Jak ​Pogrubić ​Penisa - ​Krok ​Po ​Kroku​

Zaktualizowano 25 dni temu
Jak pogrubić penisa w prosty sposób krok po kroku ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Sposobów w jaki możesz pogrubić swojego penisa jest wiele. Dzieje się tak dlatego, że Twój penis odgrywa niezwykle ważną rolę w momencie kiedy podejmujemy rozmowę o naszej męskości.

Możemy wiele mówić o naszych łóżkowych wyczynach, ale przy małym rozmiarze nigdy wśród kolegów nie będziesz uważany za bohatera. Oczywiście nikt nie oczekuje, że Twój penis przyjmie rozmiar członka gwiazd porno. Ale fajnie byłoby, aby Twój obwód członka w czasie wzwodu mieścił się między 12,1 cm – 13 cm, a więc w średniej krajowej.

Jak domowymi sposobami pogrubić penisa tak aby partnerka niemogła się mu oprzeć

Długość penisa mierzy się prawidłowo od nasady do końca żołędzi. Męski członek rośnie do 16-20 roku życia, jeżeli po tym wieku dalej nie jesteś zadowolony z jego gabarytów wykorzystaj jeden ze sposobów na ich poprawę!

Jak ​Skutecznie ​Zwiększyć ​Grubość ​Członka​

Dobra, a więc czas przedstawić sposoby, które raz na zawsze zakończą kłopoty związane z Twoim maleństwem! Jak domowymi sposobami pogrubić penisa?

Przede wszystkim tabletki! Te nadzwyczajne lekarstwa stanowią najlepszą odpowiedź na dręczący Cię kłopot!

Czy domowe sposoby na powiększenie członka mają sens?

Są metodą totalnie nieinwazyjną, nie posiadającą skutków ubocznych! Naturalne składniki przyczynią się nie tylko do zwiększenia grubości Twojego penisa, ale również do osiągnięcia lepszej erekcji. Nie tylko Ty będziesz zadowolony z efektów, ale również Twoja partnerka.

Istnieje wiele tabletek dostępnych na rynku, które reklamują się jako skuteczne. Pamiętaj jednak, że najważniejszy jest ich skład. W celu dowiedzenia się co skuteczne tabletki na powiększenie członka powinny zawierać zapraszam do artykułu, gdzie wszystko zostało opisane jak najbardziej szczegółowo.

Kolejnym sposobem mogą okazać się urządzenia mechaniczne (ekstendery), które w dłuższej perspektywie mają na celu jego wydłużenie. Minusem tego rozwiązania jest przede wszystkim czas uzyskania efektów oraz jego systematyczność. Urządzenia takie musisz nosić codziennie przez kilka godzin, a rezultat będzie widoczny dopiero po 6 miesiącach.

Operacja? Również możliwa. Ryzykowna? Jak najbardziej? Nie dość, że po zabiegu odczuwasz silne bóle z nim związane to jeszcze na dodatek mogą wystąpić powikłania w zaburzeniu Twojej erekcji. Nie wiem czy warto tak ryzykować, w momencie kiedy możesz skorzystać z mniej inwazyjnych rozwiązań.

Wzrost naszego członka może nastąpić też poprzez zastosowanie pompki próżniowej. Używa się ich przed stosunkiem. Metoda ta stanowi chwilowe rozwiązanie Twoich problemów.

Tak więc po przeczytaniu tego artykułu nie ma wątpliwości, że tabletki stanowią najlepsze rozwiązanie. Same tabletki nie zagwarantują Ci wymarzonego współżycia z partnerką, jeśli dodatkowo nie zadbasz o nastrój czy urozmaicenie pozycji łóżkowych.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami potencji, przedwczesnych wytrysków u mężczyzn np. w wieku 20, 30, 40, 50, 60 lat, czy wszelakich zaburzeń to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość wątków które możesz przeczytać.

Wpis został zainspirowany wpisem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem ​pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W ​czasie wolnym doradzam ​rodzinie i znajomym w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, oraz zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.