​​Brak ​Orgazmu ​Podczas ​Stosunku​

Zaktualizowano 38 dni temu
Braku orgazmu podczas stosunku na forum jest często zadawanym pytaniem, dlatego postanowiłem stworzyć ten post
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak orgazmu podczas stosunku jest źródłem codziennej frustracji i cierpienia.  Wynikające z tego obniżenie własnej samooceny powoduje, że Twoje kompleksy biorą górę nad Twoim życiem. Pomimo odpowiedniej stymulacji seksualnej nie jesteś w stanie osiągnąć szukanego spełnienia. Jednak nie jesteś w tym osamotniony.

Scenariusz kiedy to wraz ze swoją partnerką szalenie prężycie się w łóżku, a wasze figle zakończone są niesamowitym orgazmem zarówno u niej jak i u Ciebie, jest wymarzony.

Nie wyobrażasz sobie innej opcji, seks ma prowadzić do orgazmu. Po co w przeciwnym razie w ogóle go uprawiać?

Będziesz więc zaskoczony jak powiem Ci, że na brak orgazmu tylko podczas stosunku cierpi wiele osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Ból podczas stosunku i brak orgazmu u pań nie jest rzadkim problemem.

Brak orgazmu tylko podczas stosunku ma swoje źródła w psychice..

Czytaj dalej, a dowiesz się jakie brak orgazmu podczas stosunku skrywa przyczyny, zwłaszcza w przypadku kobiet. Zagadnienie to w przypadku mężczyzn zostało szczegółowo opisane pod linkiem https://erektoportal.com.pl/brak-orgazmu/.

Co ​Oznacza ​Brak ​Orgazmu ​Podczas ​Stosunku u ​Kobiet i ​Jakie są ​Jego ​Przyczyny ?​

Oznacza problemy zachodzące w organizmie pań. Każdy orgazm różni się od siebie intensywnością czy częstotliwością występowania. Badania wykazują, że mniej niż jedna trzecia kobiet systematycznie odczuwa orgazm podczas seksu. Jak więc widzisz, nie zawsze masz prawo winić swoją partnerkę za udawanie.

Brak orgazmu u dziewczyny podczas stosunku ma wiele źródeł..

Brak orgazmu podczas stosunku u kobiety ma wiele źródeł zarówno psychicznych jak i fizycznych. Tak jak w przypadku każdego zaburzenia seksualnego wpierw zalecam udanie się do lekarza w celu właściwego zdiagnozowania źródła problemu.

Do najczęstszych przyczyn o podłożu fizycznym zaliczyć można wpływ szeregu przebytych chorób oraz przyjmowane leki. W przypadku kobiet procesy te są szczególnie skomplikowane w związku ze wszelkimi zabiegami ginekologicznymi. Histerektomia, ból podczas stosunku czy przyjmowane tabletki antykoncepcyjne znacznie potrafią osłabić libido u kobiet.

Dodatkowo brak orgazmu pochwowego podczas stosunku wynika z naturalnego procesu starzenia się u pań, mam tu na myśli okres menopauzy. Zmniejszenie ukrwienia pochwy i łechtaczki doprowadza do zaniku odczuwania orgazmu.

Jakby tego było mało, istnieje również szereg przyczyn na tle psychicznym, które powodują brak orgazmu u Twojej dziewczyny podczas stosunku. Należy tu wyróżnić oczywiście takie czynniki, które spotykane są również u panów – stres, depresja oraz obniżone poczucie własnej samooceny. Ale istnieją też inne, które są bardziej rozbudowaną wersją niż w przypadku braku orgazmu podczas stosunku u mężczyzny.

Chodzi tu głównie o lęk zajścia w ciąże czy ryzyko zarażenia się chorobami przenoszącymi płciowo. Niedostateczne poczucie komfortu i bezpieczeństwa w relacji również często znajduje odzwierciedlenie w braku orgazmu u kobiety podczas stosunku.

Jak ​Rozwiązać ​Problemy ​Podczas ​Stosunku ​Powodujące ​Brak ​Orgazmu ?​

Przede wszystkim bądź wyrozumiały dla swojej partnerki i pomóż znaleźć przyczynę jej problemu. Może okazać się, że ból podczas stosunku powoduje brak orgazmu, bądź zbyt słaba więź emocjonalna. Wyeliminujcie wspólnie wszystkie czynniki stresogenne. Zweryfikujcie też leki jakie zażywa, ponieważ to one mogą stanowić główne źródło problemów.

Porozmawiajcie też szczerze o swoich oczekiwaniach łóżkowych. Może okazać się, że Twoja partnerka może mieć utrudnioną możliwość odczuwania orgazmu podczas normalnego stosunku i potrzebuje, abyś większa uwagę skupił na jej łechtaczce, ponieważ to jedyny sposób aby doprowadzić ją do orgazmu.

Problemy podczas stosunku - brak orgazmu jest najczęstrzym

Dlatego nie załamuj się jeżeli Twój członek w ten sposób nie jest w stanie jej zadowolić, niektóre z kobiet nigdy nie zaznają orgazmu wewnętrznego, a tylko zewnętrzny.

Oczywiście możesz szukać też przyczyn braku orgazmu podczas stosunku na forum, jednak zadbaj o to, aby wszelkie rozwiązania budziły zaufanie, a nie były wpisami ludzi bez żadnego doświadczenia. Bądź uważny z jakich informacji korzystasz w internecie, ponieważ znajduje się tam wiele rzeczy, które mogą wprowadzić Cię w błąd bądź, a nawet spotęgować Twój problem.

Jeśli chcesz wiedzieć jak pokonać problem z erekcją to na https://erektoportal.com.pl jest omawiana znaczna ilość rozwiązań.

Wpis został zainspirowany artykułem z webmd.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 28.03.2020
Jestem​ pasjonatem ​zdrowego stylu życia, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach ​zdrowia, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do ​formy i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.