​Brak orgazmu przyczyny​

Zaktualizowano 3​9 dni temu
Brak orgazmu przyczyny u kobiety i mężczyzny są omówione w tym artykule
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak orgazmu i przyczyny z nim związane stanowią bardzo poważne źródło zmartwień zarówno wśród panów jak i pań. Seks jest po to, aby sprawiać nam przyjemność. Istnieje mnóstwo badań potwierdzających pozytywne działanie seksu na Twój organizm czy samopoczucie. Na pewno uwielbiasz ten moment spełnienia kiedy uczucie związane ze współżyciem osiąga swoje maksimum, a Ty cieszysz się orgazmem.

Dodatkowo jestem pewny, że nie zaprzeczysz jak powiem, że zapewne również uwielbiasz jak Twoja partnerka wije się z rozkoszy i świadectwem jej orgazmu jest krzyk, który budzi wszystkich sąsiadów.

Jednak nie każdemu dane jest przeżywanie własnego orgazmu bądź zapewnienie go partnerkom..

Brak orgazmu podczas stosunku przyczyny fizyczne zostały szczegółowo omówione w tym artykule

​Brak orgazmu u kobiet, przyczyny fizyczne​

W artykule tym skupię się na zagadnieniu z brakiem orgazmu u kobiet oraz jego przyczynach, ponieważ brak orgazmu u mężczyzny i przyczyny z nim związane zostały szczegółowo omówione w tym artykule: https://erektoportal.com.pl/brak-orgazmu/.

A więc dobrze, zaczynajmy.

Brak orgazmu pochwowego przyczyny mogą być fizyczne bądz psychiczne

Jeżeli wydaje Ci się, że orgazm jest prostym i powszechnym zjawiskiem, jesteś w błędzie. Nie chce Ci wtedy nawet mówić, jak wiele kobiet udaje orgazm w celu zadowolenie swojego partnera.. nie ma co ich obwiniać, czujemy się wtedy dumni ze swoich umiejętności, a one doskonale zdają sobie z tego sprawę. Sytuacja wygląda inaczej, kiedy kobiety udając orgazm robią to, bo nie są w stanie go przeżyć.

Brak orgazmu pochwowego ma swoje przyczyny podobnie jak u mężczyzn w złej diecie i trybie życia. Nieodpowiednia liczba minerałów i witamin oraz stres i siedzący tryb życia uniemożliwiają w dłuższej perspektywie czerpanie satysfakcji z seksu.

Dodatkowo brak orgazmu u Twojej dziewczyny i przyczyny mogą wynikać z wszelkich dysfunkcji ginekologicznych bądź przebytych chorób. Menopauza powoduje, że panie słabiej odczuwają satysfakcję z pieszczot łechtaczki czy sutków.

​Brak orgazmu u kobiety, przyczyny psychiczne​

W przypadku pań wszelkie zaburzenia seksualne (tak jak w przypadku panów) mogą zostać wywołane przez depresję, obniżoną samoocenę czy złe relację w związku.

Dodatkowo mogą one mieć problem w rozluźnieniu się podczas współżycia ze względu na obawę zarażenia się chorobami bądź przypadkowym zajściem w ciążę.

Brak orgazmu podczas stosunku i przyczyny z nim związane w przypadku pań i panów są podobne. Zasadnicza różnica tkwi tylko w kondycji fizycznej organizmu oraz przebytych chorób przez kobiety.

Brak orgazmu u kobiety przyczyny psychiczne to częsty problem

Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi na problemy z erekcją to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość ciekawych teamtów.

Wpis został zainspirowany artykułem z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 08.04.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.