​Jak ​Podnieść ​Libido ​Kobiecie? 

Zaktualizowano ​26 dni temu
Jak podnieść libido u żony, lub dziewczyny ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Jak podnieść libido kobiecie i zwiększyć jej ochotę na seks?

Boli mnie głowa, jestem zmęczona, mam dużo pracy..

Ile razy słyszałeś już takie wymówki? Prawisz komplementy, kupujesz prezenty, chodzisz z wizytą do teściowej, a ona dalej nie chce się kochać, a Ty popadasz w coraz większą frustrację.

Nie martw się!

Jeśli jesteś zmęczony nieustającym wymówkami i szukasz rozwiązania, idealnie trafiłeś! Uśpione libido obudzić jest trudno – dłuższa przerwa w kontaktach seksualnych i w przeżywaniu orgazmu powoduje, że ochota na seks wygasa.

Jak podnieść libido kobiecie, tabletki które pomogą

Dlatego w tym artykule przedstawię prosty sposób, dzięki któremu w Twoim łóżku już nigdy nie zagości nuda!

Czy ​Libido u ​Faceta ​Działa ​Tak ​Samo ​Jak u ​Kobiety? 

Niezupełnie, libido u faceta ze względu na naturę uzależnione jest od zupełnie innych czynników! Za obniżenie popędu seksualnego odpowiadają w głównej mierze zaburzenia neuroprzekaźników w ośrodkowym układzie nerwowym. Wiąże się to z całkowitym brakiem zainteresowania strefą seksualną. Co w dalszej kolejności może skutkować depresją! Dlatego nie można ignorować tego tematu! Więcej o możliwości podniesienia libido u faceta znajdziesz w tym artykule.

​A ​Więc ​Jak ​Podnieść ​Kobiecie ​Libido w ​Prosty ​Sposób? 

Odpowiedź na pytanie jak podnieść libido u kobiety, jest naprawdę łatwa!

Jednak za nim przejdziemy do omówienia rozwiązania, najpierw wyjaśnię skąd się bierze obniżony popęd seksualny u pań.

Przede wszystkim, nie jest to rzadki problem u kobiet. Brak ochoty na seks dotyka pań w różnym wieku, niezależnie od stanu cywilnego czy statusu społeczno-ekonomicznego. Podejmowana aktywność seksualna  u każdego człowieka jest inna i nie ma żadnych wytycznych, które wskazywałyby na to, kiedy libido jest wystarczające a kiedy nie.

O problemie obniżonego popędu seksualnego możemy mówić w momencie, kiedy do tej pory mieliśmy udane życie seksualne, ale nagle nasza partnerka przestała wykazywać jakiekolwiek zainteresowanie w sypialni.

Z czego może to wynikać?

Spadek ochoty na stosunek u kobiet jest procesem bardziej złożonym niż w przypadku mężczyzn. Za główną przyczynę uważa się rewolucję hormonalną, która występuje u pań najczęściej w przypadku ciąży, terapii hormonalnej czy w okresie menopauzy. Ponadto może wynikać z przemęczenia, zestresowania oraz z różnych infekcji.

W takich przypadkach zmienienie trybu życia, więcej snu czy stosowanie coraz to
bardziej urozmaiconych zabaw łóżkowych nie będzie wystarczające. Potrzebujesz czegoś więcej, aby w znaczący sposób zwiększyć libido kobiety.

Słyszałeś kiedyś jak można podnieść libido u kobiety stosując tabletki?

Tabletki na potencję u kobiet, nie posiadają tak długiej tradycji jak te, które przeznaczone są dla mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że są one mniej skuteczne!

Tak jak w przypadku u mężczyzn tabletki te mają za zadanie zwiększyć ochotę na sex u pań. Suplementy diety, zawierają przede wszystkim ziołowe mieszanki, które powodują przekrwienie kobiecych narządów płciowych powodując większą wrażliwość na bodźce i uczucie podniecenia.

W dużej części składają się one z ziół uważanych za afrodyzjaki, czyli m.in. Z imbiru, rozmarynu, lukrecji czy żeń-szenia. Inne produkty o zbliżonych właściwościach to cytrusy oraz te, które zawierają witaminę B. Nie możemy też zapomnieć o argininie, która odpowiada za wyżej wspomniane przeze mnie przekrwienie narządów rodnych.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrałeś odpowiedni produkt, zapraszam na https://erektoportal.com.pl/femmax-opinie-forum-cena-apteka/ , gdzie będziesz mógł kupić tabletki Femmax, które znacząco zwiększą libido u Twojej partnerki.

Tak jak wspomniałem na początku artykułu – istnieje prosty sposób na rozwiązanie Twojego problemu w łóżku. Nie czekaj, odwiedź wyżej wspomnianą stronę i ciesz się z udanego życia seksualnego!

Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułami dostępnymi na erektoportal, takimi jak “Problemy z potencją podczas stosunku po 20 30 40 50 60 roku” dotyczących mężczyzn. Możesz poznać tam przyczyny powstałych problemów.

Tekst powstał na bazie artykułów z health.com[1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem ​pasjonatem różnych sportów, ​mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzałem znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych i dietetycznych, pomagając im wrócić do zdrowia, zachować ​świetną formę na przyszłość i wyrobić ​odpowiednie nawyki żywieniowe.