​​Co ​Podnieca ​Mężczyzn ​Najbardziej?​

Zaktualizowano 31 dni temu
Artykuł co podnieca mężczyzn najbardziej w łóżku, pokaże Ci w co podczas stosunku możesz ubrać kobietę
Napisane przez: Łukasz Nowak

Pytanie co podnieca mężczyzn najbardziej trapi niejedną panią. Każda z nich bowiem chce zyskać uwagę mężczyzn i usilnie stara się to zrobić na różne sposoby poprzez odpowiednie zachowanie, grę słów czy wygląd.

Co więcej, prawda jest taka, że trapi ono również Ciebie, zwłaszcza gdy zaczynasz mieć problemu ze swoim wzwodem, a Twój członek nie działa już tak jak powinien. Zastanawiasz się wówczas co się dzieje i jak możesz temu zaradzić.

A Co Jeśli Masz ​Spadek ​Libido ?​

Pisząc o spadku libido mam na myśli występujący u Ciebie spadek ochoty na seks, czyli zwiększoną trudność podniecania się. Wcześniejsza spontaniczna ochota na igraszki przestała istnieć i martwi Cię to coraz bardziej.. W przypadku, gdy Twój popęd seksualny zanika to zajrzyj koniecznie na stronę https://erektoportal.com.pl/tabletki-na-potencje-bez-recepty/ , gdzie przeczytasz o tabletkach dostępnych bez recepty, które stanowią idealne rozwiązanie na walkę z Twoim problemem.

Co podnieca facetów najbardziej w przypadku spadku libido ?

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale pierwszy impuls odpowiedzialny za Twój wzwód powstaje w głowie. Dzieje się tak za pomocą bodźca, który uaktywnia Twój układ nerwowy powodując, że poprawie ulega układ krążenia, który zwiększa napływ krwi do Twojego członka, wprawiając go w ruch. Bodziec ten może przybierać różne formy, może być wzrokowy, dotykowy czy zapachowy.

Nie zawsze brak odczuwania libido ma swoje źródło w problemach zdrowotnych czy psychicznych. Dlatego, jeżeli chcesz się dowiedzieć co naprawdę podnieca facetów czytaj dalej!

Co Wprawia Męskiego Członka w Ruch?

Nie bez powodu mężczyzn określa się mianem wzrokowców. Dzieje się tak dlatego, że bodziec wzrokowy wywołuje u Ciebie zdecydowanie najsilniejszą reakcję. Działa nadzwyczajnie na Twoją wyobraźnie, wywołując podniecenie.

To co najbardziej więc podnieca mężczyzn to wygląd. W zależności od tego jak bardzo otwarta jest Twoja partnerka, w pierwszej kolejności zalecam Ci przetestowanie tego sposobu. Możesz spróbować sprawić swojej kobiecie prezent i kupić jej niezwykle seksowną bieliznę. Z pomocą w tym temacie zamieszczam następujący link do strony na której znajdziesz nieziemsko seksowne stroje dla Twojej kobiety.

Sprawdź Stroje >>

W zależności od tego co lubisz – czy bardziej skromną czy wyuzdaną wersję poproś ją o jej założenie.

Co podnieca mężczyzn w łóżku ? Nalepiej to seksowny strój
​​Seksowne ubrania

Ważnym jest, aby do granic możliwości (zanim się na nią rzucisz) wydłużyć moment prezentacji jej w tym stroju, tak abyś mógł nacieszyć wzrok. Powiedz jej, że masz ochotę tym razem ją podziwiać. Niech nie od razu pokazuje Ci się w bieliźnie. Niech zarzuci szlafrok, sukienkę czy nawet normalne ubranie, ważne jest aby robiła to powoli tak, aby Twój impuls mógł powstać w Twojej głowie.

Seks i związana z nim gra wstępna jest niezwykle ważna! Nie wiń siebie, że nie odczuwasz podniecenia w momencie kiedy Twoja kobieta nie prezentuje się dobrze i wykazuje się ochota na seks będąc w piżamie, którą nosi już miesiąc. To zdecydowanie nie stanowi odpowiedzi na pytanie co najbardziej podnieca mężczyzn..

​Gra ​Wstępna ​Kluczem ​Do ​Udanego ​Seksu !

Tak jak wspomniałem wcześniej – najważniejszy jest bodziec, który wprawi Twojego członka w ruch. Jeżeli Twoja partnerka zastanawia się co najbardziej podnieca mężczyzn podczas stosunku, pomóż jej. Wzrok, ale również zapach jest niezwykle ważny. Zapewne słyszałeś o feromonach, które działają na mężczyzn niezwykle podniecająco? To nie jest bujda! Wypróbuj je razem ze swoją kobietą podczas gry wstępnej, a sam się przekonasz!

Gra wstępna jest kluczem!

I tu przechodzimy do kolejnego bodźca – dotyku. To nieprawda, że tylko kobiety są fankami gry wstępnej. To co najbardziej podnieca mężczyzn podczas stosunku to właśnie ona!

Chodzi tu głównie o pieszczoty miejsc erogennych. Czasami są konieczne w celu uzyskania przez Ciebie wzwodu i możliwości odbycia pełnego stosunku seksualnego. Dlatego nie pomijajcie jej oraz się nie spieszcie!

Najpierw naciesz się jej widokiem, a następnie pozwól na to, by zaczęła pieścić Twojego członka oraz inne sfery. Jeżeli nie wie jak to robić, naucz ją. Zadziwiające dla Ciebie może się okazać jak bardzo będzie Cię to podniecać.

Każdy z nas jest inny i w związku z tym, pomimo, że nasze bodźce są takie same, mogą na nas działać w różnym stopniu. Powyżej opisałem rzeczy, które niewątpliwe mają wpływ na Twojego członka. Jednak akurat w Twoim przypadku mogą się nie okazać najskuteczniejszymi.

Może okazać się, że podniecająco na Ciebie nie będzie działać seksowna bielizna, lecz przebrania (rola), w którą wcieli się Twoja kochanka. Albo, że zamiast tłumaczenia cierpliwie swojej kobiecie jak ma się obchodzić z Twoim członkiem wolisz dominować w sypialni i robić to w bardziej stanowczej wersji. A gra wstępna zaczyna się już poprzez szeptanie czy pisanie sprośnych wiadomości.

Niezależnie w jaki sposób wydaje Ci się, że możesz uzyskać podniecenie zalecam Cię do przetestowania wielu opcji. Nie tylko pomoże Ci to rozwiązać Twój problem, ale jednocześnie może to urozmaicić Twoje życie seksualne.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy jak rozwiązać problemy z potencją to na https://erektoportal.com.pl jest omawiana znaczna ilość porad dla mężczyzn w różnym wieku.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ wielbicielem zdrowego stylu życia, pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie powrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.