoim komfortem łatwości pozyskania interesującego Cię produktu, mianowicie cena.

Nie możesz zaprzeczyć, że odgrywa ona u Ciebie znaczącą rolę. Oczywiście istnieją sytuację, w której nie obchodzą Cię koszta, chcesz tylko uzyskać wymarzony przez siebie efekt, jednak co w przypadku gdy masz kilka preparatów dostępnych na rynku, różniących się od siebie wyraźnie ceną.

Z tego właśnie powodu producent Nutrigo Lab Regeneration stara się zrobić wszystko, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjną cenę swojego produktu przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości. Stąd na jego stronie znajdziesz liczne promocje, które pozwolą Ci na uzyskanie niezwykle atrakcyjnej ceny. Jednak producent zdecydował się na jeszcze jeden bardzo fajny krok!

90-dniowa gwarancja zwrotu!

Rzecz bardzo atrakcyjna na rynku i bardzo rzadko występująca w dzisiejszych czasach. Świadczy to tylko o tym jak producent jest pewny swojego produktu!

Co daje nam gwarancja zwrotu?

Przede wszystkim komfort sięgnięcia po produkt, ponieważ jeśli nie zauważysz u siebie żadnych efektów, bądź produkt nie przypasuje Ci pod jakimkolwiek względem, będziesz miał, aż 90 dni na zwrot pełnego opakowania. Nie będziesz musiał tłumaczyć dlaczego. Bez żadnych wyjaśnień będzie przysługiwał Ci zwrot.

Jeśli myślisz, że to koniec plusów dokonywania zakupu poprzez oficjalną stronę producenta to jesteś w błędzie! Oczywiście na portalach takich jak Allegro czy Ceno będziesz mógł znaleźć zapewne bardziej atrakcyjne ceny produktu, które jednak pamiętaj nie będą Ci gwarantować ani bezpieczeństwa ani skuteczności.

Jednak producent zdaje sobie sprawę na jakie pokusy możesz zostać narażony, dlatego na swojej stronie posiada specjalne zniżki dotyczące zakupu suplementu w większej ilości. W zależności na jaki okres kuracji się zdecydujesz, tym więcej rabatu dostaniesz!

 NUTRIGO LAB REGENERATION Na Odzyskanie Sił
Nasza #1 Najlepsza Odżywka
 • Zmniejsza zmęczenie
 • Wspomaga regenerację mięśni
 • Zwiększa syntezę białek mięśniowych
 • Zapewnia natychmiastowe uzupełnienie aminokwasów

Napisałem też recenzję suplementów Nutrigo Lab Strength, Mass, Regeneration. Opinie z forum, cena, skład, dawkowanie, efekty, gdzie kupić w aptece, Allegro, Ceneo czy sklepie producenta.. wszystko to zostało omówione w tych recenzjach.

Jeśli jesteś ciekaw jak można rozwiązać różne męskie problemy ze zdrowiem, czy chcesz poznać recenzje ziół, suplementów dostępnych na rynku, to na https://erektoportal.com.pl znajdziesz większość odpowiedzi.

O Autorze
steryd z sfd
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Od 10lat mieszkam w stolicy, zajmując się w pracy fitnessem oraz zdrowiem. Stanowi to dla mnie wspaniałe hobby. Ponadto jestem dużym fanem sportów, zdrowego trybu życia. W wolnym czasie, doradzam znajomym i rodzinie, oraz piszę tego bloga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here