​Ćwiczenia na ​Powiększenie ​Penisa - ​Bezpieczny ​Sposób na ​Wydłużenie ​Członka​

Zaktualizowano 29 dni temu
Ćwiczenia na powiększenie penisa to bardzo bezpieczny sposób na powiększenie członka
Napisane przez: Łukasz Nowak

Ćwiczenia na powiększenie penisa to jedna z najstarszych metod, która pozwala na osiągnięcie przez nas upragnionego rozmiaru naszego przyjaciela. Nie możesz zaprzeczyć, że wielkość Twojego członka wpływa na to jak się czujesz w swoim ciele, co bezpośrednio wiąże się z Twoim samopoczuciem, które wpływa na Twoje życie łóżkowe.

Mała korekta..

Wpływa na Wasze życie łóżkowe – zarówno Twoje jak i Twojej partnerki.

Problemy w sypialni, są nie lada wyzwaniem dla niejednej pary. Kiedy w tej kwestii Wam się nie układa, odbija się to na każdej płaszczyźnie Waszego życia. Mały penis powoduje obniżenie Twojej samooceny, co powoduje, że Twoja chęć na seks coraz bardziej zanika, a Ty sam zaczynasz popadać w depresję.

Zaczynasz szukać rozwiązania na trapiący Cię problem w internecie (na różnych forach i blogach), które pozwoli Ci uzyskać pełną sprawność seksualną. Jednak natłok niejasnych informacji Cię przytłacza i zniechęcasz się jeszcze bardziej.

Nie musi jednak tak być!

Czytaj dalej, a przedstawię Ci najlepsze sposoby na naturalne powiększanie członka. Jednym z nim są ćwiczenia na powiększenie członka, ale zacznijmy po kolei.

Urządzenia Do Skutecznego Powiększenia Penisa

Extendery są urządzeniami pozwalającymi nam na wydłużenie penisa. Oparte są na działaniu zwanym trakcją, który powoduje namnażanie nowych komórek na całej długości prącia, tym samym powodując jego wydłużenie. Systematyczność stosowania pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt.

Do jednych z najlepszych urządzeń możemy zaliczyć Pro Long System. Przeczytaj Opinie z forum i poznaj cene w recenzji którą napisałem. W skrócie ProLongSystem zapewnia trwałe powiększanie kutasa bez bólu i efektów ubocznych.

Dzięki systematycznemu używaniu możesz znacznie powiększyć swoje przyrodzenie od 2,5 do 7 cm.

Aby mieć pewność, że kupisz oryginalny produkt kliknij w “Sprawdź Cenę” , aby odwiedzić stronę producenta.

PLUSY
  • Decydujesz o długości i objętości dzięki regulacji
  • Wzrost penisa o 2,5 do 7,5 cm w zaledwie 6 miesięcy
  • Prostuje krzywego penisa
MINUSY
  • Nie każdego stać
  • Ciężko używać dyskretnie ten produkt

​Czy ​Da się ​Osiągnąć Naturalnie ​Powiększenie ​Członka w ​Domu ?

Powiększenie członka w zaciszu domu jest prostsze niż myślisz! Proste ćwiczenia na pogrubienie penisa mogą zmienić Twoje życie! Pamiętaj jednak, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty musisz wykonywać je regularnie z należytą dokładnością!

Do jednych z najbardziej efektywnych ćwiczeń na penisa możemy zaliczyć jelqing. Jest on naturalną metodą powiększania członka.

Naturalne powiększanie członka jest możliwe dzięki naciąganiu i wydłużaniu

Polega na obejmowaniu podstawy penisa ręką, a w dalszej części przesuwanie jej w kierunku żołędzi. Pamiętaj jednak, że jelging pomimo, że przypomina, to nie jest masturbacja. Ćwiczenia penisa tą metodą przez 20-30 minut dziennie, skutecznie powiększą Twojego członka.

Kolejnym sposobem jest rozciąganie. Gdzie poprzez naciąganie penisa uzyskasz satysfakcjonującą Cię długość i przestaniesz się już zastanawiać jak możesz powiększyć penisa naturalnie. Wystarczy, że maksymalnie naciągniesz skórę na prąciu i chwycisz członka u nasady. Przy zaciśniętej dłoni, musisz wykonywać ruch wzdłuż swojego prącia, zatrzymując ją przy żołędziach. Następnie delikatnie ją luzujesz i powracasz do nasady.

Modyfikacje penisa są możliwe podobnie jak długości szyji..

Wyżej wspomniane przeze mnie ćwiczenia mogą doprowadzić do modyfikacji Twojego penisa. Pamiętają jednak, że ich głównym celem jest jego wydłużenie i pogrubienie, nie natomiast sprawianie sobie przyjemności poprzez masturbację.
Ćwiczenia powiększające penisa mogą przynieść satysfakcjonujące Cię skutki i mogą być skuteczne o ile będziesz wykonywał je sumiennie i systematycznie.

Słyszałeś kiedyś o mięśniach Kegla?

Najczęściej w ich kontekście zwykło się mówić o paniach. Mężczyźni jednak też mają te mięśnie, a ich ćwiczenie ma ogromny wpływ na Twoją sprawność seksualną – zwiększy rozmiar Twojego członka, wzmocni Twoją erekcję oraz zintensyfikuje orgazm.

Ćwiczenia Kegla powiększające penisa do robienia w domu

Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń polega na napinaniu mięśni w okolicy krocza – wyobrażasz sobie, że masz potrzebę oddania moczu i mocno zaciskasz mięśnie krocza. Trzymasz tak zaciśnięte mięśnie przez 5-10 sekund i rozluźniasz. Żeby uzyskać efekt należy wykonywać je w 3 seriach po 10 powtórzeń, 4 razy dziennie.

Jak widzisz naturalnie powiększanie członka nie musi być trudne. Istnieje wiele ćwiczeń powiększających penisa. Ich efekt w dużej mierze zależy od Ciebie samego od Twojej sumienności i systematyczności.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z brakiem potencji to tutaj na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany wpisem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w ​stolicy. ​​Ostatnich 10 lat spędziłem na czele branży zdrowia i fitnessu. Obecnie w wolnym czasie doradzam znajomym i rodzinie w kwestiach zdrowotnych, pomagając im powrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​najlepsze nawyki żywieniowe.