​Brak ​Ochoty ​Na ​Współżycie u ​Mężczyzn - ​Jak ​Temu ​Zaradzić?​

Zaktualizowano 3​6 dni temu
Brak ochoty na współżycie u mężczyzn, forum nie powie Ci w jaki sposób temu zaradzić
Napisane przez: Łukasz Nowak

Brak ochoty na współżycie u mężczyzn jest zaburzeniem, z którym w dzisiejszych czasach możesz się spotkać coraz częściej. Nie ma to jednak nic wspólnego z tak zwaną wstrzemięźliwością lub abstynencją seksualną, na którą część panów decyduje się w swoim życiu (najczęściej z powodu wiary).

Główna różnica między niskim libido, a abstynencją seksualną polega na tym, że wstrzemięźliwość dokonywana jest przez facetów z własnego wyboru, podczas gdy spadek popędu seksualnego u mężczyzn jest zaburzeniem, na które nie mają oni wpływu i można mu zaradzić tylko poprzez odpowiednie leczenie.

Spostrzegasz seks jako coś naturalnego, jako nieodłączny element Twojego życia i kojarzysz go najczęściej z przyjemnością. Oczywiście nie jest to błędne podejście! Jednak jestem pewny, że nie zastanawiałeś się nigdy jakie konsekwencje może mieć zaprzestanie jego uprawiania – nieważne czy z wyboru czy w wyniki zaburzeń.

Spadek libido u mężczyzn jest częstym problemem

Okazuje się, że brak seksu wpływa bardzo negatywnie na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Niezaspokojony seksualnie narażony jesteś na wiele chorób i dolegliwości.

Jeśli mi nie wierzysz czytaj dalej, a się przekonasz!

Brak ​Pociągu ​Seksualnego - ​Przyczyny​

Skutki braku współżycia seksualnego u mężczyzny, tak jak już wspomniałem, mogą mieć poważne skutki. Jednak, żeby lepiej zrozumieć wyżej wymienione zaburzenie pozwól, że najpierw krótko omówię z czego ono wynika.

Brak ochoty na współżycie u mężczyzn ma wiele przyczyn zarówno psychicznych jak i fizycznych.

Brak pociągu seksualnego u mężczyzny może mieć poważne skutki

Panowie, których praca czy życie osobiste związana jest z dużym stresem będą charakteryzować się mniejszym libido. Dodatkowo niezdrowy tryb życia, śmieciowe żarcie czy wszelkiego rodzaju używki powodują jeszcze mniejsze zainteresowanie seksem.

Choroby układu sercowego czy moczowego oraz wszystkie konsekwencje przebytych chorób również wpływają na Twój brak popędu seksualnego. Wraz z wiekiem zmniejsza się również poziom testosteronu w Twoim organizmie. Jest to główny hormon odpowiedzialny za popęd seksualny u mężczyzn.

Oczywiście możesz twierdzić, że Twój popęd seksualny, a wiek idą ze sobą w parze i musisz się z tym pogodzić, ale będzie to tylko pogłębiało Twój już istniejący problem. Więc zamiast cieszyć się seksem będziesz zmuszony do wstrzemięźliwości.

Prawda natomiast wygląda inaczej! Faktem jest to, że poziom testosteronu w Twoim organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem, ale nieprawdą jest to, że nie możesz nic z tym zrobić! Więc jeżeli wykazujesz brak ochoty na współżycie i zastanawiasz się co robić, czytaj dalej!

Tabletki ​Na ​Zwiększenie ​Libido 

Brak ochoty na współżycie poprzez leczenie jest niezwykle proste. Na rynku dostępne są naturalne suplementy diety, które dzięki regularnemu stosowaniu pozwolą Ci zapomnieć o Twoich problemach.

Do jednych z takich tabletek, należą tabletki Zytax, które rozwiązują problem u mężczyzn. Tutaj możesz poznać cenę, opinie z forum na temat produktu, dowiesz się gdzie można go kupić (apteka czy sklep), oraz znajdziesz informacje na temat dawkowania i składu tabletek.

Brak ochoty na współżycie w małżeństwie dotyka wiele par

Przede wszystkim suplement ten nie tylko spowoduje że Twój brak ochoty na współżycie będzie należał do przeszłości, ale też sprawi, że będziesz cieszył się silniejszym orgazmem.

Tak jak wspomniałem brak popędu seksualnego u mężczyzn poprzez leczenie jest niezwykle proste! Z kolei konsekwencje Twojej przymuszonej wstrzemięźliwości mogą być naprawdę poważne.

​Skutki ​Braku ​Współżycia ​Seksualnego u ​Mężczyzn​

Skutki braku współżycia seksualnego mężczyzn możesz zauważyć zarówno na płaszczyźnie psychicznej i fizycznej.

Długotrwały brak stosunku powoduje, że stajesz się rozdrażniony, pogarsza Ci się nastrój co w perspektywie długoterminowej może wywołać u Ciebie nawet depresję! Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie cieszący się dobrym życiem seksualnym są szczęśliwsi.

Skutki braku współżycia seksualnego u mężczyzn są na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej

Ponadto, wraz z wydłużaniem się przerwy pomiędzy odbytymi stosunkami poziom Twojego testosteronu jeszcze bardziej się zmniejsza. Czy wiedziałeś, że podczas seksu zwiększa się jego produkcja? Hormon ten jest odpowiedzialny również za wzmacnianie mięśni i kości w Twoim organizmie.

Uprawianie częstych stosunków płciowych chroni przed zawałem serca! Nie wierzysz? Podczas seksu obniżasz ciśnienie krwi w organizmie co wpływa pozytywnie na pracę serca i układ naczyniowy! Badania także pokazują, że częsty sex zmniejsza szanse zachorowania na raka prostaty!

Jak widzisz, częsty sex ma wiele zalet zarówno dla Twojego samopoczucia psychicznego jak i fizycznego. Dlatego nie czekaj dłużej, odwiedź wyżej wspomnianą przeze mnie stronę i zwalcz swoje problemy!

Jeśli interesują Cię też wszelkie tematy związane z zaburzeniami erekcji to na erektoportal.pl jest omawiana znaczna ilość wątków.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 08.04.2020
Jestem​ pasjonatem sportów, mieszkam w ​Stolicy. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając rodzinie i znajomym powrócić do zdrowia, zachować świetną formę​ i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.