​Jak Poprawić Erekcje?

Zaktualizowano 11 dni temu
Napisane przez: Łukasz Nowak

Jeśli jeszcze nie wiesz – jak poprawic erekcje – to znalazłeś się w miejscu, gdzie znajdziesz rozwiązanie tego problemu. Nie bagatelizuj pytania, tym bardziej odpowiedzi. Dowiedz się więcej, podejmij działania, a Twój związek będzie przeżywał drugie, lepsze życie!

Na pytanie jak poprawić erekcje, znajdziesz co najmniej kilka odpowiedzi i sposobów, jak tego dokonać.

Niektórym wydaje się, że problem impotencji nie ma nic wspólnego z trybem i stylem życia. Otóż nic bardziej mylnego.

Jak poprawic erekcje?

To, jak żyjemy rzutuje niemalże na każdą sferę naszego funkcjonowania. Oznacza to, że sposób odżywiania, aktywność fizyczna w dużej mierze decydują o naszych relacjach łóżkowych.

Odpowiednia dieta składająca się z ziół czy suplementów może poprawić i wzmocnić Twoją erekcję. Ale nim zaczniesz dodawać do diety nowe rzeczy, to zwróć uwagę na swój aktualny sposób żywienia.

Sposób żywienia odgrywa fundamentalną rolę. U niektórych panów zmiany w diecie będą subtelne, inni natomiast będą musieli dokonać radykalnych zmian. Jest to kwestia indywidualna.

Proces zmian służących poprawie i wzmocnieniu erekcji należy rozpocząć od:

 • wyeliminowania tłustych pokarmów (mięs)
 • ograniczenia smażonych potraw
 • wzbogacenia diety w ryby oraz chude mięso
 • zastąpienia tłuszczy zwierzęcych roślinnymi
 • ograniczenia, a nawet wyeliminowania słodyczy
 • wzbogacenia diety w świeże owoce oraz warzywa
 • ograniczenia alkoholu oraz innych środków uzależniających

Warto swoją dietę wzbogacić odpowiednie zioła i o suplementy diety, które pomagają osiągnąć oczekiwane rezultaty. Jeżeli chodzi o suplementy to producenci tych preparatów zapewniają o ich bezpieczeństwie i skuteczności. Produkowane są na bazie naturalnych składników i nie wywołują skutków ubocznych.

Jest ich na rynku cała masa, niestety skuteczność mają różną. Warto abyś zajrzał do rankingu tabletek na potencję dostępnego u góry tej strony, w celu poznania najlepszych rozwiązań.

Aktywność fizyczna to nie tylko zgrabne i piękne ciało. To przede wszystkim dotlenienie i lepsze funkcjonowanie całego organizmu. O tym, że podczas uprawniania sportów wydzielamy endorfiny (hormony szczęścia), wiedzą już wszyscy. Przez to pozostajemy w dobrym nastroju, czujemy się usatysfakcjonowani, nabieramy pewności siebie, co też ma niemały wpływ na jakość naszych zbliżeń. Po odpowiednich ćwiczeniach aerobowych dotleniony organizm, lepiej reaguje “w łóżku”.

Zatem obok diety istotne są ćwiczenia fizyczne. Jednak tylko właściwe oraz regularne ich wykonywanie może zagwarantować sukces w postaci lepszej i mocniejszej erekcji.

Wymienia się trzy grupy ćwiczeń:

 • ćwiczenia aerobowe – bieganie, pływanie, spacery; ćwiczenia te powodują zwiększony przepływ krwi w organizmie, co przyczynia się do jakości Twojej erekcji oraz wydłużenia czasu jej trwania
 • ćwiczenie mięśni Kegla – są to ćwiczenia miejsc erogennych, pozwalające kontrolować Twój wytrysk oraz przedłużać stosunek
 • trening siłowy – przysiady, podnoszenie ciężarów; zwiększy Twoją wytrzymałość w łóżku, pozwoli eksperymentować oraz zwiększy Twoje libido

Szczegółowe omówienie powyższych grup ćwiczeń (jak je wykonywać, ile serii itd.) znajdziesz w artykule o domowych sposobach na potencje.

Zobacz jeszcze artykuł o wzmocnieniu erekcji.

Jeśli chcesz podejść do poprawienia swojego życia intymnego w sposób całościowy, to warto abyś przeczytał artykuł “zioła na potencję”, dostępny w menu u góry tej strony.

Zioła są bardzo dobrym i tanim wspomaganiem łóżkowych problemów. Najczęściej dostępne są w postaci gotowej do zaparzenia.
Teraz, znając już odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, czas na działanie!

Połączenie różnych sposobów zapewnia najlepsze efekty, wiesz co jadać, a czego nie, jakie ćwiczenia wykonywać, aby usprawnić swoje życie intymne. Na erektoportal.pl możesz znaleźć rozwiązania na większość Twoich problemów dotyczących współżycia. Sprawdź co dla Ciebie jest najlepsze!

Artykuł powstał między innymi na bazie filmu zamieszczonego niżej. Film jest po angielsku i traktuje w skrócie o problemach z erekcją i przyczynach powstawania tych problemów.

Tekst został zainspirowany wpisami z health.com [1]

Prawdopodobnie znalazłeś się tutaj wpisując w wyszukiwarce:

 • jak poprawic erekcje
 • jak poprawić erekcję
O Autorze
Łukasz Nowak
​​Logowanie 29.03.2020
Jestem farmaceutą i pasjonatem sportowego trybu życia, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie udzielałem pomocy znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im wrócić do zdrowia, zachować dobrą formę na przyszłość i wyrobić właściwe nawyki żywieniowe.