​​Impotencja ​Alkoholowa, ​Skuteczne ​Leczenie​

Zaktualizowano 30 dni temu
Impotencja alkoholowa leczenie jest możliwe
Napisane przez: Łukasz Nowak

Zapytania dotyczące impotencji alkoholowej i jej leczenia pojawiają się coraz częściej na ekranach męskich komputerów. Nie powiesz mi, że nie lubisz sięgać po zimne piwko, po ciężkim dniu w pracy czy podczas dopingowania swojej ulubionej drużyny?

Romantyczny kieliszek wina z Twoja partnerką niejednokrotnie umilał Ci (czasami nawet zaskakująco dobrze) spędzony z nią wieczór.

Nie ma co ukrywać, pomimo, że lubisz alkohol i z chęcią po niego sięgasz, szkodzi on Twojemu organizmowi. Oczywiście spożywany raz na jakiś czas w odpowiedniej dawce nie wywołuje znaczących szkód. Problem może zacząć się dopiero, gdy zaczniesz po niego sięgać parę razy w tygodniu bądź codziennie.

Impotencja i alkohol kiedy przestać pić?

Gdybym chciał omówić wszystkie negatywne skutki spożywania alkoholu na Twój organizm, artykuł ten byłby jednym z najdłuższych, który zapewne czytałbyś w swoim życiu. Dlatego skupię się tutaj na najbardziej interesującym Cię zagadnieniu, mianowicie wpływu alkoholu na Twoją potencję.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć co jeszcze może negatywnie wpływać na Twoją erekcję, zajrzyj na stronę https://erektoportal.com.pl/leczenie-impotencji/, gdzie zostały opisane pozostałe czynniki zagrażające Twojemu udanemu współżyciu.

Alkohol, a ​Twoja ​Gotowość ​Do ​Seksu​

Przede wszystkim zbyt duże spożywanie alkoholu odpowiada za wahania stężenia cukru we krwi, co wpływa negatywnie na Twoją kondycję seksualną. Problem, który wcześniej pojawiał się tylko podczas mocnego upojenia alkoholowego po pewnym czasie staje się normą, niezależnie już od ilości alkoholu, którą wypiłeś.

Bądź gotowym do seksu

Mowa tutaj oczywiście o niemożliwości uzyskania wzwodu lub jego utrzymania. Dzieje się tak dlatego, że alkohol zakłóca zdolność do odbierania bodźców przez co stymulacja seksualna jest niewystarczająca do utrzymania stanu podniecenia.

Dodatkowo napływ krwi i rozszerzenie tętnic w Twoim organizmie powoduje, że Twój członek staje się twardy i gotowy do działania. Alkohol w małej dawce sprzyja temu procesowi, jednak jego nadużycie doprowadza do występowania chorób w układzie naczyniowym, co w dłuższej perspektywie czasu prowadzi do impotencji.

W celu zobrazowania Ci powagi problemu zaznaczę, że badania  pokazują, że aż 70% alkoholików cierpi na impotencję.

​Jak ​Zwalczyć ​Problem ​Impotencji ​Alkoholowej ?

Odpowiedź jest jedna i niezwykle prosta: mianowicie odstaw alkohol. Tak jak wspomniałem wcześniej, jedna lampka wina może być znakomitym afrodyzjakiem, jednak w momencie gdy nadużywasz alkoholu bądź masz już problem z impotencją, sprawi on, że nie będziesz w stanie czerpać radości ze współżycia wraz ze swoją partnerką. Zainteresuj się dietą, oraz odpowiednią suplementacją.

Jak możesz pozbyć się problemu impotencji alkoholowej ?

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem ​zdrowego trybu życia, mieszkam w ​stolicy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.