​​Brak ​Orgazmu u ​Faceta ​Po 40, 50 ​Roku​

Zaktualizowano ​29 dni temu
Brak orgazmu u faceta po 40 50 roku to problem na który jest rowziązanie
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak orgazmu u faceta po 40, 50 roku życia nie musi być wcale zależnością, którą jesteś zmuszony akceptować. Scenariusz ten nie musi towarzyszyć każdemu dojrzałemu mężczyźnie! Przede wszystkim brak odczuwanego przez Ciebie orgazmu to pierwszy sygnał, który świadczy o tym, że w Twoim organizmie zaczyna się dziać coś niedobrego, dlatego pod żadnym pozorem nie możesz tego bagatelizować.

Wręcz przeciwnie musisz się dowiedzieć z czego wynika ten problem, a później znaleźć na niego odpowiednie rozwiązanie.

W poniższym artykule przedstawię w pigułce najważniejsze informacje związane z wyżej wymienionym problemem.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszam do artykułu https://erektoportal.com.pl/brak-orgazmu/.

Wpływ ​Codziennej ​Diety na ​Niezdolność ​Odczuwania ​Orgazmu u ​Mężczyzn ​Po 40, 50 ​Roku ​Życia​

Przede wszystkim do głównych czynników powodujących niezdolność do odczuwania przez Ciebie orgazmu jest nieprawidłowy styl życia, przebyte choroby oraz czynniki psychologiczne. Jeżeli myślisz, że dieta nie odgrywa kluczowej roli w tej kwestii, jesteś w dużym błędzie.

Wraz z wiekiem organizm potrzebuje to coraz więcej odżywczych substancji w postaci witamin i minerałów aby móc prawidłowo funkcjonować. Szczególnie ważne w walce z potencją są witaminy B1, B2, i B3, które polepszają pracę układu nerwowego powodując lepsze ukrwienie członka.

Dodatkowo minerały takie jak cynk czy selen działające na plemniki, potencje i detoksykacje organizm są niezbędne w zwalczeniu zaburzeń seksualnych.

Ale zdrowa dieta wiąże się również z eliminacją spożywania, wszelkich niezdrowych substancji takich jak tłuszcze, słodycze, smażone potrawy czy w szczególności różnego rodzaju używki jak alkohol, papierosy czy narkotyki. Pamiętaj, że te rzeczy są zabójcą Twojej przyjemności czerpanej podczas stosunku, zwłaszcza po 40 roku życia, kiedy to poziom testosteronu w Twojej krwi się zmniejsza.

​Co ​Jeszcze ​Może ​Powodować ​Brak ​Przeżywania ​Orgazmu u ​Mężczyzn ?​

Czasami zmiana Twojej codziennej diety nie wystarczy do czerpania pełnej przyjemności z seksu. Pomimo, że przebadałeś swój organizm, uzupełniłeś wszystkie brakujące witaminy czy minerały, w dalszej kolejności nie odczuwasz orgazmu. Może mieć to swoje źródło w braku aktywności fizycznej, nieodpowiedniej dawce snu, czy stresie.

Ruch to zdrowie i myślę, że nikt temu nie zaprzeczy. Niezależnie od wieku powinieneś utrzymywać swoje ciało w dobrej formie, pozwoli Ci to zachować jak najdłuższą aktywność seksualną za sprawą dotlenienia organizmu. Nie mam tu na myśli skomplikowanych ćwiczeń, wystarczą proste, nieskomplikowane ćwiczenia aerobowe bądź nawet spacer.

Sen jest kluczem do sukcesu! W momencie kiedy nie dosypiasz bądź nie przeznaczasz na sen odpowiedniej ilości czasu, Twój organizm wykazuje zmęczenie, a Twoje libido znacząco spada.

I ostatnie, jednak wcale nie najmniej ważne – stres. Nie tylko w dłuższej perspektywie czasu doprowadzi do zaniku popędu seksualnego, ale przede wszystkim wpłynie silnie na osłabienie organizmu powodując, że stanie się on podatny na wszelkie choroby w tym bakterie, które mogą zaatakować Twoją prostatę.

Jak widzisz istnieje wiele przyczyn powodujących brak odczuwania u Ciebie orgazmu. Najważniejsze jest jednak to, że niezależnie od wieku możesz zwalczyć ten problem implikując jedno z powyższych rozwiązań w swoje życie.

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z problemami braku potencji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.