​Brak ​Popędu ​Seksualnego - ​Jak Poprawić ​Libido ?​

Zaktualizowano 31 dni temu
Jak poprawić libido u faceta i kobiety ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak popędu seksualnego lub jego spadek, przestał być w dzisiejszych czasach tematem tabu. Coraz częściej mówi się głośno o problemach związanych ze spadkiem libido. Dzieje się tak dlatego, że dotyczy on coraz większej liczby osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Narastająca niechęć do kontaktu seksualnego może mieć różne przyczyny (w zależności kogo dotyczy) natomiast skutek jest zawsze taki sam – frustracja, obniżenie swojej samooceny oraz rozpad relacji.

Dobry seks jest podstawą funkcjonowania udanego związku (nie próbuj temu zaprzeczyć). Satysfakcjonujące współżycie nie tylko poprawia nastrój poprzez zwiększenie poziomu endorfin, ale także pozwala Ci zachować młodość oraz wpływa dobrze na skórę. Jest również jednym z lepszych sposobów pozwalających Ci się zrelaksować i wpłynąć pozytywnie na Twoją pewność siebie.

Brak popędu seksualnego u mężczyzn leczenie jest możliwe..

Jednak utrzymanie zainteresowania seksem nie zawsze należy do łatwych zadań, szczególnie gdy cierpisz na zaburzenia seksualne. Aby dowiedzieć się czym na czym one polegają, kontynuuj czytanie tego artykułu.

Brak Popędu Seksualnego u Mężczyzn - Co Jest Tego Przyczyną ?

Brak popędu seksualnego u mężczyzn najczęściej wiąże się z wiekiem, hormonami, czynnikami społecznym oraz psychicznymi. Nieodpowiednie stężenie hormonów płciowych wpływa negatywnie na odczuwane przez Ciebie pożądanie. Dodatkowo czasy, w których żyjesz również nie wpływają pozytywnie na Twoje życie seksualne – wieczny stres, niezdrowa dieta czy nieodpowiednia ilość snu.

Brak popędu seksualnego u mężczyzn co jest przczyną ?

Problemy erekcją mogą wynikać również z niedoboru witamin i składników odżywczych, dlatego tak ważne jest abyś zadbał o ich uzupełnienie.

W leczeniu braku popędu seksualnego u mężczyzn nie zawsze wystarczy zmiana stylu życia, zdrowa dieta czy wystarczający sen. Czasami problem ten ma poważniejsze źródło, w tym przypadku najlepiej sięgnąć po suplementy diety odpowiadające za wzrost libido.

O tabletkach powodujących wzrost popędu seksualnego pisałem w poprzednim artykule. Tabletki oparte na naturalnych mieszankach ziół, nie tylko spowodują wzrost Twojej ochoty na seks, ale także zwiększą Twoje doznania. Nie czekaj i odwiedź stronę jak najszybciej.

A więc dobrze, czas przyjrzeć się jak sytuacja wygląda u pań.

Brak Popędu Seksualnego u Kobiety-Przyczyny

Czynniki spadku libido u pani różnią się od braku zainteresowania seksualnego u mężczyzny. Za przyczynę spadku libido u pań uważa się rewolucję hormonalną, która występuje najczęściej w przypadku ciąży, terapii hormonalnej czy w okresie menopauzy.

Dodatkowo może się wiązać  z przemęczeniem, zestresowaniem oraz z różnymi infekcjami. Tutaj tak jak w przypadku u panów, zalecam sięgnięcie po tabletki.

Pomimo, że wiele czynników jest odpowiedzialnych za spadek libido, zarówno u mężczyzn jaki i u kobiet, to istnieje tylko jedno dobre rozwiązanie w postaci tabletek. Pamiętaj o tym!

Jakie są przyczyny braku popędu seksualnego u kobiety

Tabletki Femmax na Brak Popędu Seksualnego u Kobiety

W przypadku braku popędu seksualnego u kobiet, istnieje skuteczne rozwiązanie w postaci tabletek Femmax. Opinię z forum, Cenę, jak stosować, czy kupisz w aptece, opisywałem tutaj: https://erektoportal.com.pl/femmax-opinie-forum-cena-apteka/. Tabletki te na libido dla kobiet są bardzo wysoko cenione w śród opinii kobiet, dlatego zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu, jeśli chcesz zwiększyć ilość seksu w swoim związku.

Tabletki Femmax na zwiększenie libido

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.