Dobry ​Seks - ​Czym ​Się ​Charakteryzuje ?

Zaktualizowano 29 dni temu
Czym się charakteryzuje dobry seks?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Dobry seks jest czymś czego każdy z nas pragnie. Nie możesz zaprzeczyć, że współżycie seksualne stanowi ogromnie ważną część życia każdego człowieka. Oparty na doznaniach przyjemności, fizyczności i rozkoszy w mniejszym bądź w większym stopniu oddziałuje na nasze samopoczucie i na to jak funkcjonujemy na co dzień.

Kiedy cieszysz się udanym seksem bezpośrednio widzisz jak to wpływa na zachodzące w Tobie zmiany.

Zauważasz poprawę swojego nastroju, rozładowanie stresu, towarzyszącego Ci napięcia czy nawet wzmocnienie Twojego organizmu. Pamiętaj, że zadowalający seks oprócz dawania Ci przyjemności wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie.

Podczas współżycia w naszym organizmie wydziela się hormon DHEA, który odpowiedzialny jest za wzrost długości Twojego życia.

Dodatkowo w przypadku kobiet seks przyczynia się do złagodzenia objawów drugiego cyklu miesiączkowego, wpływa na to, że skóra staje się bardziej elastyczna, a włosy bardziej lśniące. Jak widać, seks jest dobry na wszystko!

Ale co tak naprawdę kryje się pod terminem „udane współżycie”?

Każdy z nas jest inny, każdy z nas lubi co innego i każdy z nas pragnie czegoś innego. Więc można by stwierdzić, że nie istnieje jedna uniwersalna odpowiedź na to pytanie. Adekwatnie można stwierdzić, że nie istnieją uniwersalne dobre sposoby na seks. I tu jesteś w błędzie. Wręcz przeciwnie odpowiedź jest banalnie prosta: z dobrym seksem mamy do czynienia kiedy sprawia on przyjemność obojgu partnerom i jest wzbogacony o pożądane przez nas uczucia.

Przede wszystkim musisz pamiętać, że do tanga trzeba dwojga. Twój seks będzie udany tylko wtedy kiedy zrezygnujesz tylko i wyłącznie ze swoich egoistycznych fantazji i zadbasz również o dawanie przyjemności swojej partnerce. Dobry seks oralny jest marzeniem każdego z nas, jednak nie każda kobieta jest jego fanką. Dodatkowo w przypadku zadowolenia kobiet dochodzą takie czynniki jak wielkość Twojego członka czy długość penetracji.

W tym artykule postaram się zdradzić najlepsze sekrety dobrego seksu!

Seks w ​Łóżku - ​Tajniki ​Dobrego ​Kochanka

To co niewątpliwie zapewni Ci dobre współżycie w sypialni to nie tylko jakość Twojego stosunku, ale także jego długość. Na każdej płaszczyźnie panie stają się coraz bardziej wymagające i krótkie współżycie nie jest tym co je zadowoli.

Przedwczesny wytrysk stanowi utrapienie wielu mężczyzn. Potrafi znacząco obniżyć Twoją samoocenę i wpędzić Cię w kompleksy.

Ale nie musi on oznaczać, że Twoje życie seksualne skazane jest na porażkę. Obecnie istnieje wiele leków, które pozwolą Ci się uporać z tym problemem. Najskuteczniejsze z nich bez wątpienia zostały opisane w artykule pt: „Przedwczesny wytrysk leki”. Jeżeli ten problem dotyczy właśnie Ciebie, nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź stronę jak najszybciej.

Dobry kochanek to nie tylko długodystansowiec, ale świadomy kochanek. Żeby móc mówić o udanym seksie przede wszystkim musisz być świadomy zarówno swoich jak i swojej partnerki potrzeb. Warto w tym przypadku postawić na szczerość i odbyć ze swoją kobietą rozmowę na temat tego co w łóżku sprawia Wam największą przyjemność.

Dodatkowo pamiętaj, aby być sobą. Nie ma sensu kreować się na gwiazdę porno czy dostosowywać się do coraz bardziej zakręconych pozycji seksualnych, jeżeli nie czujesz się w nich komfortowo. Bądź panem sytuacji i nie strzelaj do własnej bramki. Pamiętaj, że panie cenią sobie sytuacje, kiedy wiesz co robić w sypialni. Odrzuć także wszelkie kompleksy, ciesz się ze współżycia i z niego korzystaj.

W przypadku kiedy Twoje doświadczenie seksualne pozwala i zachęca Cię wręcz do eksperymentowania, na to również mam sposób..

Szalony ​Seks ​Pozwoli ​Ci ​Rozpalić ​Iskry ​Na ​Nowo!

W Twojej sypialni zapanowała nuda? Masz dość klasycznej pozycji na misjonarza? Nie wystarcza Ci tradycyjny schemat współżycia? Twój seks charakteryzuje rutyna?

Skończ z nią! Rutyna jest zabójstwem dla udanego seksu! Pozwól sobie na chwilę szaleństwa z partnerką i postawcie na spontaniczny seks!

Niech ogień na nowo zapłonie. Zamiast czekać w łóżku jak co noc, aż Twoja partnerka skończy wieczorną toaletę, w celu rozpoczęcia nocnych igraszek, po prostu zaskocz ją! Szalony seks jest spontaniczny, niezaplanowany – weź ją w kuchni w salonie na tapczanie czy na balkonie! Gwarantuje, że to znacznie przyczyni się do uzyskania przez Was satysfakcjonującej przyjemności!

Seks to zdrowie i źródło przyjemności. Nie lekceważ swojego życia seksualnego. Zastosuj się do powyżej opisanych przeze mnie rad, a udany seks stanie się dla Ciebie chlebem powszednim!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemem potencji u mężczyzn, czy wszelakich zaburzeń erekcji to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany wpisem z webmed.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem pasjonatem sportów, mieszkam w ​stolicy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe.