Co ​Wpływa na ​Brak ​Orgazmu u ​Mężczyzny​

Zaktualizowano 34 dni temu
Temat brak orgazmu u mężczyzny dzisiaj zostanie szczegółowo omówiony
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak orgazmu u mężczyzny pozostaje w silnym związku z procesem erekcji i ejakulacji. Podczas gdy wzwód polega na usztywnieniu i powiększeniu członka czyniąc go gotowym do działania, ejakulacja to nic innego niż wytrysk.

Odpowiedzialne są za niego dwa ośrodki: ruchowy i czuciowy.

Przy pomocy szeregu neuroprzekaźników takich jak serotonina, dopamina czy oksytocyna w pewnym momencie u mężczyzn dochodzi do przekroczenia określonego progu wrażliwości i wówczas ma miejsce orgazm połączony z wytryskiem.

Nie zdziwi Cię więc, jak powiem, że brak naturalnej zdolności odczuwania przez Ciebie orgazmu świadczy o powstających problemach w Twoim organizmie, których pod żadnym pozorem nie powinieneś ignorować.

Serotonina, dopamina, oksycotyna mają znaczenie dla orgazmu

Oczywiście tak jak wszystko, problem ten ma swoje podstawowe źródła. Jeżeli chcesz je poznać to czytaj dalej!

Dieta ​Jako ​Podstawowy ​Czynnik ​Braku ​Odczuwania ​Orgazmu​

Może wydać się to trywialne, bowiem jak to co jesz i przyswajasz do swojego organizmu może mieć tak silny wpływ na Twoje życie seksualne. Okazuje się, że odpowiednie witaminy oraz minerały znacząco mogą przyczynić się do wyleczenia Twoich zaburzeń seksualnych.

Jest to banalnie proste, wystarczy, że ze swojej codziennej diety wyeliminujesz szkodliwe składniki, które znajdują się m.in. w smażonych i tłustych potrawach, śmieciowym żarciu czy używkach takich jak alkohol, narkotyki i papierosy.

Właściwa dieta da Ci moc w sypialni

Najlepsze co możesz zrobić to wzbogacić swój jadłospis o ryby i chude mięso, owoce i warzywa oraz przede wszystkim witaminy i minerały.

Tak proste składniki jak banany, ananasy, brokuły czy pietruszki są jednymi z wielu prostych sposobów na zwalczenie Twoich problem seksualnych. W przypadku witamin i minerałów nie zapomnij o witaminach z grupy B oraz o cynku i selenie. Odkryj też magiczne właściwości żeń szenia!

Ruch to ​Zdrowie ​Zwłaszcza w ​Sypialni!​

Jeżeli marzy Ci się przeżywanie prawdziwych orgazmów musisz zwrócić uwagę także na ilość Twojego codziennego snu, stres, a także aktywność fizyczną.

Sen działa znacząco na Twój organizm. Niewystarczająca ilość snu doprowadza do jego osłabienia co czyni go podatnym na wiele chorób czy dolegliwości. Dodatkowo w połączeniu ze stresem może stanowić główne źródło Twoich zaburzeń seksualnych, a nawet doprowadzić do impotencji.

Aby poprawić kondycję swojego zdrowia na tych dwóch płaszczyznach należy przed snem nie spożywać ciężkich posiłków, jednocześnie dbając o temperaturę w pokoju, aby nie było zbyt ciepło.

Ruch w sypialni to zdrowie

Dodatkowo w przypadku stresu zapewnij sobie od czasu do czasu porządny relaks oraz dodaj do jedzenia sok z granatów.

Jednak to co ma największy wpływ to aktywność fizyczna. Obydwa scenariusze: zarówno gdy zbyt mocno forsujesz swój organizm bądź nic z nim nie robisz źle wpływają na Twoje możliwości do odczuwania orgazmu. Proste ćwiczenia w postaci przysiadów czy długich spacerów zapewnią Ci niezwykłe, łóżkowe doznania!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku erekcji to na https://erektoportal.com.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 08.04.2020
Jestem​ pasjonatem ​zdrowego stylu życia, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.