Nutrigo Lab Mass (Opinie, Cena, Efekty, Czy Warto Kupić - Apteka Czy Allegro, Sklep, Dawkowanie ) 2019

Zaktualizowano 9 dni temu
Omówię odżywkę Nutrigo Lab Mass opinie z forum, cenę, efekty i czy apteka to miejsce warte zakupu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Poznaj Nutrigo Lab Mass oraz opinie z forum na jego temat, miejsce gdzie możesz go kupić – apteka czy Allegro, Ceneo, jego cenę, a także dawkowanie i efekty jakie możesz z nim uzyskać. Ten innowacyjny suplement podbija obecnie rynek, a więc nie trać czasu i zabieraj się do czytania!

Nutrigo Lab Mass jest niczym innym niż suplementem na masę przeznaczonym dla sportowców, którym bardzo zależy na szybkim przyroście ich mięśni. Zyskuje on coraz większą popularność na rynku, przede wszystkim przez swoją skuteczność, która zawarta jest w jego składzie. Powstał on we współpracy z licznymi zawodowcami, którzy posiadają najlepszą wiedzę o tym co organizm potrzebuje najbardziej. Dzięki temu, każdy mężczyzna, który sięga po ten suplement może liczyć na swoje upragnione efekty!

Dodatkowo suplement ten występuje również z innymi preparatami serii Nutrigo Lab Mass, które pozwolą odmienić Twoje życie!

W dzisiejszych czasach wygląd odgrywa ogromnie ważną rolę. Zdrowy tryb życia “atakuje” Cię z każdej strony. Odmawiasz sobie spożywania śmieciowego jedzenia, palenia czy picia, a także siedzącego trybu życia.

Chcesz wyglądać przede wszystkim atrakcyjnie, co ma związek z Twoją skórą, cerą, włosami czy paznokciami. Jednak przede wszystkim atrakcyjny wygląd kojarzy Ci się ze zdrową, wysportowaną sylwetką. Właśnie z tego powodu prawie każdą wolną chwilę spędzasz na siłowni, pragnąc by Twoje mięśnie uległy wzrostowi.

Twoim zadaniem nie jest zgubienie zbędnych kilogramów, lecz zwiększenie masy mięśniowej, która pozwoli Ci na wyrzeźbienie Twojego ciała w upragniony sposób. Dlatego z tego miejsca, powinieneś już zainteresować się suplementem z serii Nutrigo Lab.

Nutrigo Lab Mass Opinie
erekfs-table__image
 
Nutrigo Lab Mass większa masa mięśniowa zapewniająca Ci sylwetkę, o której marzysz od dawna!
 
Sprawdź najlepsze oferty na swój suplement Nutrigo Lab Mass klikając guzik poniżej

A więc już ustaliliśmy, że każdy facet marzy o sylwetce rodem ze “Słonecznego Patrolu”. Piwny brzuszek, chude ręce czy mało sportowe nogi, to są jawne niedoskonałości, które należy wyeliminować, aby stać się prawdziwym atrakcyjnym gościem.

Wiesz już co chcesz uzyskać, nie wiesz tylko jak ciężka jest ta droga do celu. Nie zawsze restrykcyjna dieta czy godziny przelanego potu na siłowni zapewnią Ci to o czym marzysz. Uzyskanie takich efektów w naturalny sposób jest ogromnym wyzwaniem, które potrzebuje ogromnej dawki czasu.

Na dodatek nie tylko wymaga to od Ciebie bardzo, ale to bardzo ciężkiej pracy, ale także dużego samozaparcia. Trzeba jeszcze mieć na uwadze, że rozpoczynając jakikolwiek trening, w pierwszej kolejności powinieneś skonsultować swój plan treningowy z ekspertem w celu zmaksymalizowania swoich efektów i połączyć go oczywiście z restrykcyjną dietą. Nutrigo Lab Mass jest suplementem, który pomoże Ci znacznie szybciej zdobyć upragnione efekty.

Jakie Efekty Uzyskasz z Nutrigo Lab Mass ?

Czas na wyjaśnienie jak działa Nutrigo Lab Mass, na jakie efekty możesz z nim liczyć oraz co go wyróżnia na rynku. Nie da się nie zauważyć, że obecnie na rynku jest ogromna liczba wszelkich odżywek białkowych, które mają na celu wspomaganie budowy masy, jednak wspomniany suplement się na nim wyróżnia.

Jest to możliwe dzięki świetnemu doboru składników oraz użyciem odpowiednich do potrzeb osoby w cyklu na masę proporcji poszczególnych elementów.

Efektem regularnego spożywania Nutrigo Lab Mass jest szybkie zwiększenie poziomu tkanki mięśniowej i objętości mięśni, które idzie w parze ze stale utrzymującą się wysoką sprawnością fizyczną. Zażywając ten preparat na masę możesz zatem liczyć na rozbudowę muskulatury w stosunkowo krótkim czasie, a także na wysoki poziom energii i motywacji do dalszego doskonalenia sylwetki.

Patrząc na skład preparatu, od razu zauważysz, że taki przemyślany dobór tworzących go substancji automatycznie przekłada się na wysoką, potwierdzoną testami skuteczność.
Uwzględnienie suplementu w swojej diecie skutkować będzie między innymi wspomnianym zwiększeniem wydajności organizmu, dzięki czemu będziesz mógł zintensyfikować treningi, wykonując np. większą liczbę powtórzeń na jedną serię danego ćwiczenia.

W skutek czego będziesz mógł liczyć na szybką, widoczną rozbudowę masy mięśniowej, która utrzyma się przez cały czas, oczywiście, pod warunkiem dalszego przestrzegania diety i założonego planu treningowego. Organizm w ten sposób szybciej się będzie regenerował, niezależnie od wysiłku fizycznego, jakiemu zostanie poddany, czemu sprzyja właśnie dostarczenie mu wszystkich wymienionych składników odżywczych i to w idealnie dobranych dawkach. Uregulowaniu ulega także gospodarka hormonalna, z jednoczesnym zwiększeniem produkcji hormonu wzrostu oraz glikogenu, tak potrzebnych przecież przy treningach siłowych mających przynieść zamierzone rezultaty.

PLUSY
 • Uzyskasz spektakularną masę mięśniową
 • Zmaksymalizujesz przyrost mięśni
 • Poprawisz wydolność
 • Zwiększysz siłę 
MINUSY
 • Nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych podczas jego stosowania 

Jakie Nutrigo Lab Mass ma Opinie Na Forum?

Opinie z forum na temat Nutrigo Lab Mass są niezwykle pozytywne. W celu uzyskania jak najlepszych informacji przejrzałem liczne strony poświęcone tematyce sportowej, aby naprawdę przekonać się o działaniu tego suplementu. Produkt ten jest chętnie polecany przez sportowców, co nie powinno Cię dziwić, skoro przy jego tworzeniu brali udział najlepsi profesjonaliści. Ten preparat charakteryzuje się wyjątkowym składem, zawierającym w sobie wszystko, czego potrzebuje organizm sportowca, aby zwiększać beztłuszczową masę mięśniową.

Jest to produkt idealny, który stosowany jest w celu uzupełnienia energii po treningu, jak i na dodatkowy posiłek w ciągu dnia.

Nie ma co przeciągać, sam rzuć okiem, co myślą o suplemencie osoby, które miały możliwość przejść z nim całej kuracji:

"Jestem w 100% naturalny. Nigdy nie brałem żadnych sterydów. Nigdy. Mam dietę rozpisaną przez dietetyka (nadwyżka kaloryczna w okolicach 7-10% względem zapotrzebowania), do tego trenuje 4 razy w tygodniu (regularnie, bez większych przerw). Co jeszcze? Suplementacja.

Z tym że, korzystam z produktów tylko z górnej półki. Wolę zapłacić dobrze, ale dostać coś, co faktycznie działa. Jeśli chodzi o moje wybory, to preferuję produkty od Nutrigo Lab. Korzystałem już z Massa, który według mnie na cyklu masowym jest po prostu najlepszym wyborem. Teraz, gdy docinam korzystam z Burnera i też jestem zadowolony. Czytajcie skład, a będziecie wybierali mądrze!"

Karol, 35 Lat

"Aby było jasne – na wstępie zaznaczę, że jestem tylko i wyłącznie amatorem, nie mniej – mam już trochę doświadczenia. Obecnie ważę 98 kilogramów, do czego – w sporej mierze przyczynił się Nutrigo Lab Mass. Mimo, że wcześniej korzystałem z wielu innych suplementów, często znacznie droższych, to nigdy efekty nie były tak dobre.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy (czas suplementacji Mass’em) przytyłem 11 kilogramów. Przy tym, zdaje się, że jest to naprawdę czysta masa mięśniowa (brak efektu „zalania tłuszczem”). Oczywiście, „trzymałem miskę”. Dieta była równie istotna, ale bez Nutrigo nie byłoby takiego efektu."

Marcin, 29 Lat

Po przeczytaniu powyższych opinii możesz zauważyć że zarówno sportowcy, jak i osoby, które sport traktują jako hobby, odnotowały szybkie działanie produktu. Odpowiednia ilość białka i węglowodanów oraz dodatki w postaci aminokwasów zapewniają tkankom i mięśniom wszystkich składników, których potrzebują w momencie, gdy ich potrzebują. Przedłużone wchłanianie substancji aktywnych sprawia, że ciało jest odżywianie przez wiele godzin.

Jak Należy Dawkować Nutrigo Lab Mass i Czy Ma Skutki Uboczne ?

Dawkowanie Nutrigo Lab Mass jest bardzo łatwe. W przeciwieństwie do innych suplementów na masę, występujących na rynku zazwyczaj w tabletkach, ma postać inną, mianowicie proszku służącego do sporządzania pożywnego, zdrowego i dobrego koktajlu. Zaleca się spożywanie zaledwie 1 bądź 2 szklanek koktajlu dziennie, pitych pomiędzy posiłkami. Taki napój powinien składać się z czterech porcji suplementu i z 200 ml najlepiej niegazowanej wody, aczkolwiek preparat ten można spożywać również z innymi napojami jak np. z mlekiem.

Oczywistym jest, że smak odgrywa tu bardzo ważną rolę, ponieważ nikt nie wyobraża sobie spożywania codziennie substancji, która ma okropny smak. W przypadku Nutrigo Lab Mass dostępna są dwa smaki: waniliowy i czekoladowy. Obydwie propozycje są smaczne i spełniają oczekiwania większości konsumentów. Odżywkę z powodzeniem można stosować jako dodatek do różnych dietetycznych dań – koktajli, lodów, omletów itp.

Niezwykle istotne jest również to, że produkt świetnie rozpuszcza się zarówno w wodzie, jak i mleku. Wystarczy najprostszy shaker, aby osiągnąć koktajl pozbawiony grudek.
Nie ma się co oszukiwać, odżywki na masę nie cieszą zbyt dobrą sławą. Wszystko za sprawą skutków ubocznych, które mogą towarzyszyć i zażywaniu. Wzdęcia, silne bóle brzucha, biegunki – to właśnie na nie najczęściej skarżą się konsumenci.

Na szczęście z Nutrigo Lab jesteś bezpieczny. To odżywka najwyższej jakości – nie zawiera chemii i konserwantów. Spożywana zgodnie z zaleceniami producenta jest bezpieczna dla organizmu! Żaden ze stosujących ją mężczyzn nie doświadczył wymienionych powyżej symptomów!

Czy w Nutrigo Lab Mass Skład Rzeczywiście Jest Taki Dobry?

Skład Nutrigo Lab Mass jak już zostało to podkreślone parę razy w tym artykule, jest naprawdę wyjątkowy. Wystarczy wyobrazić sobie tylko sytuację jak wielu znakomitych profesjonalistów siedzi i wspólnie obmyśla poszczególne elementy składu tego suplementu. Co od razu powinno Ci się rzucić w oczy, to przede wszystkim fakt, że preparat ten oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, które nie powodują wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych.

A oto poszczególne elementy wchodzące w skład suplementu:

 • Kompleks białek, a w nim: koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego Isolac® i hydrolizat białka serwatkowego Optipep®. Obecność 3 rodzajów białek o różnym tempie wchłanialności w jednym preparacie oznacza, że nasze mięśnie będą miały stały dopływ materiału budulcowego, z którego będą korzystać nie tylko podczas treningu, ale także w trakcie spoczynku. Efektem będzie sprawniejszy i szybszy przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie wydolności mięśni i ich zdolności do regeneracji.
 • Kompleks węglowodanów, a w nim: glukoza, maltodekstryna, mąka owsiana. Jak wiadomo, węglowodany to podstawowe źródło energii dla naszego organizmu. Dostarczanie odpowiednio wysokich ilości węglowodanów jest niezbędne w trakcie cykli na masę mięśniową. Szczególnie w dni treningowe nasz organizm powinien mieć zapewnione stałe dostawy węglowodanów, które zlikwidują ryzyko nagłych spadków siły i wydolności fizycznej i które pomogą mięśniom w ciężkiej pracy. Połączenie 3 typów węglowodanów w Nutrigo Lab Mass to patent na zrównoważony poziom energii przez cały dzień, bez względu na to, czy jesteśmy przed treningiem, w jego trakcie, czy już po jego wykonaniu.
 • Monohydrat kreatyny i olej MCT w proszku. Monohydrat jest sprawdzoną, doskonale przyswajalną przez organizm formą kreatyny. Na skutek jej działania nasila się proces syntezy białek, a nasze mięśnie błyskawicznie zyskują na objętości. Dzięki kreatynie możemy też liczyć na dodatkową porcję siły i energii i redukcję efektu zmęczenia, co pomoże nam wykonać nawet najbardziej wymagający trening. Cennym dopełnieniem tego kompleksu jest olej MCT będący dobrze przyswajalnym paliwem dla mięśni.
 • Kompleks aminokwasów wspierających budowę tkanki mięśniowej (BCAA i L-glutamina). Aminokwasy takie jak L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna, w skrócie zwane BCAA oraz L-glutamina to niezwykle cenne połączenie aminokwasów podczas cykli na masę. Uskuteczniając treningi z dużymi obciążeniami, jesteśmy narażeni na uszkodzenia mięśni i stawów oraz przeforsowanie organizmu, a co za tym idzie obniżenie sprawności i zakłócenia w realizacji planów treningowych. Aminokwasy BCAA w połączeniu z L-glutaminą to doskonały sposób na ochronę chrząstek, stawów i mięśni oraz usprawnienie procesu regeneracji po wysiłku. Dodatkowo aminokwasy BCAA i L-glutamina wspomagają wzrost masy mięśniowej i pozytywnie wpływają na koncentrację.
 • Mieszanka AAKG, L-ornityny i L-lizyny – przyspiesza budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, poprawia kondycję i odporność organizmu, sprzyja szybkiej regeneracji, stymuluje produkcję hormonu wzrostu. Szczególne znaczenie ma tutaj AAKG, za którego sprawą zwiększa się ukrwienie mięśni podczas treningu i następuje efekt pompy mięśniowej.

Nutrigo Lab Mass - Gdzie Najlepiej Kupić (Allegro, Apteka, Sklep) ?

Nutrigo Lab Mass w aptece nie jest dostępny, podobnie na Allergro i Ceneo. Bazując na decyzji producenta i jego niechęci do sprzedawania własnych produktów poprzez różnych pośredników, nie powinieneś być zaskoczony informacją, że suplement Nutrigo Lab Mss dostępny jest do kupienia tylko i wyłącznie na jego oficjalnej stronie. W praktyce oznacza to, że preparat ten nie jest możliwy do zakupienia ani w stacjonarnych ani internetowych sklepach czy aptekach.

Tak jak wspomniałem, głównie jest to spowodowane chęcią producenta do gwarancji przede wszystkim bezpieczeństwa jego markowych produktów. Nie bądź zdziwiony, obecnie wszelkie podróbki i zamienniki występują na każdym kroku, szczególnie w przypadku lekarstw czy suplementów, a więc na rynku farmaceutycznym.

Jest to jeden z najlepszych segmentów dla oszustów, ponieważ jest ogromny i stale rośnie dzięki coraz większej ilości chorób na świecie. Z tego powodu wszelkie podróbki dla wszystkich oszustów bez wątpienia będą stanowić istne złoto. Z kolei chore osoby pragnące wyleczyć swoje schorzenia nie tylko stracą pieniądze, ale także mogą przypłacić to jeszcze większymi komplikacjami zdrowotnymi.

Czy w takim razie możesz to w jakiś sposób ominąć? Oczywiście! Po pierwsze zachowaj ostrożność i nie daj się złapać na różnego rodzaju komunikaty, które będą oferować Ci niezwykle ”niskie ceny”. Zrozum, że nikt, ale to nikt nie jest w stanie podać Ci ceny niższej niż sam producent, ponieważ sprzedaż, poniżej kosztów wyprodukowania, będzie narażała firmę na ogromne straty. A więc mówiąc najprostszym językiem – w takim przypadku firma będzie odnotowywać same straty.

Dlatego widząc taką cenę od razu powinna Ci się nasuwać informacja o potencjalnym ryzyku niższej jakości składu, który przyniesie Ci zakupiony produkt. A o swoich wspaniałych efektach możesz już totalnie zapomnieć. Z tego właśnie powodu, pod żadnym pozorem nie decyduj się na zakup leków czy suplementów na portalach aukcyjnych takich jak Allegro czy Ceneo.

Te miejsca są kolebką oszustów. Zwłaszcza, gdy mowa o suplementach czy różnych lekach, tylko producenta jest w stanie zagwarantować Ci jakość, bezpieczeństwo oraz skuteczność produktu. Decydując się na zakup preparatów u innych źródeł możesz natrafić na podróbki suplementów, które będą dla Ciebie niezwykle szkodliwe.

Czy Dla Nutrigo Lab Mass Cena Jest Atrakcyjna?

Dla Nutrigo Lab Mass cena za opakowanie, dzięki któremu uzyskasz swoją wymarzoną sylwetkę jest niewielka. Wszyscy panowie, którzy mieli okazję stosować ten suplement, zgodnie twierdzą, że efekty jakie przyniósł powoduje, że jest on wart swojej ceny.
Pomimo tego producent w dalszym ciągu pragnie zapewnić wszystkim mężczyzną jak najatrakcyjniejszą cenę.

Dlatego właśnie oficjalnie sprzedaje produkt przez swoją stronę. Ze swojej strony chce on zapewnić każdemu mężczyźnie sytuację, w której ten będzie miał możliwość zaprzestania posiadania jakichkolwiek kompleksów i uzyskania modelowej sylwetki.

Bez wątpienia, udało mu się to! Obecnie zdecydowana większość panów w potrzebie ma możliwości pozwolenia sobie na skuteczną kurację, kończącą się sukcesem. Należy jednak mieć na uwadze, że to ile zapłacisz za suplement zależy w bardzo dużej części od miejsca, w którym dokonasz zakupu.

Szperając po internecie doszedłem do wniosku, że zdecydowanie najatrakcyjniejszym miejscem na zakup Nutrigo Lab Mass jest strona producenta. Nie tylko zyskasz tam gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności produktu, ale także bardzo korzystną cenę, którą zapewniają liczne promocje!

 NUTRIGO LAB MASS Na Masę
Nasza #1 Najlepsza Odżywka
 • Uzyskasz spektakularną masę mięśniową
 • Zmaksymalizujesz przyrost mięśni
 • Poprawisz wydolność
 • Zwiększysz siłę

Napisałem też recenzję suplementów Nutrigo Lab Burner, Regeneration, Strength. Opinie z forum, cena, skład, dawkowanie, efekty, gdzie kupić w aptece, Allegro, Ceneo czy sklepie producenta.. wszystko to zostało omówione w tych recenzjach.

Zachęcam Cię do zapoznania się z różnymi recenzjami suplementów dostępnymi na erektoportal.pl . Poznasz też rozwiązania częstych męskich problemów, które dotykają facetów w różnym wieku.

O Autorze
steryd z sfd
Łukasz Nowak
​Logowanie 01.04.2020
Od dziesięciu lat mieszkam w Warszawie, zajmując w pracy fitnessem i zdrowiem. Jest to dla mnie hobby. Ponadto jestem fanem sportów, diety i zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach, doradzam znajomym i rodzinie, oraz prowadzę tego bloga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here