​​Brak ​Pełnego ​Wzwodu ​Przyczyny​

Zaktualizowano 3​​8 dni temu
Brak pełnego wzwodu podczas stosunku to problem wielu mężczyzn
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak pełnego wzwodu oraz przyczyny z nim związane stanowią jedno z najczęstszych zaburzeń seksualnych spotykanych wśród mężczyzn. Oznacza to, że nie potrafią oni osiągnąć i utrzymać silnej i długotrwałej erekcji.

Założę się, że nie zdajesz sobie nawet sprawy ile obecnie mężczyzn zmaga się z tym problemem. Badania pokazują, że około sto pięćdziesiąt milionów na całym świecie.

Zaskoczony?

Nie da się ukryć, że największy ich odsetek występuje w grupie po czterdziestym roku życia, co nie oznacza jednak, że wśród młodzieży nie występuje.

W tym artykule przedstawię ogólnie główne przyczyny Twoich problemów ze wzwodem.

Brak pełnego wzwodu przyczyny są omówione w tym artykule

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszam na stronę https://erektoportal.com.pl/brak-wzwodu-poranna-erekcja/. Pod tym linkiem uzyskasz odpowiedź na temat co powoduje erekcję oraz jak skutecznie radzić sobie z problemami z nią związanymi.

Brak ​Pełnego ​Wzwodu ​Przed ​Stosunkiem​

Brak pełnego wzwodu przed stosunkiem i przyczyny z nim związane mają swoje podłoże szczególnie w niezdrowym trybie życia.

W momencie kiedy Twoja codzienna dieta nie jest bogata w odpowiednie witaminy czy minerały brak pełnego wzwodu podczas stosunku nie powinien Cię dziwić.

Brak wzwodu przed stosunkiem może być przytłaczające dla mężczyzny

Dodatkowo do Twojego problemu przyczyniają się wszystkie zażywane przez Ciebie używki takie jak alkohol, narkotyki czy papierosy. Zawarte w nich substancje powodują mniejsze ukrwienie członka tym samym uniemożliwiając wzwód. Używki w połączeniu z siedzącym trybem życia skazują Twojego członka na brak możliwości odbycia stosunku.

Stan Twojego zdrowia również odzwierciedla stan Twojego penisa. Z zaburzeniami związanymi z erekcją związek mają choroby, które miałeś w przeszłości bądź na chwile obecną. Mowa tutaj oczywiście o cukrzycy, czy chorobach serca i układu krążenia.

Inną kategorią odpowiedzialną za kondycje Twojego członka jest płaszczyzna psychiczna. Tutaj niewątpliwie największy wpływ ma stres, który negatywnie wpływa na działanie Twojego penisa, jednocześnie obniżając Ci libido w ten sposób, aż w końcu przestajesz mieć ochotę na jakąkolwiek aktywność seksualną. Nie zapominajmy też o relacjach z Twoją partnerką, kiedy nie są one dobre, nie licz na dobry wzwód.

Brak ​Wzwodu ​Podczas ​Stosunku i ​Najlepsze ​Rozwiązania​

Brak wzwodu podczas stosunku jest jednym z najgorszych, sypialnianych koszmarów jaki może Ci się przytrafić. Jeżeli sytuacja taka ma miejsce tylko raz, partnerka będzie w stanie wykazać cierpliwość. Jednak gwarantuje Ci, że z każdym kolejny będzie coraz mniej wyrozumiała.

Z resztą nie ma co się dziwić. Założę się, że Ty również odczuwasz niewyobrażalną frustracje w momencie kiedy nie możesz jej zadowolić. Aby zmienić swój los nie przestawaj czytać tego artykułu, bo jesteś już tylko krok od poznania odpowiedzi na trapiący Cię problem.

Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinieneś udać się do lekarza – urologa. Nie wszystkie utrapienia na tle seksualnym jesteś w stanie rozwiązać na własną rękę. Czasami źródło problemu może być na tyle poważne, że bez odpowiedniej diagnozy nie będziesz w stanie mu zapobiec.

Brak wzwodu podczas stosunku da się wyleczyć

Tak jak już wspomniałem powyżej, najczęstszy wpływ na wadliwość Twojego członka ma dieta. Koniecznym jest abyś zweryfikował swój codzienny jadłospis i wyeliminował z niego wszystkie szkodliwe substancje bogate w tłuszcze, smażone potrawy czy słodycze. Ważnym jest aby Twoja dieta była bogata w warzywa, owoce, chude mięso czy ryby.

Nie zapomnij też o regularnie spożywanych posiłkach. Największą zmorą dla Twojego wzwodu jest spożywanie zbyt dużej, jednorazowej dawki kalorii. Pamiętaj częstsze i mniejsze posiłki.

Kolejnym sposobem oczywiście jest aktywność fizyczna. Lepsze dotlenienie organizmu prowadzi do lepszego ukrwienia Twojego członka. Ponadto już nawet najprostsze ćwiczenia potrafią znacząco wpłynąć na Twój popęd seksualny czyniąc go znacznie większym.

Ostatnim rekomendowanym przeze mnie sposobem jest suplementacja. Pomimo zdrowej diety – jedzeniu wielu warzyw czy owoców Twój organizm dalej może nie przyjmować odpowiedniej dawki niezbędnych witamin czy minerałów. Dlatego zamiast się katować i jeść dziesiąta pietruszkę z rzędu, warto zaopatrzyć się w suplementy, które będą zawierać najważniejsze składniki.

Jak widać, pomimo, że problem jest poważny, rozwiązania są niezwykle proste. Jesteś w stanie poprawić swój wzwód w sposób całkowicie naturalny w zaciszu swojego domu. Przy minimalnym wysiłku sprawisz, że razem ze swoją partnerką ponownie zaczniecie czerpać radość z odbywanej bliskości.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość takich wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem zdrowego stylu życia i sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​odpowiednie nawyki żywieniowe.