​​Afrodyzjaki w ​Kuchni, ​Przez ​Żołądek ​Do ​Serca!​

Zaktualizowano ​26 dni temu
Jakie afrodyzjaki w kuchni są najlepsze ?
Napisane przez: Łukasz Nowak

Afrodyzjaki w kuchni są świetnym pomysłem na podkręcenie mocy seksualnych w związku! Każdy z nas zna powiedzenie „przez żołądek do serca”. Odpowiednie potrawy nie tylko zapewnią nam wyśmienity posiłek, ale także spowodują większą ochotę na seks.

Głównym zadaniem afrodyzjaków w jedzeniu, jest poprawienie nastroju. Jest to możliwe dzięki zawartym w nim witaminom!

Niektóre z nich stymulują wydzielanie męskiego hormonu jakim jest testosteron, a niektóre mają niezwykle korzystny wpływ na poprawę funkcjonowania układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, powodując lepsze ukrwienie narządów płciowych.

Poprzez polepszenie krążenia krwi w Twoim organizmie wpłyną również na zwiększenie libido.

Przez wiele lat badań, naukowcy zauważyli, że różne afrodyzjaki nie tylko mogą działać na Twój organizm w odmienny sposób, ale w zależności przez jaką płeć są spożywane, mogą wywoływać różne skutki.

Owoce afrodyzjaki które dostaniesz w każdym sklepie

Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, które afrodyzjaki rozgrzeją Twoją partnerkę i wywołają u niej większą ochotę na seks, bądź sam chcesz zwiększyć swoje libido, zapoznaj się z tym artykułem, który w sposób rzeczowy ukaże Ci największe zalety afrodyzjaków!

Jakie ​Potrawy ​Rozgrzeją ​Twoją ​Partnerkę?​

W przypadku kiedy chcesz zachęcić swoja partnerkę do igraszek zadbaj o odpowiedni dobór afrodyzjaków na kolację. Sam fakt, że przygotujesz coś tylko dla niej będzie już stanowił pewnego rodzaju wyróżnienie, przez co nabierze większą ochotę na seks. Jeżeli jednak chcesz to spotęgować, zadbaj koniecznie, aby podczas przygotowywania posiłku nie zabrakło składników, które zwiększą jej libido!

Potrawy - afrodyzjaki w których Twoja partnerka się zakocha

Nie jest to trudne! Myślę, że będziesz zaskoczony, ale w przypadku pań najlepszym afrodyzjakiem okaże się najzwyklejsza przyprawa – bazylia. Niewielka jej ilość sprawi już, że będzie ona wykazywać większe zainteresowaniem seksem. Przy jej stosowaniu bądź jednak ostrożny! W przypadku mężczyzn, bazylia przynosi odwrotny skutek!

Na główne danie podaj krewetki. Owoce morza ze względu na swój skład od wieków, uznawane są za najlepszy afrodyzjak. Jednak w przypadku krewetek należy zwrócić uwagę na to jak działają na wyobraźnie kobiet przypominając im kształtem najlepsze męskie narzędzie, co dodatkowo rozpala zmysły pań.

Dodatkowo zadbaj o deser. Nie tylko o formę jego podania, ale przede wszystkim, aby nie zabrakło w nim czekolady. Szczególnie polecam tutaj grę wstępną z jej udziałem.

Co Jeść, Aby Skutecznie Zwiększyć Męskie Libido?

W przypadku mężczyzn lista dań afrodyzjaków na kolację będzie się trochę różniła. Najważniejszą bowiem rolę pełnią składniki, które przyczyniają się do powiększenia ciał jamistych w prąciu, tym samym powodując lepszy wzwód. Niezwykle skuteczne okażą się również te, które zwiększą poziom testosteronu w Twojej krwi.

Spowoduje to wzrost Twojej ochoty na seks. Bardzo szczegółowo ten temat został omówiony w artykule Domowe najsilniejsze afrodyzjaki dla mężczyzn. Czytając go, dowiesz się jak skutecznie wyleczyć swoje problemy z libido przy użyciu powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Jednak pozwól, że poniżej przedstawię Ci najważniejsze z nich.

Numer jeden bezdyskusyjnie należy do żeń szenia. Zioło te, nie tylko pozwoli Ci wyleczyć wszelkie zaburzenia seksualne, ale również działa bardzo pozytywnie na walkę z chorobami występującymi w Twoim organizmie. Jeżeli problem Twojej niskiej ochoty na seks ma swoje źródło w psychice sięgnij po liść Damiana, który działa antydepresyjnie, poprawiając Twój nastrój i zwiększając Twoje zainteresowanie seksem. Natomiast skutecznym owocem okaże się dla Ciebie arbuz!

Przyprawy afrodyzjaki które możesz dodać do każdego dania

Czas przejść do potraw, które spowodują, że obydwoje zwiększycie swoją ochotę na seks wywołując między Wami prawdziwe fajerwerki.

Afrodyzjaki w Kuchni Kluczem Do Waszego Serca

Tak jak już zostało to już wspomniane, afrodyzjaki w kuchni od dawien dawna stosowane są jako substancje powodujące większe zainteresowanie seksem. Część z nich została już odkryta przez naszych przodków, cześć z nich natomiast znajduje swoje naukowe uzasadnienie w latach późniejszych.

Co jest najważniejsze, przy przygotowywaniu wspólnej kolacji możecie czerpać niesamowitą przyjemność ze wspólnej zabawy. Nie ograniczaj się tylko do kolacji i afrodyzjaków, zacznij grę wstępna ze swoją partnerką już od samego początku! Nie zapominaj, że w ich przypadku masz szeroką gamę produktów do wykorzystania. Istnieją liczne owoce postrzegane jako niezwykle skuteczne afrodyzjaki. Warzywne afrodyzjaki z kolei charakteryzują się również zawartością niezwykle ważnych witamin. A zwykłe przyprawy okażą się afrodyzjakami na medal!

Skuteczne Afrodyzjaki Podczas Jedzenia, Zwiększa Wasze Seksualne Łaknienie

Do najlepszych afrodyzjaków podczas jedzenia możemy zaliczyć owoce morza. Każde danie z ich udziałem spowoduje, że rozpali to Wasze zmysły, szczególnie damskie. Mowa tu głównie o krewetkach i ostrygach.

W przypadku owoców, afrodyzjakiem na kolacje we dwoje okaże się ananas. Zawarta w nim bromelinia powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych i zwiększa wytwarzanie śluzu w narządach płciowych.

Afrodyzjaki jedzenie ich podniesie Ci libido

Orzechy włoskie dzięki zawartości magnezu i witaminy E, nie tylko będą pełniły rolę dobrej przekąski, ale też skutecznie rozbudzą w Was pożądanie. W końcu nie na darmo są symbolem płodności.

Nie zapomnij też o winie, oczywiście w rozsądnych ilościach. Pamiętaj, że alkohol w małej dawce spowoduje, że rozluźnicie się ze swoją partnerką i wykażecie większą ochotę na seks. W przypadku jego większej ilości, Wasza randka skończy się poczuciem wstydu, ponieważ nie będziesz w stanie osiągnąć wzwodu.

Skuteczne ​Afrodyzjaki w ​Przepisie na ​Kolacje

Czas na afrodyzjaki do wykorzystania w przepisie.

Zacznijmy od przystawki, mianowicie orzechów włoskich w miodzie. Niesamowicie prosta, a niewiarygodnie skuteczna. Wystarczy, że będziecie zamęczać końcówki orzechów w miodzie!

Afrodyzjaki przepisy na kolacje we dwoje i danie główne

Na główne danie podaj owoce morza. Do tego będzie Ci potrzebne około 200g krewetek, 2 łyżki masła oraz 1-2 ząbki czosnku. Weź patelnię i rozgrzej na niej masło, a następnie dodaj zmiażdżony czosnek. Następnie wrzuć na nią krewetki i odczekaj 5 minut. Ta potrawa to istny afrodyzjak!

Na deser możesz podać owoce w postaci truskawek w czekoladzie bądź sałatki z ananasa! Wystarczy, że pokroisz go w kostkę, dodasz pokruszony rokpol, a na zakończenie polejesz oliwą. Istne niebo dla podniebienia!

Nie czekaj zatem idź przygotować najlepsze afrodyzjaki na kolację!

Jeśli masz problem z erekcją to na https://erektoportal.com.pl jest omawiana znaczna ilość rozwiązań, dla mężczyzn w wieku 20, 30, 40, 50, 60, 70 lat.

Wpis został zainspirowany artykułem z health.com [1]

O Autorze
Łukasz Nowak
​Logowanie 30.03.2020
Jestem​ pasjonatem sportów oraz zdrowego trybu życia, mieszkam w Warszawie. Spędziłem ostatnich 10 lat na czele branży zdrowia i fitnessu. W wolnym czasie doradzam w kwestiach zdrowotnych, pomagając znajomym i rodzinie wrócić do zdrowia, zachować świetną formę na przyszłość i wyrobić ​prawidłowe nawyki żywieniowe.