​​Domowy ​Sex - ​Jak ​Pobudzić ​Zmysły ​Erotyczne ?​

Zaktualizowano 39 dni temu
Domowy sex jak pobudzić jej zmysły erotyczne ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Po wielu latach związku domowy sex może zacząć Ci się kojarzyć bardziej z obowiązkiem czy szybkim sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego, niż z niezwykle intymną aktywnością z Twoją partnerką przynosząca niezwykłe doznania.

Znudzenie i brak ekscytacji pojawia się w Twojej sypialni niepostrzeżenie, zanim cokolwiek zdążysz zauważyć. Zbliżeniem zaczyna towarzyszyć brak namiętności.

Płomień, który Was rozpalał na samym początku już dawno wygasł. Powtarzająca się ciągle ta sama gra wstępna, powoduje brak czerpania satysfakcji z życia erotycznego.

Już dawno zapomniałeś co tak naprawdę kryje się pod hasłem „domowe ruchanko”. Nocny sex, kiedy nagle się budzisz i masz ochotę wziąć spontanicznie swoją partnerkę należy do przeszłości. Podejrzewasz, że jakakolwiek próba  zainicjowania szybkiego numerka nie spotka się z jej zainteresowaniem.

Domowe ruchanko, czy bzykanie może być przepełnione niesamowitymi doznaniami

Nie martw się, nie jesteś jedyny. Wiele małżeństw, a nawet zwykłych par cierpi na podobny problem. Nie da się ukryć, że kiepski seks ma negatywny wpływ na cały Wasz związek.

Pomimo tego, sex w zaciszu domowym dalej może być przepełniony pożądaniem i niesamowitymi doznaniami. Wystarczy parę drobnych zmian, które zmienią całkowicie Twoje życie. Czytaj dalej, a się przekonasz!

​Sex ​Domowy - ​Zerwij z ​Rutyną, ​Postaw ​Na ​Spontaniczność i ​Zmysły!​

Przyzwyczajenia związane z sexem domowym nie jest łatwo zmienić. Przede wszystkim boisz się inicjować coś nowego, ponieważ nie wiesz jak na to zareaguje Twoja partnerka.

Oczywiście na samym początku nie będzie łatwo, zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieliście w zwyczaju poruszania tego tematu, a domowe bzykanie odbywało się bez fantazji. Czas się przełamać!

Sex w domu nie musi być rutyną, nocny seks może zaskakiwać

Przede wszystkim zacznij szczerze rozmawiać ze swoją partnerką o Waszych potrzebach. Podczas konwersacji może wyjść na jaw, że Twoja kobieta posiada blokadę w eksperymentowaniu podczas domowego seksu, co jest wywołane jej kompleksami.

Zacznij mówić jej jaka jest piękna, jak kochasz jej kształty lub lubisz jej bliskość. Jeśli do tej pory kochaliście się przy zgaszonym świetle, zapal świecę, powiedz jej, że chcesz ją widzieć podczas stosunku! Zdziwisz się jak proste słowa mogą znacząco odmienić domowy seks.

Postaw na bardziej spontaniczne sytuacje prowadzące do współżycia. Nie czekaj na dziesiątą wieczór, kiedy to ona zakończy wieczorną toaletę, Ty skończysz oglądać telewizję i czas na tzw ruchanie domowe. To najgorszy z możliwych scenariuszy, kiedy wiesz, ze pora na seks jest rutyną i właśnie wybiła..

Zaskocz ją, spróbuj okazać jej pieszczoty nad ranem i sprawdzaj jak będzie reagować. Oczywiście wpierw zadbaj o to, aby między Wami było wszystko dobrze. W momencie kiedy jesteście pokłóceni lub między Wami występuje negatywne napięcie, taki scenariusz tylko pogłębi już istniejący problem.

Rozpal ​Jej ​Zmysły ​Na ​Nowo ​Podczas ​Sexu w ​Domowym ​Zaciszu!​

Bez wątpienia słowa i wyleczenie Twojej partnerki z kompleksów jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań, przyczyniających się do zachęcenia jej do sexu w domu. Kobiety w dużej mierze pragną bliskości i więzi emocjonalnej, gdy im to zapewnisz gwarantuje, że ich ochota na sex z Tobą stanowczo wzrośnie.

Gdy zadbasz o odpowiednie samopoczucie swojej kobiety, nie zapomnij o rozpaleniu jej zmysłów. Nie tylko mężczyźni są wzrokowcami, kobiety również potrafią czerpać przyjemność z oglądania swoich partnerów. Odpowiednio dobrany zapach sprawi, że jej zmysły zaczną szaleć. Wprowadź ją w odpowiedni nastrój, szepcząc do jej ucha co chciałbyś z nią robić..

Sex domowy w zaciszu sypialnie nie musi być rutyną

Nie zapomnij o dotyku! Jest to jeden z najważniejszych kobiecych zmysłów. Nie mam tutaj na myśli łapania za tyłek czy piersi. Chodzi o bardziej zmysłowy dotyk, jak łapanie za rękę, przytulanie czy całowanie w czoło. Tak drobne gesty znacząco rozpalą Twoją kobietę!

Oprócz zmysłowego dotyku, istnieje jeszcze jeden sposób dzięki, któremu będziesz mógł zachęcić swoją partnerkę do domowych igraszek. Jednak jest on bardziej wymagający – wraz ze swoją kobietą musicie mieć już wcześniejsze doświadczenie w tym zakresie. Mam tu na myśli sex na ostro. Ten rodzaj współżycia jest bardziej skomplikowany i złożony, przed jego wprowadzeniem do sypialni, koniecznie zapoznaj się z artykułem „Seks na ostro”.

Pamiętaj, magia udanego domowego ruchania tkwi w spontanicznym reagowaniu na zachowanie partnerki, zrozumieniu swoich potrzeb i odkrywaniu ciał na nowo. Przede wszystkim sex powinien być źródłem radości i spełnienia dla partnerów. Zastosuj podane wskazówki i zapomnij o rutynie!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, ​żyję w ​stolicy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.