​Grubość ​Członka - ​Tabela ( ​Kiedy ​Powinieneś ​Zacząć ​Się ​Martwić? )

Zaktualizowano 19 dni temu
Grubość członka Tabela - kiedy powinieneś zacząć się martwić ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Grubość członka i umiejscowienie w tabeli statystycznej naszego sprzętu interesuje każdego z nas. Co więcej badania pokazują, że mężczyźni są niezwykle ciekawi co inni panowie skrywają w spodniach.

Spokojnie, nikt nikogo nie podejrzewa o skłonności homoseksualne.

Po prostu chcesz wiedzieć czy obwód Twojego penisa nie odbiega od statycznych rozmiarów. Wielkość członka dla wielu z nas to być albo nie być. Uważasz to za główna rzecz, która określa Twoją męskość.

Zapomnij więc o dziecięcych czasach, kiedy to schowany z kolegami porównywałeś penisy. W artykule tym znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat statystycznych wielkości męskich członków.

Wielkość Penisa w Liczbach 

Według przeprowadzonych badań długość męskiego członka przeciętnie w stanie wiotkim osiąga od 8,60 cm do 9,22 cm.

Natomiast średnia długość erekcji wynosi od 12,7 cm do 15,7 cm.

Średnia grubość członka została zmierzona

Na tle tych wyników polskie członki wypadają niezwykle dobrze! Mianowicie średnia długość penisa podczas wzwodu osiąga 17,26 cm! Polskie kobiety nawet nie zdają sobie sprawy jak szczęśliwe powinny być mając takich mężczyzn na około siebie!

Jeżeli Twój członek nie mieści się w tej średniej – jest znacznie poniżej, nie martw się, mam na to rozwiązanie!

Idealnym sposobem bowiem na powiększenie naszego penisa okazały się tabletki. Dwie tabletki dziennie wystarczą, aby Twoje życie erotyczne wskoczyło na wyższy poziom. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, odwiedź mój poprzedni artykuł “Jakie tabletki na powiększenie penisa członka?”, w którym szczegółowo opisałem jak dane preparaty działają.

Dobra, mam nadzieję, że ta informacja poprawiła Twój nastrój, teraz wróćmy do głównego wątku.

Kiedy ​Możemy ​Mówić, ​Że ​Nasz ​Członek ​Jest ​Mały? 

Długość podczas w​zwodu:
​Obwód członka podczas wzwodu:
  • Duży 17 cm i więcej
  • ​Średni​ 14 - 15,4 cm
  • Mały 12,4 cm i mniej
  • Duży 14,1 cm i więcej
  • ​Średni​ 12,1 - 1​3 cm
  • Mały 11 cm i mniej

Nie da się ukryć, że rozmiar ma znaczenie. Duży penis powyżej 18 cm jest imponujący bez dwóch zdań, jednak niekoniecznie lubiany przez kobiety. Panie preferują najbardziej mężczyzn z wyższej półki średnich oraz z niższego progu dużych wielkości. Pamiętaj, że oprócz rozmiaru w sypialni liczy się też technika, doświadczenie, bliskość i pomysłowość!

Obwód penisa ma znaczenie tak samo jak wielkość

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami potencji, np. u osób w różnym wieku (20, 30, 40, 50, 60 lat), czy podobne tematy to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany wpisem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem ​pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość ​oraz wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.