Jak Przedłużyć Stosunek Seksualny ( 7 Metod )

Zaktualizowano 18 dni temu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Przedłużenie stosunku – czy to w ogóle możliwe, czy wiesz jak przedłużyć stosunek seksualny ? Spokojnie.. Sposobów, aby tego dokonać jest wiele!

Bez znaczenia czy zdażał Ci się zbyt szybki wytrysk, czy nawet wytrysk przed stosunkiem.. Sposoby na długi stosunek są łatwe do wprowadzenia.

Jakie to metody o tym opowiem Ci już za chwilę..

Wpierw zacznijmy od tego czym jest przedwczesny wytrysk..

I jakie są problemy z tym związane..

Przedwczesny wytrysk należy do grupy zaburzeń seksualnych. Nasilający się problem może pogorszyć relacje w związku, a nawet doprowadzić do kryzysu czy rozpadu.

Według przeprowadzonych badań blisko trzydzieści procent mężczyzn zmaga się z problemem wczesnego wytrysku.

Poznaj sposoby na wydłużenie czasu stosunku

W grupie tej znajdują się zarówno panowie z niewielkim bagażem doświadczeń seksualnych oraz ci, którzy w tym obszarze mają wieloletni staż.

Trudno jednoznacznie zdefiniować przyczyny tejże dolegliwości. W młodym wieku powodem mogą być buzujące hormony, w starszym – pojawiające i nawarstwiające się problemy zdrowotne (m.in. nadciśnienie, tarczyca, prostata, cukrzyca).

Innymi przyczynami mogą być częsta masturbacja lub przeciwnie – abstynencja, nadużywanie alkoholu, czy innych środków silnie odurzających. Jednak wymienione wyżej propozycje to tylko bodźce, które mogą ten stan pogłębiać, ponieważ zdecydowana większość lekarzy twierdzi, że to problem o charakterze psychologicznym.

Czy Dłuższy Stosunek Jest Ci Potrzebny ? (Garść Statystyk)

Czy rzeczywiście dłuższy stosunek jest Ci potrzebny? Chcesz się porównać do innych ?

Wiem że tak ;-)..

Więc mam dla Ciebie garść statystyk..

Poznaj statystyki i sprawdź kto ma dłuższy stosunek

Sześćdziesiąt osiem procent Polaków określa swoje życie seksualne za zadowalające, dziewięć procent ma do niego zastrzeżenia.

Tak wysokie zadowolenie wynika z niedużych oczekiwań, ponieważ dla wielu mężczyzn powodem szczęścia jest w ogóle możliwość uprawiania seksu.
Cieszą się że "w ogóle kobieta im daje".
W przypadku kobiet natomiast wymagania i oczekiwania ciągle rosną.

Około siedemdziesiąt jeden procent Polaków w przedziale wieku piętnaście-czterdzieści dziewięć lat przyznaje się że współżyje przynajmniej raz na tydzień.

Średnia długość takiego stosunku (licząc od gry wstępnej do zakończenia) równa się dwadzieścia osiem minut. Licząc czas od wprowadzenia penisa do pochwy, długość wtedy wynosi trzynaście minut.

Podane czasy są subiektywne, nikt z pośród ankietowanych nie robił tego ze stoperem. Zbadano również średnią ilość partnerów seksualnych w przeciągu życia, wynosiła ona około czterech.

Przynajmniej raz co druga osoba uprawiała seks oralny, a co szósta seks analny.

Jedna piąta żyje w związku nieformalnym, z czego dwadzieścia osiem procent w najbliższym czasie chce wziąć ślub. Około trzydzieści jeden procent Polaków jest singlami, z czego pięćdziesiąt sześć procent tych osób stwierdza że w ich otoczeniu niema odpowiedniej osoby, z którą chcieli by się związać.

Jeśli Twoja Długość Stosunku Jest Dużo Poniżej Średniej?

Jeśli wyszło na to że, Twój “czas” jest grubo poniżej średniej, można podejrzewać zaburzenie seksualne.

Ale bez obaw..

Przedłużenie stosunku jest możliwe, jednakże proces ten wymaga czasu i sporego zaangażowania.

A co jeśli długość stosunku jest poniżej średniej? Masz problem!

Podstawą jakichkolwiek zmian jest Twoje nastawienie, ponieważ problem najlepiej zacząć rozwiązywać jak najwcześniej.

Warto wspomnieć, że zaburzenia erekcji dość często są oznakami poważniejszych chorób w starszym wieku, np. takich jak miażdzyca.

Chcesz wiedzieć Jak Przedłużyć Erekcję ?

W jaki sposób przedłużyć erekcję ?

Metody jak przedłużyć erekcję [1] działają, tylko tak jak napisałem wcześniej musisz się zaangażować i potraktować problem serio..

Opisane poniżej metody są w wielkim skrócie, jeśli natomiast się zaangażujesz to znajdziesz u góry tej strony w menu rozwinięcie tych metod..

Ok, masz coś do pisania ?

7 Metod Jak Dłużej Uprawiać Seks

Poznaj 7 metod jak uprawiać dłuższy seks:

  • aktywność fizyczna - Ćwiczenia aerobowe, siłowe zwiększają Twoją wytrzymałość oraz sprawność w łóżku, kiedy ćwiczysz zmienia się Twoja fizjologia w ciele (testosteron i te sprawy.. 😉 )
  • ćwiczenia mięśni Kegla - są to specjalne ćwiczenia dzięki którym nauczysz się jak kontrolować wytrysk podczas stosunku. Wyćwiczysz mięsień odpowiadający za jakość Twoich stosunków. Dzięki wyćwiczonemu mięśniowi, będziesz wstanie powstrzymywać wytryski. Opisywałem dokładnie jak to zrobić w "domowych sposobach na potencję".
  • komfort psychiczny - dość często problem może tkwić głęboko w Twojej psychice. Zatem zmagania z dolegliwością przedwczesnego wytrysku powinieneś rozpocząć od zapewnienia sobie komfortu psychicznego. Podejmij walkę z problemami tkwiącymi w Twojej głowie, takimi jak: niepokój, stres, wypalenie zawodowe, depresja, brak pewności siebie, konflikty w związku, poczucie winy, traumatyczne doświadczenia.
  • sen - kiedy zbyt mało sypiasz, albo masz płytki sen to Twój organizm się nie regeneruje właściwie. Kluczowe jest zapewnienie sobie dobrej jakości snu. Długość snu jest indywidualna, zależy od genetyki. Zazwyczaj wystarcza między 8 a 9 godzin snu. Sen powinien odbywać się w totalnie zaciemnionym pokoju, postaraj się nawet pozasłaniać diody od sprzętów elektronicznych. Zadbaj też o ciszę, aby Twoje urządzenia w nocy Cię nie budziły (powiadomienia z telefonu itp.). Jeśli chcesz mieć dłuższy seks musisz być zregenerowany, czyli dłużej sypiać.
  • codzienna dieta - regularne spożywanie zdrowych posiłków pisałem o tym w artykule "co jeść na potencję"
  • ograniczenie używek -  ograniczenie alkoholu, tytoniu i innych środków silnie uzależniających wpływa na jakość Twoich intymnych zbliżeń.
  • wspomaganie - mam tu głównie na myśli ziołolecznictwo i tabletki. Możesz zakupić preparat, który wspomoże proces zwalczania problemu przedwczesnego wytrysku. Suplementy te są w pełni bezpieczne, nie obserwuje się skutków ubocznych z powodu ich stosowania. Tańszą wersją są natomiast zioła. Jakie zioła są dobre na potencje pisałem w artykule "zioła na potencję".

O tabletkach natomiast opowiem za chwilę..

Tabletki na Dłuższy Stosunek Bez Recepty (Czy Kupisz w Aptece ?)

Tabletki na dłuższy stosunek bez recepty są dobrym rozwiązaniem. W aptece ciężko dostać takie preparaty. Recenzowany przeze mnie Climax Control nie jest dostępny w aptece, ani w sex shopach. Gdzie zatem możesz kupić taki produkt ? Przeczytaj wspomnianą recenzję, poznaj ceny, opinie z forum, dawkowanie, dowiedz się gdzie najtaniej kupić ten preparat.

Jakie brać tabletki na dłuższy stosunek ? Czy Apteka to dobre miejsce na zakup ?

A jakie mają oczekiwania kobiety co do długości stosunku ?

Zobacz poniższy film 😉

Mając już wiedzę na temat problemu oraz przykładowych jego rozwiązań, zrób wszystko, aby seksualna sfera Twojego związku nabrała nowego, lepszego wymiaru.

O Autorze
Łukasz Nowak
Logowanie 31.03.2020
Jestem farmaceutą i pasjonatem sportów, mieszkam sobie w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzałem rodzinie i znajomym w kwestiach zdrowotnych, pomagając im wrócić do zdrowia, zachować dobrą formę i wyrobić właściwe nawyki żywieniowe.